xzǾ road to admens pubam?!?!? WAT

Status
Not open for further replies.

xzǾ

New member
Jan 14, 2020
1
0
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? Vēlētos iegūt admina tiesības uz puba, jebšu main servera.
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) Nu ir, ir man tie 16...
- Links uz sasveicināšanās topiku! Sasveicināšanās topika diemžēl nav....

Sveicināti jaunieši, csgo ''plejeri'', tātad mani sauc Raivis, esmu 16 gadus jauns/vecs jaunietis, kuram ir meitene, par laimi ?.... Labi tas tā, tātad man patīk spēlēt videospēles, kā arī, lai kauli neierūsētu nodarbojos ar sportu, spēlēju futbolu, bet ar lieliem soļiem eju uz FREESTYLE futbolu, kas pagaidām man ir tāds mērķis, ko vēlos sasniegt....Brīvajā laikā spēlēju videospēles, ko jau minēju, ka tas man patīk, biju spēlējis PUBG, piedalījos arī biju BESL, kur man un manai komandai neveicās tik labi, kā cerējām, bet jā. Spēlēju arī CS:GO, jau vairākus gadus, sāku ar 1.6, ko nospēlēju nepilnu pusgadu, nepiesaistīja grafikas, tad pārgāju uz CS:GO, esmu top spēlētājs.

- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) Teikšu atklāti, neesmu bijis CS:GO serveros nekur administrators - Bet, man ir čomaks, kurš bija vienā serverī/komūnā bija administrators, kad gāju ciemos pie viņa, sanāca arī tā teikt adminēt mazu brīdi, kas izdevās perfekti, sanāca arī komunicēt ar cilvēkiem, kas izdevās lieliski, pārzinu lielāko daļu vajadzīgās komandas, mazliet māku rīkoties arī ar paneli, bet tas tā ?
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) Stundas man nav diez ko daudz, bet ja tā parēķina, tad ir bijuši vairāki restarti un stundas ir pazudušas, bet labi - STATI
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. Nu, nezinu vai viņi to vēl atcerās vēl.....

Seroxe - tad kad serverī ir kāds čīteris, vienmēr biju uzrakstijis čatā to viņam, lai paspeco, kā arī tika nobanots.

Tontons - discorda aplikācijā biju iemetis pierādījumus, ka cilvēks spinboto, ko ir viegli pamanīt... ?

AndyCannabis tad kad serverī ir kāds čīteris, vienmēr biju uzrakstijis čatā to, bet gandrīz visu laiku noignorēja.....

- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Nu, kamēr ir vasaras brīvlaiks, esmu diezgan, nu tā ka diezgan aktīvs iekš CS:GO, spēlēju iekš servera ļoti bieži, ja mani nenotilto, tad sanāk 2stundas dienā uzspēlēt, pārzinu lielāko daļu vajadzīgās komandas, kuras vajadzētu zināt, lai kursētu uz administratora statusu. Protams, neesmu tik aktīvs/atpazīstams, bet manuprāt, tādu cilvēku iekš sastāva vajag, lai vieglāk būtu saķert, jeb notvert čīterus/hakerus.
- Jābūt aktīvam mūsu forumā. Teikšu godīgi, forumā neesmu aktīvs, nepatīk prosta tā sēdēt afkot stundas, protams ieeju pačekot jaunumus un eju spēlēt serverī.

 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Es domāju te būs T.C 

1. Nav sasveicināšanās topic

2.Redzu tevi maz gan cs ,gan discord un arī forumā.

3.Stundas tev nav.

ANTI

Admina pieteikumu raksta citur...

 
Last edited by a moderator:

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Došu Tev ANTI, nav pietiekami daudz stundu.

Parvietoju topic uz pareizo sadaļu :)

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Patīk man teksts "kamēr ir vasaras brīvlaiks" :D  . Tas nozīmē mēnesi varēsi pamērīties ar adminu, un pēctam sarkanie varēs čakarēt savu laiku, lai noskaidrotu vai tu vispār serverī vēl kaut cik aktīvi spēlēsi? 
Ja jau gribi adminu, tad vismaz varēji pacensties un spēlēt uz viena nick, jo statos 28h un uz šitā nick tev ir 23h. Un man liekas bija noteikums, ka status skaita tikai uz viena profila, tapēc ar resetiem un altiem tu čakarē tikai savu laiku.

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
ANTI

Nav tev stundu, puba admini esam jau diezgan... (tik nesaciet tagad visi teikt ka visi neaktivi ty)

 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Fujaks normāls. Admini, kas varētu rec esmu es, bet mani kā saka 'nodirš' ka ignorējot. Got some balls. Neatminos ne reizi, kad Tu būtu man kaut ko teicis par kādu un ja esi, visticamāk ignorēju,  jo zinu ka tīrs. 

Anti. 

 
Status
Not open for further replies.
Top