Labrīt'dien'vakar

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
   Sveicināti cilvēki, kas uzturās šajā servera forumā. Gan jau neko labu neesat dzirdējuši par mani so far, pēc pēdējām diskusijām, jo vēljoprojām man ir bloķēts "čats", bet tā kā mana dzīve, iespējams, ir nožēlojama - viens no principiem kā dabūt ir ACC, jāuzraksta ir saucamā "iepazīšanās" iekš foruma. Tad nu lūk, šeit es esmu un rakstu, vēlā vakarā pirms jāiet gulēt, jo rītdien uz darbu jādodās.

   Es te iemetu aci, kā tipa ir "jātaisa" sasveicināšanās un es te uzmetu aci uz citu sasveicināšanās topikiem, bet reāli tā izskatās, ka šeit cilvēki vienkārši "ķeksīša" pēc sasveicinās, jo tas ir viens no "likumiem". Šīs "sasveicināšanās" bija tādas pliekanas? Jā, tas būs īstais vārds. Tālāk atbild posti ar "sup". Ok. It kā pieņemami, bet nu taču cilvēki arī spēj uzrakstīt vairāk nekā trīs vārda teikumu. Te ir viens izņēmums, kā DeathNote, kurš vismaz izdarīja brilianti labu darbu un piedomāja kaut ko, bet šeit nav stāsts par citiem, fuck it.

   Sekošu principam, pēc parauga, lai nesarežģītu šo jau pārāk sarežģīto dzīvi.
Mans nicknames dotajā brīdī ir Andy Cannabis, neatceros, kad es īsti uz tādu pārgāju, bet es ļoti labi atceros, ka sen senos laikos, kad es biju 5. klasītē es dabūju pirmo datoru, nožēlojama miskaste. Tajā brīdī topā bija spēlēt MU un CS 1.6, līdz ar to, tā kā es biju jauns gurķis un pilnīgi nekā nesapratu par to kā kaut ko izdarīt ar šo datoru un dabūt spēles, ja nu vienīgi skatīties plikas meitenes internetā, es pasaucu savu skolas draugu uz mājām un pateicu, lai man dabuj iekšā cs1.6. Viņš izmantojot DC++ nokačāja cs1.6 vai arī izmantoja WOS, es vairs tik sīki detaļas neatceros, piedodiet man. Lai nu kā, es sāku spēlēt CS1.6 kaut kādā Gather vai Gaher serverī, nezinu, varbūt vecākā paaudze atcerēsies par ko es runāju. Līdz ar to man nicknames bija kaut kāds standarta, nezinu, mans vārds "Endijs". Tad es atklāju, kad ir tāds pasakains saits(adrese) fpsbananas.com vai kā un tur var dabūt Spray ko pūš uz sienas un uzlikt. AWESOME. MAN TO VAJAG. Es atradu kurš man patika, parasta bilde ar uzrakstu Dr. Pepper. 
Bildes links.
Tikai tur bija primitīvi, tikai teksts, bez bundžiņas. Līdz ar to es savu nickname nomainīju uz Dr. Pepper. Es tad ar šādu niku spēlēju nezinu cik ilgi, bet līdz gadi auga, kaut kā gribējās visu to padarīšanu mainīt un es savu nickname "latviskoju" uz DoktorsPipars. Šāds nickname man bija ļoti ilgi un visur pazīstams esmu ar šādu nickname senus gadus atpakaļ, ir pat video vecāks par zemeslodi -- video. Šeit var redzēt manu Dr. Pepper. nickname, bet es jau biju pārgājis uz saucamo DoktorsPipars.
   Vēlāk, kārtējo reizi viss dzīvē mainijās un man bija 16 jau gadi un man bija jādodās dzīvē. Mācīties citā pilsētā un vairāk nedzīvot pie mammas un tā tālāk. Struggle ez real. Tajos saucamajos skolas gados, kas notika Ogrē, Ogres Profesionālajā vidusskolā, kurai vēlāk nosaukums mainījās uz Ogres Valsts Tehnikumu sākās mana jaunā nickname - Andy Cannabis - stāsts. Īsumā, sāku pīpēt un iepazīties ar marihuānu un "spice", kā arī pēc 2 gadu pīpēšanas un studēšanas es sāku audzēt pats savējo(izdevīgāk un zini ko pīpē un nekrapaļī), kas turpinājās(audzēšana) jau vēlāk profesionālā līmenī turpat 4 vai 5 gadus. Tad es mainīju savu nickname uz savu vārdu(Endijs) anglisko versiju Andy un ar savu dzīves prieku un bonusa naudu algai - audzēšanu - Cannabis. It kā vienkārši, ne? Ceru, ka vienkārši. Tad ar šādu nickname spēlēju vēl šo balto dienu pēc jau vairākiem gadiem, jo izklausās legit nickname un arī nav diršana. Izgāju cauri visādiem sūdiem dzīvē. Audzēšana beidzās pēc 4-5 gadiem ar policijas kratīšanu uz manu īpašumu, bet tas ir cits stāsts, neieslīgšu detaļās, bet šie neko neatrada un nedabūja un es 8 gadi nesēžu cietumā un nerakstu šo topiku. Haha, atmiņas atraisās rakstot šo visu... Made me smile. :D

   Vecums un nodarbošanās. Hmmm, esmu dotajā brīdī 27 gadus vecs, bet man labāk patīk teikt "jauns". Es saprotu jauniešus, es arī tur esmu bijis, ka man patika teikt "esmu jau 19-21-23 gadus vecs", bet laiki mainās un es labāk pieturēšos pie -- "Es esmu 27 gadus jauns".
Nodarbošanās - dotajā brīdi esmu Anglijā(neplānota dzīves draza), kārtējo reizi nevēlos izplūst garos tekstos, bet ja interesē varu rakstīt, bet, jā, atrodos es Anglijā, pilsētā Peterborough un nesen kā es aizgāju no darba IKEA, mēbeļu veikals. Strādāju IKEA es werehouse par forklift driver, tad viss sanāca slikti(kārtējo reizi, cits stāts un neizplūdīšu detaļās, bet strādāju tur 3 gadi uz kontrakta), bet tad nācās mainīt darbu. Dotajā brīdī es strādāju par to pašu sfēru, forklift driver citā kompānijā un manuprāt pat lielākā un daudz labākā - Perkins Engines(links), kuri arī ir tie paši Caterpillar Engines. Visticamāk ļoti labi zināsiet visi CAT. Nu, vot, es esmu fujaks, kurš strādā šajā uzņēmumā un ir atbildīgs, lai šiem smukajiem traktoriem, laivām un tā tālāk būtu motori labākajā kvalitātē.
Maza atkāpe. Ja kāds nezina, kas ir forklift, tad ja spēlējat CSGO, tad tur ir mapē Cache tāds nosaukums vienā stūrī uz A site. Tas ir mans braucamais darbā.
Ja cilvēki nezina, kas ir forklifts un CSGO, šeit redzēsiet -- bilde.
Tas īsumā laikam būtu viss, bet ja ir kādi jautājumi or whatever, droši metiet ziņu, haha lol.

   Bilde? Kādu jums bildi vajag? Atrast mani var arī facebook, ja kādam interesē un manu dzīves stāstu apskatīties, bet es tā pat neko tur nešeiroju un nepostoju, bet varu nomest dažas bildes no turienes, lai sirdij būtu labāk.
Bilde 1
Bilde 2
Bilde 3

   Kā es uzzināju par šo serveri? Pavisam vienkārši. Man pazīstamais arī spēlē CSGO, nickname "kveppppp" un mēs ik pa laikam uzšaujam kopā pēc darba un ierēcam par noobiem vai arī par "pro", no kuras puses skatās atšķirībā. Kā arī papļāpajam ar jauniešiem un ievācam informāciju, kas notiek Latvijā un tā tālāk, bet pārsvarā sanāk norēkties par degradējušiem cilvēkiem un cilvēka līmeni, bet tas arī ir daļa taču no "interneta" vides.


   Maza atkāpe - es nezinu kurš visu šito lasīs un vai vispār izlasīs, bet vienkārši uzrakstīs atbildi "sup" or "yo" or "welcome", bet nu, es bišķi pastāstīju vairāk par sevi - to mistisko cilvēku, kurš esot "nepazīstams" un dažu prāt l*hs un tā tālāk. Paldies, kurš izlasīja un ja kaut ko vēlās uzzināt vēl un sīkāk, lai droši met ziņu, esmu open cilvēks.

   Mazā atkāpe nr2 - Man nedaudz atverot "paraugu" sanāca smiekli par faktu, ka šis viss ir normāli taisīts uz Ctrl+C un Ctrl+V no kaut kāda cita foruma vai kurienes, taču cilvēk mīļo, kad kaut ko kopē, var arī editot "ēnojumu". Ja nesaprot par ko runāju, bilde studijā. Bilde. Lūdzu, ja kopē, tad vismaz font nomaini.

 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Sveicināts karabāzē! ;)

Latviešu valodas skolotājam, rakstīšanas kļūdas pieteikumā..... Māci komatus, bet pats uzraksti - "palieku neintrāls".

Tagad izlasīju, laika iepriekš nebija, drīzāk Tev, ka tik uzdirst :D

 
Last edited by a moderator:

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Ja Tu visu izlasīji 2 minūtēs, manuprāt es esmu gājis nepareizajā skolā, kad mācija atrlasīšanu, bet nu, lai nu paliek. A uzkakāt vajag. Izlasīt nē.

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Baac tu man liki tādu eseju izlasīt, bet interesanti bija lasīt paldies tev par to :)

Lai nu, kā sveiks!

 

roleks

Active member
May 12, 2020
130
16
Yo večukiņ , jau zināms frukts esi caur MTA , cerams vairs starp mums nebūs incidentu , u know' what i man... ;)

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Pisec, Dakter Pipar, labs teksts.
Biju mazliet pārsteigts par to tavu audzēšanu. Lasot jau sāku domāt, ka sūdi būs, bet izrādās- nekā. Pēc tava pirmā topika komentāriem jau likās, ka šajā projektā kāju vairs nespersi, bet man prieks ka mazliet pastāstīji par savu dzīvi, un cerams, ka esi uz palikšanu! :)

Sveicieni arī no manis!
 

 
Last edited by a moderator:

SencisEvoo

Active member
Mar 8, 2020
164
26
Sveiks ''nomelnotais draugs'' , 

Redzi katrs mēs domājam savādāk par to ko likt sasveicināšanas ierakstā, tu esi dzīvojis 10gadus ilgāk nekā es un mums mainas ļoti tas viedoklis , proti katram ir savs viedoklis un es uzskatu ,ka sasveicināšanās ierakstā ,tu tīri sasveicinies ar citiem foruma lietotājiem un principā pasaki to ,ka esi ieradies šeit , tīri pasakot kas esi, bet lai uzzinātu kautko vairāk ,droši izveidotu jaunus ierakstus ar savu vēsturi .

      Tāpat arī biji spītigs rakstot pieteikumu uz adminu , teici ka nevienam tavs viedoklis ne*** un nāc atpakaļ ar sasveicināšanos ? :D

Lai nu kā nāc tik bariņā ,neesi tik agresīvs, Endij!

 

Kreativs

Member
Staff member
Nov 21, 2018
78
12
Laipni lūgts!

Interesanta Tev tā dzīves pieredze, kā pa kalniem. Vienmēr biju pārāk slinks, lai 1.6 veidotu vai meklētu custom spray, tāpēc vienmēr beigās paliku pie standarta izvēlēm. 

Neesmu drošs, bet liekas, ka 1.6 Dr. Pepper biju manījis.

P.S. Čatam vajadzētu būt piekļuvei. ;)

 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Yo večukiņ , jau zināms frukts esi caur MTA , cerams vairs starp mums nebūs incidentu , u know' what i man... ;)
Es neesmu spēlējis MTA.

Laipni lūgts!

Interesanta Tev tā dzīves pieredze, kā pa kalniem. Vienmēr biju pārāk slinks, lai 1.6 veidotu vai meklētu custom spray, tāpēc vienmēr beigās paliku pie standarta izvēlēm. 

Neesmu drošs, bet liekas, ka 1.6 Dr. Pepper biju manījis.

P.S. Čatam vajadzētu būt piekļuvei. ;)
Pff, tas nav pilnīgi nekas traks un tur viss tik īsi un kodolīgi ir uzrakstīts, ka īsti pat iedziļināties nevar, bet tur Tev ir taisnība. Vieni kalni.

Par CS 1.6 - pārsvarā uzturējos snr(sonors vai sonars), GamerX, GIGN. Tas bija sen un tā vairs nav taisnība anyways.

 

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
bļa vecīt izpalīdzi, pieliec cache meinam priekšā kkādu konteineri, jo zbal vinu holdot

 
Top