Pokers.

Status
Not open for further replies.

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Sveiki, tautieši! 

Mums te ar jūsu veterānu (swordfish)  radās viena ideja, uztaisīt pokera vakaru. Gribētos uzzināt cik cilvēki būtu gatavi ierasties un uzspēlēt. Vieta kur spēlēt, ir Rīgā! 

  • Mums ir vieta kur spēlēt! 
  • Ir čipi. 
  • Ir pokera galds. 
Domājams kad dalības maksa par vienu spēli būtu 5eiro... Varētu savāksies kādi 6 cilvēki un kopā uzspēlēt kādu maču. Tas var notikt kādas brīvdienas pa dienu un/vai arī pa nakti. 

Tad nu tā, kas būtu gatavi ierasties un labi pavadīt laiku? 

Piedalās :

  • Ledinjs
  • Swordfish
  • Freeloader
  • Eddie
  • Mini
  • -ynk

 
Last edited by a moderator:

Freeloader

Member
Nov 8, 2018
170
21
Es labprāt.

Kur tas būs, kurā Rīgas pusē? Un kad?

Davai @Mini piesakies arī, parunās pa biznesu ?

 
Last edited by a moderator:
E

Eddie

Guest
Tu to nopietni domā vai atkal centies piedurties? ?

Dienvidu tilta rajona :)
Pieduros es īpašās reizēs, kad tu centies būt pārāk nopietns un dāļā man brīdinājumus ?, protams, ka nopietni, swords jau ne vienu reizi satikts dzīvajā

 

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Pieduros es īpašās reizēs, kad tu centies būt pārāk nopietns un dāļā man brīdinājumus ?, protams, ka nopietni, swords jau ne vienu reizi satikts dzīvajā
No tevis jau nevar saprast, kad runa nopietni un kad pieduries, tāpēc par jautāju ?

Tiki pievienoties sarakstam, kopā esam jau 4 cilvēki. Vēl maksimālais dalībnieki kas var pieteikties, ir 4. Derētu arī vēl divi. Tad kopā mēs būtu 6..tas arī itka derētu. 

 
E

Eddie

Guest
Nu šajā jautājumā nopietni. Visi pieauguši, jābūt ok. Jācer tik, ka izvēlēsieties tādu datumu, kurā nebūs darbs, jo brīvdienas manai profesijai ir kā ir( domāju neparedzamas, jo kaut kad weekends ir brīvs un kaut kad nav)

 
Last edited:

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Varētu uzrakstīt tie kas būtu spēlētāji, kad jūs tiekat..tad varētu kko domāt. Izskatās kad no šejienes īsti vairs neviens nevēlas, bet mēs varam paņemt no malas arī 2 - 4speletajus 

 
E

Eddie

Guest
Tieku jebkurā darbadienu vakarā no 19:00. Weekendos- šonedēļ tieku, nākamnedēļ piektdien, jo sestdien Erots, aiznākam netieku(nav lv), pēc tam tieku weekendā.

 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Es piedalos! Poljubom bet pa dienu noteikti ne, vakars/nakts man der ?

 

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Man pa lielam der visas brīvdienas, vajag tikai ieplānot. Un arī nav svarīgi, pa nakti vai dienu. 

Varam arī mēģināt kādu piektdienas vakaru savakties un maukt līdz sestdienas rītam 

 

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Tie kas spēlē, mēs itka domājam taisīt pokera vakaru 22.februari. Tiekam visi? 

 
E

Eddie

Guest
Esmu ieplanojis uz Erotu iet sestdien..

Jau sen plānots. Es gribētu piektdienas vakaru.

 
Last edited:

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Esmu ieplanojis uz Erotu iet sestdien..

Jau sen plānots. Es gribētu piektdienas vakaru.
OK, piektdienas vakaru tad maucam. Bet tad uz kādiem 21:00/22:00 varam tikties. Jo man piektdien darbs un kamēr vēl es uz Rīgu... Ar mieru, Eddie?! 

 
Status
Not open for further replies.
Top