Sūdzība par skystrike awp serverii

Status
Not open for further replies.

KomisarchikS

New member
Apr 7, 2019
9
1
Vēlos uzzināt tieši kas tu būtu un kāpēc tik fishy variantā uzraksti tieši, kad komisārs cenšas sataisīt man sūdus. Even more ha komisārs ielaikoja tavu post. Ingame nick, steam linku un konkrētus pierādījumus ka tā esmu darījis paldies @Nonone


@Nonone Ja tu šitādas lietas mētā, tad lūdzu liec klāt demo. ;)
viss jau būtu ideāli, ja varētu atrast demo, bet awp demkas nekur nevar dabūt ( sadaļā "demo" atrodas tikai 1vs1 un public demo, un csgo folderītī demo neparādās. btw SkyStrike, Nonone ir tas viens cilvēks, kurš parasti ir ar mani serverī. ? un sūdus vāri tu pats ar slay un slap komandām

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
viss jau būtu ideāli, ja varētu atrast demo, bet awp demkas nekur nevar dabūt ( sadaļā "demo" atrodas tikai 1vs1 un public demo, un csgo folderītī demo neparādās. btw SkyStrike, Nonone ir tas viens cilvēks, kurš parasti ir ar mani serverī. ? un sūdus vāri tu pats ar slay un slap komandām
Bez pierādijūmiem nekas nenotiks. Tātad lūdzu https://steamcommunity.com/app/730/discussions/0/864973123395973905/?l=english . Paši mēs esam cilvēki, un paši mēs protam risināt problēmas. Un godīgi sakot, ja jums ar SkyStrike ir bijušas tik daudz problēmas, tad kapēc par šo nepadomājāt.

Links ved uz topiku, kur pastāstīts kā recordot demo. Ja SkyStrike ienāk serverī, tad vienkārši recordojiet un ja tajā mapē nekas nebija tad dzēsiet to demo ārā.

Edit: Tākā awp serverī neuzturos tik bieži, tad lūdzu iemet šo linku vai norādi spēlētājam komandas, kas palīdzēs recordot demo, lai nebūtu forumā pilns ar sūdzībām bez pierādijūmiem.

 
Last edited by a moderator:

hakerix

New member
Jan 22, 2020
5
0
Nevēlos nevienu heitot, bet slapošana un slayošana notiek. Pats esmu pāris reizes noslayots jo redz nošāvu. Ja kādu slapo, tad grūti nošaut un čats arī piespamots. Tas ir diezgan kaitinoši kad kāds lidinās apkārt pa mapi un čats piespamots vai piemēram tevi noslayo rounda sākumā, jo redz adminu nošāvi. Serverī iegriežas arī daudz citu tautību cilvēki un tas var atstāt sliktu piemēru.

Sorry Sky, bet bišīt jāpiebremzē. 

Beidzat tak visi Komisāru heitot...

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Skystrike noņemts acc AWP serverī līdz trešdienai 19.02

Ja līdz tam uzvedība nemainīsies acc tiks pilnīgi anulēts.

TC.

 
Status
Not open for further replies.
Top