acc Eddie

Status
Not open for further replies.
E

Eddie

Guest
Paraugs :

- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? - pub
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) - ir vairāk
- Links uz sasveicināšanās topiku! - pameklējiet, jābūt
- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) - tepat chillā un daudz viet citur
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 35h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) - pārāk čakarīgi dēļ ranku izmaiņām atrast. Uz esošā virs 40h un pirmstam bija tik pat, pirms kāds uzhakoja status.
- Links uz nodotajiem pārkāpējiem! (jābūt vismaz diviem, lai mēs pārliecinātos kad mani atšķirt čīteri no laba spēlētāja) - pietiekoši ingame ir teikts
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! - Es nemācēšu teikt ar ko es būšu labāks, bet nekad dzīvē acc nav izmantots kā privilēģija. Tas iespējams man dotu motivāciju uzvesties pieklājīgāk un uzturēt arī kārtību vienlaikus. Es nevarētu apgalvot, ka man acc ir vajadzīgs tā nu ļoti, bet uzlabot gameplay un patīrīt serveri no čīteriem droši vien es spētu un būtu kā pluss.  Toksisks es būšu un palikšu, jo adminam ar statusu nav jāmainās kā bērnam, kuram z-svētkos uzdāvina iphone 11. Es varu tikai atkaŗtoties, ka acc būtību kā tādu nemainītu. Ja man patīk izrunāties, tad man to patiks darīt arī turpmāk, bet kāpec par to ieminējos - tāpēc, ka ar vai bez acc - ja tu mani saukāsi un izrunāsies, nekas nemainīsies jebkurā gadījumā, protams, apzinoties mērus.
- Jābūt aktīvam mūsu forumā. - +

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Pret, jo pub ir pietiekami daudz adminu un es nedomāju, ka vēl vajag?

No hate Eddie es tikai no tāda viedokļa?

 

Swordfish*

Active member
Sep 23, 2007
170
45
ANTI

neproti vel uzvesties forumaa un derverii :) pieradi pretejo, bus cits viedoklis....

 

Kūciņa ^^

New member
Feb 1, 2020
23
10
Reāli jūs pidari meklējat adminus bet pieaugušiem cilvēkiem adminu neizdod jo viņš csgo neuztver kā savu prioritāti, za to iedod mazajiem adminus kas knapi spēj atšķirt čīteri no actually laba spēlētāja piemēram kā sky to neatšķir. 

+REP šim cilvēkam

 
Last edited by a moderator:

Swordfish*

Active member
Sep 23, 2007
170
45
kas tur ko nesaprat ?? :)

tu uzskati ka aktivi disrsties un izprovicet visus chataa ir paraugs ??

serverii joprojam lekat pa komandam un teikt priekshaa kursh kur atrodas ir normali ??

hybrid, tu taa runatu itkaa katru dienu pavadi serverii un visu zini kas notiek, ja ?? :)

es nesaku ka Eddie ir slikts, BET uz doto mirkli acc neredzu ka butu prata darbs dot..... pec nedelam divam vel varetu, ja butu aktivs un priekshzimigs serverii :)

 

Swordfish*

Active member
Sep 23, 2007
170
45
Reāli jūs pidari meklējat adminus bet pieaugušiem cilvēkiem adminu neizdod jo viņš csgo neuztver kā savu prioritāti, za to iedod mazajiem adminus kas knapi spēj atšķirt čīteri no actually laba spēlētāja. 

+REP šim cilvēkam
vel kadu nosauksi par pidaru, sheit vai serverii, autobans no manis......

ja godiigi, drusku jau tu ZB ar to ka visus sauc par pidariem, pievaldi mutiiti mazaa.......

 

Swordfish*

Active member
Sep 23, 2007
170
45
hahhahahahahahaha kur ir tavs pieteikums? 
redz, tas ka esam chomi, nenozime ka vienmer bushu tava pusee un aizstaveshu,,,, :) esmu taisnibas pusee :)

bet tu, uzreiz meklee kadu lietu pie ka piekasities un iedzelt,,,,,,

ir tadi cilveki kuri jau sevi ir pieradijushi, 

es nesaku ka es vienmer esmu paraugpuika, bet nu ,,, censhos :D :D

 
Status
Not open for further replies.
Top