Zdarova no fleemo

fleemo

New member
Feb 16, 2021
91
4
1. In-game segvārds

Esmu jau ļoti ilgu laiku fleemo, kaut kad sen biju sēdējis internetā un pamanijis šo niku, paskatijos ka daudzās spēlēs viņš ir brīvs un tā visi draugi saka mani saukt par fleemo, flemčiks, flemijs, flemons un tā tālāk.

2. Vecumu, nodarbošanos

Nu ko, mani sauc Timurs,esmu 14 gadus vecs zēns, esmu aktīvs, bet ja aizvainot tad es nesēdēšu malā un visu izteikšu ko domaju, ja redzu tam nepieciešamību, parasti esmu jautrs un labā garastavoklī, patīk joki un jā. Nāku no krievu ģimenes, tāpēc arī ir gramatikas un vārdu kaut kādu pareizrakstība, bet es cenšos laboties, ja skatīties kā es piemēram rakstiju 4 mēnešus atpakaļ, nāk vemiens, jā. Nodarbojos ar futbolu ap 2 gadiem,  bet tas tā, vienkārši kad nav ko darīt varu aiziet uz treniņu. Spēlēju nedaudz Rocket League, CSGO, MTA protams, pievieno DC ja gribi mafioznik#8944. Bučas 

4. Kā Tu uzzināji par chill?

Par chill.lv es uzzināju vienkārši MTA tajā logā ierakstot LV RP, tur parādijās daudz dažādu serveru, biju ienācis chill'ā, un tas man ļoti patika ar dažādiem modiem un ne tikai. Bet vēlāk es nedaduz aizmirsu par chill.lv, jo aizrāvos citos serveros, tad mani pasauca draugs šeit spēlēt un tā viss aizgāja. 

Kaut kā tā, draugi, bučas visiem.

ATĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
Top