acc Eddie

Status
Not open for further replies.

wo1fie

New member
Feb 4, 2020
41
17
Sorry, bet šoreiz ANTI . Cik esmu redzējis , tad tu tāds agresīvi noskaņots jaunietis esi. :D

 
E

Eddie

Guest
Nezinu smieties vai raudat? Visi apbižotie sanākuši  :D.

sword tu vispār pipele esi, paraugadmins :D, vismaz, kad centies būt nopietns, pabrīdini, lai zinu, ka ar nopietnu seju jāklausas šajā diršanā :D

 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Nezinu smieties vai raudat? Visi apbižotie sanākuši  :D.

sword tu vispār pipele esi, paraugadmins :D, vismaz, kad centies būt nopietns, pabrīdini, lai zinu, ka ar nopietnu seju jāklausas šajā diršanā :D
Lūk paraugs kādēļ, Tev nevar dot acc.

Tevi vērtē, bet tā vietā lai mainītos Tu vienkārši iedirs atpakal seja ar rupeklībām.

 
Last edited by a moderator:

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Nu gan tu populārs. Līdz dienas beigam moš visi admini izteiks savu viedokli. ? 

Ja ar "uzturēt kārtību" tu biji domājis nelēkāt pa komandām un neteikt savējiem, kur pretinieks ir, tad došu REC. Bet cik es saprotu tu esi ļoti principiāls, un to visu lēkāšanu taisi ar iemeslu, lai kāds no sarkanajiem salabo. Saprotu, bet ja tu tā turpināsi, tad ANTI.
Protams gribētu redzēt, lai mazāk dirsies ar citiem lietotājiem, it īpaši adminiem. :)  

 

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Nebūs līdz dienas beigām. 
 

Pieteikums atteikts. Iemesls es domāju Tev pašam skaidrs, bet ja nav gan jau kādreiz Tu arī pieaugusi un sapratīsi :)

 
Status
Not open for further replies.
Top