Zvede@WH

Status
Not open for further replies.

METEORITS*

New member
Nov 22, 2018
26
2
https://steamcommunity.com/id/kobracs3id steam profils
Tā pirmais demo zve.demo
 

5:20 jau zin kur naks ara
6.00 vnk jau gaida un seko caur sienai .Lidz raunda beigam vnk velkperfekti pa sienam 
8.40 vnk pagaida kad aiziet projam lai nade izmest un vnk demo var redzet vins caur sienam skatas uz viniem un tiesi iet prefos ara uz viniem

zev1.demo

redz kad aizskrien no palis demo sakuma
iziet mida un prefo jau ar deagle 1:09

1:16 jau zin kur vins skrien un prefo ari ar deagle
4;31 vins nekadigi nezinaja un sak vnk saut caur koka sienu kaut vins vinu neredz. kamer sez b house vins tur jau lien ara prefodams.
8;10 vnk prefo zem loga uzreiz galva

kapec vins nekad neceko nevienu sturi ? bet bienmer zina kur pretinieki ir kad pusho

visu demo gandriz vislaik prefo un skatas vnk sienas. 

ta ir kad uz otra acc parava vacban !!! noteikt skinchanger

View attachment zve.dem View attachment zve1.dem

 
Last edited by a moderator:

Edzaas

New member
Aug 15, 2019
8
8
Forši, Forši ka tu pacenties exposot to, kurš ir clean. 

1. Ļoti forši no tavas puses ir noņemt abu viņu komentus +rep tev par to.

2. Tas jau nekas, bet esmu redzējis viņa gaming setup, 240hz monitors patiesībā ir pat personīgi esmu bijis pie viņa ciemos.

3. Šodien pubā tu viņu nokaitināji ar to VAC, kaut viņš tev laipni vairākas reizes teica ka tas ir dēl skin changer. Bet tu jau mums gudrāks esi un izdomāji viņu nokaitināt vēl vairāk un dabuji mute uz 15 min. Es brīnos kāpēc viņš vairāk nelika, jo kā es esmu dzirdējis tu viņam visulaiku dirs virsū kad viņš ir online.

4. Čalis ir spēlējis exanimo turnamentos, un viņam ir +/- saprašana par spēli. Kā arī viņš ir bijis lvl 8 faceitā. 

5. Esmu dzirdējis arī ka tu esot čītojis pub serveros. Bet man nav nekādu pierādijumu tam. 

6. Gribētos piebilst ka pub serverī esi piedāvajis cilvēkiem savu otro csgo acc par naudas summu, dashexx esot nopircis, bet kad gribeja samainīt email tu vienkārši izdomāji samainīt paroli un paturēt acc pie sevis. Žēl ir tas ka tev tik stipri bija vajadzīgi tie 7 eur ko viņš ieskaitija tavā kontā. Varēji kaut refundod viņam naudu nevis vienkārši noscamot. Reali čigānu gājiens tas bij.

7. Kā esmu dzirdējis no dažiem adminiem, šajā serverī tu nevienam nepatīc.

8. Pameiģini tikai noņemt šo komentu vai es pats personīgi tevi perma-banošu.

Vēlu veiksmi izrullēties cauri šitam!

 

flabers

Member
Nov 24, 2019
58
1
Sliktākais ortogrāfiju kļūdu rakstītākais teksts ko esmu šeit lasijis, jo tavu doto informāciju par sekojošo tēmu ir ļoti grūti izprast:). Un nesaprotu kapec tu katru reizi kad mani satiec serveri sāc man brukt virsū, šodien bija pietiekami pierādījumu ko tu šeit sadarīji!!!

 
Last edited by a moderator:

Wyy

Member
Nov 8, 2018
39
15
Es līdz galam vienīgais nesapratu?

Šis topiks nav par to ko ir darījis METEORĪTS. Un edza, mūžā tiec ārā no MGE, tad iespējams iemācīsies atšķit čītus no skilla. 

Ko dod setups? Prefire? Gamesense? Silver movement? Crossair placement? 

Es nezinu par kādiem turnīriem tu runā, bet šķiet, ka ne par CSGO. 

Lai raksta kāds kurš kautko saprot. To, ka Edza tu pat esi gatavs visiem pērienu iedot kas aiztiek nabaga zvede, esmu jau sapratis.

Un lieku pārmetumu vietā varētu pats varbūt izskaidrot aprakstītos momentus.

 
Last edited by a moderator:

BeasTy

New member
Nov 25, 2019
64
7
Uzmetu aci uz īsu mirkli ir daži jocīgi prefire kā piemēram 5:20 tur pat cilvēku nevarēja redzēt un prefire bīja, bet hvz maybe lucky.

 

Jameson

Active member
Staff member
Mar 29, 2009
158
32
Šādos topikos katram ierakstam ir jābūt par iedoto demo aprakstītajiem momentiem!

Augstāk esošie ierakstiem vēlētos detalizētu demo aprakstu vai nebūs labi. :punch:

savas sasāpējušās sirsniņas sāpes varat kaut kur citur izraudāt

 
Last edited by a moderator:

aimbatten

Member
Mar 6, 2019
81
7
Čau. 

Apskatījos demo, ar savām acīm neko neparastu nepamanīju, izņemot momentu, kur crosshairs vilkās līdzi modelim, tas varētu būt netīšām, randomā, pašam tā ir gadījies pubā, pēc kā lidoja uzbraucieni, pārmetumi.

Wyy, tu uzskati, ka esi baigais spēlētājs? Ja tu nezini vienkāršu atšķirību starp monitoriem, kas ir 60hz, 144hz, 240hz u.c, maina pixeļu refreshrate, pateicoties kam, uz 144hz monitora Tu cilvēku pamanīsi mazliet ātrāk, nekā uz 60hz. Nemaz nedomā man runāt pretī, neesmu kaut kāds jauniņais šajā spēlē, daudz ko saprotu un zinu, šauju arī diezgan labi. Uz statiem spēlē, faceitā vari droši neskatīties, spēlēju priekš prieka, nevis kā 1.6 uz ranku fastcupā, starpcitu, biju H. 

Par meteorītu - man nav nekādu dižu pretenziju pret tevi, ja neskaita pretīgo gājienu ar acc, nebiji aizdomājies, ka varbūt sīkajam mamma iedeva tās kapeikas, kaut pašai ir slikti ar naudām, kas ir daudziem mūsdienās, pateicoties valstij, mazajām algām un nestabilitātēm darba vietās. + Tev, vecīt, ir jāmaina sava attieksme. Nu neesi tu pārāks par citiem, neviens tev nav devis tiesības braukt citiem virsū par citu kļūdām, kas tu viņam esi? Mamma, tētis, draugs no dzīves? Skaties uz sevi, nevis uz citiem. Kad sakārtosi savu morālo pasauli līdz ideālismam, varēsi citiem bāzt kļūdas acīs. 

Piedodiet, ja sanāca kaut kas neloģisks, neesmu baigi skaidrā, vismaz būs patiesi. 

Ar cieņu, Jānis.

 

Wyy

Member
Nov 8, 2018
39
15
aimbatten, es neko neuzskatu, nekad arī neesmu teicis par sevi kautko. Un monitoru atšķirība nedod tev zināšanu par spēlētāju atrašanās vietu. TO nu laikam gan es zinu, tāpēc negudrojies un izskati demo kā pienākas, pats vēlāk pārskatīšu uz EDITOŠu postu ar savu redzējumu. Pa lielam, pēc tevis teiktā izskatās, ka vairāk gribēji savu krāniņu pagarināt nekā bija nepieciešams piesaucot visu ko CS dzīvē esi sasniedzis. Un tici man, nav tā, ka esmu arī jaunais spēlētājs. Netēlo zvaigzni.

Laikam, gan tava pieredze biš pieklibo, bet ne par to šeit ir jārunā.

zve.dem

16.round - Default spots priekš HE, laikam monitors atkal palīdzēja.

17.round - slowa paskaties prefire. (iespējams monitors)

20. round - Mid skatās logu un prefire uz connector

                  Šots no connector uz A site( varbūt redzēja ātrāk dēl monitora)

                  Jungle, jau pirms redz enemy, jau slēpjas aiz sienas un visis runā pa mic, moš pro austiņas ar 240hz

22.round - Nepeeko kamēr nav aigājis no stairs, tad prosta ar HE rokās iziet ārā(moš lucky)

KAtrā ziņā, priekš 240hz ekrāna, nedaudz par biežu lucky momenti kur precīzi zin kur enemy ir un kur nav. Kur un kad jāmet HE, peek uz enemy iesaku paskatīties uz slowmotion, tad liekas dieva reakcija. 

 
Last edited by a moderator:

flabers

Member
Nov 24, 2019
58
1
Mans sakāms par šo visu ir tāds, mani 240hz ir ļoti liels adventage pret 60hz monitoriem, tākā dueļos ar tādu monitoru vinēt ir pārāk grūti!!! ņemiet vērā kad csgo demo faili atpaliek no istā kadra 'tāpec to visu nevar secināt pēc tā ko redz! piemeram skatoties demo es redzu kā es esmu sācis šaut kaut cilvēks isti nav pamanāms, jo kā minēju csgo DEMO ir DELAY jeb vins atpaliek no reala laika momenta kā viņš izskatijās.

1. Demo

skatoties uz 5;20 (pēc meteorīta rakstītā kad zinot kur iznaks enemy) Tā tad sāksim ar to kad izejot ārā midā es logā nevienu pretinieku nepamanu un ar to es savu awp scope izmetu skatijumā uz konektoru pēc kura arī izskreja cilveks un ari nepaspēju uz viņu reaģēt, tad tālāk redzams kad kāds no konektora puses met ārā flash granātu pēc kuras manas acis ir baltas un izšāvu kaut kur loga rajonā, ja es lietotu SIENAS kā šeit min par to meteorīts es tam flash būtu gatavs un butu aizgriezies prom, šeit jau nav patiesa informācija, kā nu kura gamesene:))

6;00 Es ieņēmu klasisku konektora/jungle pozīciju, tikai man to piemēram nevajadzēja darīt ar awp, bet nu es riskēju pēc kā arī nejauši izskrēja pretinieks, kā arī šeit nesaskatu neko aizdomīgu:))

8:40 Teikšu godīgi skatoties daudz demo ierakstus kur saistās ši palace pozīcija ar stairs vai jungle, parasti izskatās ļoti aizdomīga, lai tu tiktu veiksmīgāk viņu noķert tev reāli vajag pre-aimot sienu :), kā arī redzamajā kadrā HE granāta tika mesta ar iemeslu (ja kāds tur būtu no pretiniekiem) tad lai zem trepēm un konektorā šis spēlētājs saņemtu no HE granātas kādus bojājumus ( pēc pieredzes no csgo mix komandām šo stāstu jo parasti mača laikā tiek holdots gan konektors gan trepes tāpec tāds mests NADE ari tur bija:)) ) Un skatoties uz jungle deagle killu, kā arī minēju lai tur veiksmīgāk tiktu ārā vajag pre-aimot kustību.

2.Demo

1:16 Kā jau privāti adminu lokā esmu teicis man spēle skaņa ir iestatīta uz ļoti lielu skaļumu, ar to ari es dzirdu pietiekami tālu soļus ja tu skrien:) Pēc ieraksta skatoties kad iegāju jau T spawna mid rampā es sadzirdēju šo terorista soļus tāpēc ieņēmu gatavu pozīciju viņa nošaušanai.

4:31 Demo redzot es ieņēmu underground pozīciju, atkal sadzirdēju māja daudz soļus, kad soļi sāka izdzist es sāku tuvoties viņiem tuvāk no muguras klāt. Tad nākot pa trepēm augšā mērķi turēju pozīcijas kur var pagadīties pretinieks. Tad b apps kitchenā bija tas smoke es ar awp uz haļavu šaujot trapīju tam pretiniekam, tad es vēl izšavu 3 lodi varbut arī to trāpu. tad es ieturēju ar ak|47 appos pozīciju, uz vienu no pretiniekiem, kad vins centās izvairīties no manis un tikt tālāk ir redzams cik es daudz lodes aizšauju garām un pamatīgi daudz nogulēju situācijas dēļ fokusa uzmanības..

8:10 Teikšu godīgi kā ir par šo man nāk viss lielākie smiekli no visiem kadriem, jo šeit mans komandas biedrs lecot underground, nodeva mūsu pozīciju pēc kuras arī mira, tā tad es sapratu tur ir vismaz 2 cilvēki, es ieņēmu logā pozīciju lai manu galvu neredz tik ļoti un tad es peekoju ārā un savā spēlē saskatot pusi no ķērmeņa es uz tīro veiksmi trāpiju skrienot ar 1 lodi galvā viņam ( paši jūs zināt cik grūti ar ak|47 skrienot ir grūti trāpīt) un šeit atkal ir tas moments kad demo fails atpaliek no reālās situacijas, jo pēc faila izskatās kad šauju sienā, bet tā nav, jo šie demo ir balstīti uz 64tickrate bāzes ").

Kā arī minu šis viss ir trakums spēlēju šo spēli pusi savas dzīves, ieguldījis esmu daudz laika, spēlējis viss visādās komandās, spēlēts daudz turnīros, Pirkts ir dārgs setups priekš ši visa. Un pēc meteorīta analīzes: saku vecīt tev trūkst sapratnes par šo spēli, kur vajag pre-aimot stūrus utt. kā un kur mest granātas par labu sev:), un skatoties pēc tā izskatās ka tev visi ir čīteri kuri serverī atrodas augstāk par tevi:). Kā arī nesaprotu kāpēc tev ir jādara tā , tu ienāc serverī un uzreiz sāc man ko brukt augumā, cenšoties mani izvest no pacietības !

 
Last edited by a moderator:

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
aizslēdzat šito bs, kad sagatavo normālus pierādījumus, nāc atpakaļ, tgd tev kkas liekas fishy, uzreiz visi admini viņu piesedz, un viņš cheato 100%

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Karoče , te viss jasna.Noskatījos.

Tagad mierīgi var teikt , ka "bomži" nav chill admini , bet meteorits.Ja tu puika vispār saprastu kaut mazlietiņ no tā , kas ir wh , tad tēmu nemaz nebūtu veidojis.

Mans viedoklis - skatos demku , skatos , skatos , joprojām skatos ( ķip wh meklēju ) , kŗč noskatos.Neierubījos , kāpēc skatos.2 noskatījos.

Izdomāju , no cita skata skatīties , skatos tā , ka ķipa man pašam būtu wh , kā es to darītu un iznākums -

Līdz 5:50 , vsp pilnīgs zero n shit , tad viņš ķip to peek no mid uz conni taisīja.Te viss uzreiz pateikts , ka nav wh.Tu nekad mūžā , tik greizi nenotēmētu , ja spēlētu ar wh , tāpat kā 6:50.Tālāk atkal pilnīgs bots.

Vēl viens fakts , ko es tev meteorīt varu iemācīt , ko tev vajadzētu iegaumēt un vispār būtu jāsaprot , kad centies kādā čīteri saskatīt (ķipa čuvaks slēpj) , viņš nekad , nekrisīs.Čīteriem nepatīk palikt vienam no pēdējajiem , jo viņi zin , ka viņu redz.Paskaties demku vēlreiz un no mana skatapunkta un pasaki man vēlreiz , tev joprojām liekas , ka te ir čīti?

Otro demku nemaz neskatījos.

Vienkārši , tēma nav skatīšanas vērta.

 
E

Eddie

Guest
iedrošinājos no Kazaka, jo šodien soliju, bet gribējās jau uzmest. Tomēr nē. Pirmo demo paskatijos. 

Esmu lidzigas sajutās ar Kazaku. skatos, Skatos, neko neredzu, nezinu pat uz ko jaskatas? Uztinu to laiku uz kuru viņš tur min kā čītus. Hujviņzin, laikam neesmu silvers, galva strādā līdzīgi  zvedem, rīkotos diez gan lidzigi. 

Par to, ka vietām izskatās, ka prefo - jā piekrītu, bet man arī liekas, ka tas ir dēļ monitora herciem un ka demo rāda ar aizturi. Dažviet to skatoties varētu novilkt uz wh, bet bija vairākas epizodes, kurās viņš redz kur aiziet pretinieks un tad pēķšņi manā bildē viņš jau viņu praktiski nošāvis nost, kamēr es neponljel kur viņš viņu redzēja.

Papisu savu dārgo laiku. Cerams viedoklis vērtīgs. 

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Sūdzība noraidīta. 

P.S lūdzu uzvedamies serveri un foruma kārtīgi. Neesat nekādi mazie bērni kuriem būtu jāmāca vienkāršas uzvedības normas. :)

 
Status
Not open for further replies.
Top