xes unban application

Status
Not open for further replies.

xes

New member
Mar 10, 2020
6
0
1. Nickname : xes / Reddit Moderator 

2. Chill.lv Public

3. Admina niks kas jūs nobanoja. Faze Mauglis

4. Izraksts no konsoles : You have been banned by this server, check http://chill.lv/forum/ for more info.

5. Links uz jūsu banu banlistēhttp://gobans.chill.lv/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:465367772&advType=steamid&Submit

7. Jūsu komentārs par banu.

Es vairak runaju serveri neka speleju taja laika kad dabuju manu, parak nopietni nespeleju un nesaprotu kapec man iedeva banu pa 'Wallhack' ja man community serveri nebutu iemesls. 

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Rīt izskatīšu demo kārtīgi un sarakstīšu.

Banu nebutu licis bet specoju tevi kadu laiciņu un nez kapec tu katru bhop trapiji... izskaidro ludzu šo

 

xes

New member
Mar 10, 2020
6
0
Mousewheel up + Mousewheel down binded to jump ir vis ko es lietoju prieks bhop, max hops kurus es dariju bija 2-3. 

 

xes

New member
Mar 10, 2020
6
0
Ko tu, un ko spele var izdarit ir galigi divas lietas. 

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
nomierinaties, kad demo izskatīs, tad uzrakstīs momentus, uz ko tev nav jāatbild, banteam izskatīs momentus, ja hacko, bans paliek, ja nē, tad bans nost, vai tiešām tik grūti ir saprast? 

 

Swordfish*

Active member
Sep 23, 2007
170
45
it sevishkji interesee tas moments kaa tu no mida, iznakot uz teroru pusi, mani pamaniji ka es tornii staavu :D :D :D

 

xes

New member
Mar 10, 2020
6
0
Tu shauj pa mani, nomisso, vieta kur mape un discord callout ka clear, man saka ka man shauj pa mani un es redzu kustibu tower + 7.1 surround sound headset skanu no tava location iedod. 

Bet saprotams ir ja tu nespele Arma 3, Squad, Project Reality kad tev tada reacija uz mazakam kustibam nav. 

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Tu shauj pa mani, nomisso, vieta kur mape un discord callout ka clear, man saka ka man shauj pa mani un es redzu kustibu tower + 7.1 surround sound headset skanu no tava location iedod. 

Bet saprotams ir ja tu nespele Arma 3, Squad, Project Reality kad tev tada reacija uz mazakam kustibam nav. 
es teicu, tev nav jaapspriež, kas adminam likās suspicious, banteam izskatīs. 

 

riccyS

New member
Oct 29, 2019
81
16
es teicu, tev nav jaapspriež, kas adminam likās suspicious, banteam izskatīs. 
Izteikties var gan tie, kas ir apskatījuši demo, gan nobanotais spēlētājs, lai paskaidrotu situāciju no sava skatu punkta. Nesaprotu, ko tu visos topikos raksti, tāpat neviens neņem paurī ko tu saki

?

Apskatoties demo, vienīgā vieta fishy bija ar to torni, bet pa lielam nekas īpašs.

 
Last edited by a moderator:

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Te ir pilna programma.

Bhop tur ir 100% 

WH arī un kkas starp aim un norecoil.

P.S Tiešām ceri uz unbanu? Pats demku esi apsaktījies? Kauns nav?

 

xes

New member
Mar 10, 2020
6
0
Ok lielais runataj, vnk alt account jauztaisa un vis. 

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Ok ? Pohuj man, alt acc un unbanned busu 
m?

Tu domāji drošvien "new acc" un tad jā , mby kkādā ziņā būsi unbanots.

P.S Aizrubī topic , līdz atbildīgie izskata demku.Šitais galīgs neandertālietis...

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top