Sūdzība par skystrike awp serverii

Status
Not open for further replies.

KomisarchikS

New member
Apr 7, 2019
9
1
- Admina niks   - xd skystrike- Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda    - nepamatota slap un slay komandas izmantošana uz spēlētājiem  - Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes ar pierādījumiem par konkrēto situāciju      - cik es nopratu, awp demo nevar iegūt ne no foruma , ne no csgo foldera, jo demkas neparādas - Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību     - ja vadība atradīs demku, tad mapes beigās

mapes nosaukums - awp_dev_frkz

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Ļoti vienkārši, slay - pamatots bija. Ja čuvaks visu roundu muļķojas, noscopo, un kā pēdējais pakāš roundu. Iedevu viņam slay lai nākošo roundu nedarītu to pašu un lai saprot ka nevajag maukt bobi tikai lai pašam prieks par pakāstu roundu. 

Slap - nepamatots, bet palūgts. Tika izpildīti pret (zaptsmaize) un slapi tika palūgti privāti.

P[SIZE=1.4rem]ar slay neredzu neko nepareizu, bet par slap NEVAJADZĒJA slapot, bet ja palūdz tad vienreiz iedevu. [/SIZE]

[SIZE=1.4rem]Un ja tu @KomisarchikS tagad piekasies man par to ka es 1 cilvēku noslayoyu PAMATOTI. Tad atvaino. Es visu dienu banoju ārā sīčus kas uz manīm sadusmojušies un pm un dm apdirš mani. Sorry, man ar nervi visu netur. Kā arī zaptsmaize man teica, par sīkumiem kas tiek palūgti nevajag kasīties[/SIZE]

[SIZE=1.4rem]P.S ja būs sods vai acc off. Sure, neredzu savu vainu except ja varēju neslapot zaptsmaizi... [/SIZE]

[SIZE=1.4rem]$ky[/SIZE]

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Tā kā slays MANU PRĀT bija pamatots atliek tikai slapi. Tpc palūdzu lai zapte pasaka visu no sava viedokļa

P.S

$ky

 

Naylla

Member
Feb 9, 2020
54
20
Par slap, viss aprakstītais ir pareizs un tā tas tiešām notika, manuprāt šīs gadījums ir netaisns, jo es tiešām to paprasīju un tagad zinu, ka tā nebija tā labākā ideja. 

zaptsmaize

 

KomisarchikS

New member
Apr 7, 2019
9
1
Ļoti vienkārši, slay - pamatots bija. Ja čuvaks visu roundu muļķojas, noscopo, un kā pēdējais pakāš roundu. Iedevu viņam slay lai nākošo roundu nedarītu to pašu un lai saprot ka nevajag maukt bobi tikai lai pašam prieks par pakāstu roundu. 

Slap - nepamatots, bet palūgts. Tika izpildīti pret (zaptsmaize) un slapi tika palūgti privāti.

P[SIZE=1.4rem]ar slay neredzu neko nepareizu, bet par slap NEVAJADZĒJA slapot, bet ja palūdz tad vienreiz iedevu. [/SIZE]

[SIZE=1.4rem]Un ja tu @KomisarchikS tagad piekasies man par to ka es 1 cilvēku noslayoyu PAMATOTI. Tad atvaino. Es visu dienu banoju ārā sīčus kas uz manīm sadusmojušies un pm un dm apdirš mani. Sorry, man ar nervi visu netur. Kā arī zaptsmaize man teica, par sīkumiem kas tiek palūgti nevajag kasīties[/SIZE]

[SIZE=1.4rem]P.S ja būs sods vai acc off. Sure, neredzu savu vainu except ja varēju neslapot zaptsmaizi... [/SIZE]

[SIZE=1.4rem]$ky[/SIZE]
Čoti Tev visu laiku tad tie nervi iet čupā, ja katru dienu kādam spēj uzdirst virsū, kā tas bija uz mani . "Kas tu vispār esi, man pieredze ir lielāka nekā tev" un tādā garā. Es pat redzu iemeslu kādēļ Tevi puse serveris ienīst. Slay taču ir nepamatots, nu i kas, ka viņš mēģināja noscope, nekāds brīdinājums nebij, ja jau tas ir aizliegts. Par slap arī, nu un, ka spēlētājs pajautā, nejau Tev būs jāizmanto acc, lai piepildītu šī cilvēka, šajā situācijā, zaptsmaizes vēlmes.

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Čoti Tev visu laiku tad tie nervi iet čupā, ja katru dienu kādam spēj uzdirst virsū, kā tas bija uz mani . "Kas tu vispār esi, man pieredze ir lielāka nekā tev" un tādā garā. Es pat redzu iemeslu kādēļ Tevi puse serveris ienīst. Slay taču ir nepamatots, nu i kas, ka viņš mēģināja noscope, nekāds brīdinājums nebij, ja jau tas ir aizliegts. Par slap arī, nu un, ka spēlētājs pajautā, nejau Tev būs jāizmanto acc, lai piepildītu šī cilvēka, šajā situācijā, zaptsmaizes vēlmes.
Zapts maize visu pateica, man nav viņas vēlmes jāpmierina bet kas darīts darīts. 

Slay bija pamatots, noscopot nav aizliegts bet ar to visai komandai nočakarēt roundu kā PĒDĒJAM dzīvajam, tad nedomāju ka tas ir normāli. Ja tu kā mazs bērns par to piekasies, tad mauc, cik dzirdu tev ir tikai 2 reporti un abi par mani, pat hakerus nereporto, tad sorry. Ja tev interesantāk ir tikt vaļā no cilvēkiem kas actually cenšas atbrīvot serveri no hakeriem nevis no pašiem hakeriem, tad neredzu jēgu turpināt par šo runāt. Lai sarkanie @t0nt0 izlemj ko darīt. 

Un es tev neko sliktu nepateicu, btw tu biji tas kas man teica ka tava pieredze dzīvē ir augstāka par mani. Atceries vn? 

 

KomisarchikS

New member
Apr 7, 2019
9
1
Zapts maize visu pateica, man nav viņas vēlmes jāpmierina bet kas darīts darīts. 

Slay bija pamatots, noscopot nav aizliegts bet ar to visai komandai nočakarēt roundu kā PĒDĒJAM dzīvajam, tad nedomāju ka tas ir normāli. Ja tu kā mazs bērns par to piekasies, tad mauc, cik dzirdu tev ir tikai 2 reporti un abi par mani, pat hakerus nereporto, tad sorry. Ja tev interesantāk ir tikt vaļā no cilvēkiem kas actually cenšas atbrīvot serveri no hakeriem nevis no pašiem hakeriem, tad neredzu jēgu turpināt par šo runāt. Lai sarkanie @t0nt0 izlemj ko darīt. 

Un es tev neko sliktu nepateicu, btw tu biji tas kas man teica ka tava pieredze dzīvē ir augstāka par mani. Atceries vn? 
nekas personiigs, bet tu kaa serveru pieskatītājs esi nekam nederīgs ar savu acc izmantošanu savā labā un par to pieredzi dzīvē, ko tu man te lej, pats mani baigi noliki, cipa noraadot uz to, ka es neesmu nekas

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
And again, viss stāst. Tu visu dienu koļījies @zaptsmaize ar savu piecklasnieka līmeni "nešauj mani.  Es negribu mirt no tevis" utt. Kad 3x uz 0 dmg uzslapoju zaptsmaizi, tu uzreiz man teici "izrādi savu mīlestību savādāk". Protams, tas mani uzvilka un pateicu ka "ko tu vispār sajēdz no mīlestības? " instantly uzdirsiens "vairāk par tevi". Redzot kā tu KOĻĪJIES zaptei pateicu ka "tu vēl maziņš lai ko par to saprastu".  Un iedomājies?  Pat 3 teammati piekrita par to ka tu nesajēdz. 

Un tagad arī zaptsmaize var pateikt visu ko domā par šo situāciju, par to koļījies utt...  @zaptsmaize

Vn? 

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
@xd $ky$trike Nesaprotu ko tu domā ar "kā pēdējais pakāš raundu". Ja viņš visu raundu tikai noscopo, bet arī cenšas trāpīt, tad tai man liekas nevajadzētu tikt uzskatītai par pakāšanu. AWP var izmantot gan scopotu, gan noscopotu, tā ir paša spēlētāja izvēle kā viņš cenšas to izmantot. Es šaubos, ka pubā kādu slayotu, ja kāds izmantotu tikai USP vai glocku, cilvēks pats vienkārši sevi nostāda sliktākā situācijā.

Slay, manuprāt, būtu piemērots brīdī, ja kāds vienkārši bēgtu no pretinieka. Un slap, protams, neko neizdara, bet, ja spēlētājs nav situācijā kur slap komandu vajag izmantot, tad tas vienkārši izrāda, ka tu spēlējies ar admin komandām.

Neko nebūtu rakstījis, ja nebūtu bijusi sūdzība jau iepriekš par to spēlēšanos ar admin komandām. Vienkārši gribēju izteikt savas domas šitajā situācijā. 

Edit: Es nekādā gadījūmā nesaku, ka tu tikai izmanto admin komandas priekš spēlēšanās. Saprotu, ka dari savu darbu, un arēna noteikti palikusi tīrāka. Bet tu pats pieteicies par adminu zinot, ka adminiem ir standarti pie kuriem jāpieturās.

 
Last edited by a moderator:

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Nesaprotu ko tu domā ar "kā pēdējais pakāš raundu". Ja viņš visu raundu tikai noscopo, bet arī cenšas trāpīt, tad tai man liekas nevajadzētu tikt uzskatītai par pakāšanu. AWP var izmantot gan scopotu, gan noscopotu, tā ir paša spēlētāja izvēle kā viņš cenšas to izmantot. Es šaubos, ka pubā kādu slayotu, ja kāds izmantotu tikai USP vai glocku, cilvēks pats vienkārši sevi nostāda sliktākā situācijā.

Slay, manuprāt, būtu piemērots brīdī, ja kāds vienkārši bēgtu no pretinieka. Un slap, protams, neko neizdara, bet, ja spēlētājs nav situācijā kur slap komandu vajag izmantot, tad tas vienkārši izrāda, ka tu spēlējies ar admin komandām.

Neko nebūtu rakstījis, ja nebūtu bijusi sūdzība jau iepriekš par to spēlēšanos ar admin komandām. Vienkārši gribēju izteikt savas domas šitajā situācijā. 

Edit: Es nekādā gadījūmā nesaku, ka tu tikai izmanto admin komandas priekš spēlēšanās. Saprotu, ka dari savu darbu, un arēna noteikti palikusi tīrāka. Bet tu pats pieteicies par adminu zinot, ka adminiem ir standarti pie kuriem jāpieturās.
Pa pusei piekritīšu, varbūt slays nebija uzreiz jādod bet jāpabrīdina, bet ja visu roundu noscopo, taisa muļķi un pēc izskata pat necentās iztučīt roundu, tad neredzēju iespēju.

P.S

 

KomisarchikS

New member
Apr 7, 2019
9
1
And again, viss stāst. Tu visu dienu koļījies @zaptsmaize ar savu piecklasnieka līmeni "nešauj mani.  Es negribu mirt no tevis" utt. Kad 3x uz 0 dmg uzslapoju zaptsmaizi, tu uzreiz man teici "izrādi savu mīlestību savādāk". Protams, tas mani uzvilka un pateicu ka "ko tu vispār sajēdz no mīlestības? " instantly uzdirsiens "vairāk par tevi". Redzot kā tu KOĻĪJIES zaptei pateicu ka "tu vēl maziņš lai ko par to saprastu".  Un iedomājies?  Pat 3 teammati piekrita par to ka tu nesajēdz. 

Un tagad arī zaptsmaize var pateikt visu ko domā par šo situāciju, par to koļījies utt...  @zaptsmaize

Vn? 
nezinaaju, ka vaardi "nešauj mani un negribu mirt" ir pieskaitāms pie koļīšanas? čalis pa mēnešiem vecāks + acc dabuujis bez pieteikuma, cik es skatījos, baigo veci mētā serverī

Ļausim labāk Administratoriem vai Moderatoriem šeit izteikt viedokli nevis taisīt kādu spam topiku. 

 

aimbatten

Member
Mar 6, 2019
81
7
Kāds pīkstētājs komisārs no 1.6 bija, tāds arī palika. Paaudzies, lūdzu!

Par tēmu - Pēc lasītā, noprotu, ka:

1. Slap - Tika izdarīts tikai un vienīgi pēc paša spēlētāja lūguma, mēs, administratori daram visu, lai adekvātiem spēlētājiem būtu labāk. Nu, spēlētājs paprasīja to slapu, iedeva arī - ko tagad? Pakārties? Sūdzību un acc off?

2. Slay - Ja patiešām komisārs laida muļķi, kā tas bieži vien notika 1.6 serveros, it īpaši gatheros, tad viss ir pamatoti. Neredzu iemeslu nosodīt administratoru. 

Pateicoties skystrike, servera arēna ir palikusi krietni tīrāka. Vienu dienu atvēru banlisti un tur pamanīju rindiņu ar viņa baniem, patīkami nošokēja. 

Ar cieņu, Jānis M. 

 

KomisarchikS

New member
Apr 7, 2019
9
1
Kāds pīkstētājs komisārs no 1.6 bija, tāds arī palika. Paaudzies, lūdzu!

Par tēmu - Pēc lasītā, noprotu, ka:

1. Slap - Tika izdarīts tikai un vienīgi pēc paša spēlētāja lūguma, mēs, administratori daram visu, lai adekvātiem spēlētājiem būtu labāk. Nu, spēlētājs paprasīja to slapu, iedeva arī - ko tagad? Pakārties? Sūdzību un acc off?

2. Slay - Ja patiešām komisārs laida muļķi, kā tas bieži vien notika 1.6 serveros, it īpaši gatheros, tad viss ir pamatoti. Neredzu iemeslu nosodīt administratoru. 

Pateicoties skystrike, servera arēna ir palikusi krietni tīrāka. Vienu dienu atvēru banlisti un tur pamanīju rindiņu ar viņa baniem, patīkami nošokēja. 

Ar cieņu, Jānis M. 
Bet vai viņa banu dēļ drīkst aizvērt acis ciet viņa izdarībām awp serverī? Tu pats esi bijis iekšā, lai konstatētu, kas tur notiekas? Nē, nu tad neredzu jēgu Tev te kaut ko gudri rakstīt pat nezinot, kas notiek nabaga awp serverī. 

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Slay - Ja patiešām komisārs laida muļķi, kā tas bieži vien notika 1.6 serveros, it īpaši gatheros, tad viss ir pamatoti. Neredzu iemeslu nosodīt administratoru. 
Tas nebija pret komisāru bet citu čali, bet komisārs kā "eņģelītis" uzreiz man sāka lasīt lekciju. 

Bet vai viņa banu dēļ drīkst aizvērt acis ciet viņa izdarībām awp serverī? Tu pats esi bijis iekšā, lai konstatētu, kas tur notiekas? Nē, nu tad neredzu jēgu Tev te kaut ko gudri rakstīt pat nezinot, kas notiek nabaga awp serverī. 
Nē, nevajag pievērt, dieva dēļ, pat vajag vēl vairāk apskatīt. Tu jau neesi pamanījis ka mani sauc par elektriķi awp serverī, jo aiz lūguma atslēdzu spēlētājam elektrību (blind player komanda). Tas viss pa jokam. Bet tad tu redz, sūdzies tu, kā cilvēks no malas. Neesmu redzējis ka sūdzējies būtu wo1fijs (cilvēks kuram atslēdzu elektrību un paslapju aiz lūguma) kurš bija iesaistīts pirmajā tavā sūdzībā par mani.  Nedz arī @zaptsmaize šoreiz. 

Paldies @aimbatten ka vismaz mazliet šajā murgā iebliez sapratni

Un runājot par to ka mums ir jādara viss lai serverī būtu kārtība un interese spēlēt. Varu paslapot vai noblindot, bet nekad uz lūguma nebanotu, kaut maksājiet man. 

P.S

$ky

 

Naylla

Member
Feb 9, 2020
54
20
Manuprāt šis ir nonācis līdz tam, ka Tu, @KomisarchikS ,  meklē jebkādus iemeslus, lai iegāztu. Nevienu reizi kad esmu bijusi klāt  AWP serverī vēl neviens nav izteicis nepatiku par šo slapošanu(ar lūgumu) un blindošanu. Par tām ziņām tad tā varbūt nebija koļīšana, bet šīs ziņas tiešām izraisija nepatiku. Vienkārši gribēju pateikt lai paskaties arī uz sevi un savu rīcību, jo nevienmēŗ vainīgi ir visi citi.

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
 Un kas ir ja mača vidū tapat noslajo kādu? (Iemesls jo nošava tevi)
Vēlos uzzināt tieši kas tu būtu un kāpēc tik fishy variantā uzraksti tieši, kad komisārs cenšas sataisīt man sūdus. Even more ha komisārs ielaikoja tavu post. Ingame nick, steam linku un konkrētus pierādījumus ka tā esmu darījis paldies @Nonone

 
Status
Not open for further replies.
Top