Pokers.

Status
Not open for further replies.

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Tad viss sarunāts, tēmējam uz piektdienas vakaru ap pulksten 22:00. Iespējams kad man arī būs viens čoms līdzi, kas nav saistīts ar forumu. Cerams jums nebūs iebildumu. Tad vnk pastāv kad mēs būsim ar mašīnu, lai man nav jābrauc ar vilcienu ?

 

Freeloader

Member
Nov 8, 2018
170
21
Nu , čaļi,  paņēmāt pašu prime time. Es nevaru teikt, ka nebūšu, bet tas ir slidens laiks. Nedēļas gaitā izdomāšu, ja tā var. Negribu solīt, ja nezin, kā būs.

 

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Nu , čaļi,  paņēmāt pašu prime time. Es nevaru teikt, ka nebūšu, bet tas ir slidens laiks. Nedēļas gaitā izdomāšu, ja tā var. Negribu solīt, ja nezin, kā būs.
Droši domā. Priecāsimies ja būsi, bet neraud asīm ja nebūsi ?

 

Swordfish*

Active member
Sep 23, 2007
170
45
lidzi njemam ko grauzhamu, un ko pashi gribes est, parasti roltoni iet uz urraa :D :D

ja dzeram stipros, njemam pashi, alu vares pie manis dabut pa 1.50 labs alus :) veikalaa 2eur :D :D

 

Freeloader

Member
Nov 8, 2018
170
21
man pagaidām izskatās slikti, man ir sesija un tās ir vienas asaras līdz šim. ja nu uznāks zajobs uz to visu, man mini nr. ir, sakontaktēšu tajā pašā vakarā, par to - kur , kas notiek. Bet tā veiksmīgu vakaru, cerams būs vol.2 , man šītādas lietas patīk.

 

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Paldies visiem dalībniekiem pa vakaru, tiešām labi pavadīts laiks. Cerams ar šo vienu vakaru mēs esam ieviesuši ikmēneša chill pokera vakaru. Nākamais tiek plānots apmēram pēc mēneša, gaidām info. 

IMG_20200221_232758.jpg

 
Status
Not open for further replies.
Top