Wo1fie Admin pieteikums

Status
Not open for further replies.

wo1fie

New member
Feb 4, 2020
41
17
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? - Es vēlos iegūt admina tiesības Awp serverī un varbūt arēnā ,ja ir iespēja

- Tavs vecums? - Man ir 17 gadi.

- Links uz sasveicināšanās topiku! -  





- Tava pieredze kā adminam? Pieredze kā adminam man nav , bet esmu apņēmības pilns apgūt visu vajadzīgo.

- Links uz taviem statiem! (awp) https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=76561198351055563&search=1&server_group=2

(arena) https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=76561198351055563&search=1&server_group=1

- Links uz nodotajiem pārkāpējiem! - Man nav izveidots neviens topics par čīteriem , bet esmu ļoti aktīvs discordā. Vienmēr ,ja redzu hakeri , padodu ziņu adminiem discordā un izmantoju !report funkciju.

Kapēc tieši mani? - Manuprāt , es būtu labs admins, jo ļoti bieži esmu sācis uzturēties serveros , aktīvs discordā un arī forumā. Vienmēr izpalīdzēšu kā varēšu un kad varēšu. Esmu apņēmības un vēlmes pilns uzņemties šo godu, apsolos jūs nepievilt !

 
Last edited by a moderator:

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
rec, bet tikai uz awp. manuprāt ir pietiekami good situācija arenā. Kā sky rakstija, ka tu uzturies tur vnk daudz, tas nenozīmē, ka tur uzreiz vajag tev adminu, manuprāt ar awp pietiks. Bet tā jā, pāris reizes esi redzēts serverī, vel neesi licis sevi manīt no sliktās puses.

 

Naylla

Member
Feb 9, 2020
54
20
+rec , manuprāt būtu jādod admins, jo vienmēr labi izturas pret citiem spēlētājiem, palīdz ja vajag un redzu, ka bieži reporto hakerus gan in game, gan iekš discord, velviens aktīvs admins nenāktu par ļaunu ??, neesmu admins, bet es domāju, ka tāpat izteikšu savu viedokli.

 
Last edited by a moderator:

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
+rec , manuprāt būtu jādod admins, jo vienmēr labi izturas pret citiem spēlētājiem, palīdz ja vajag un redzu, ka bieži reporto hakerus gan in game, gan iekš discord, velviens aktīvs admins nenāktu par ļaunu ??, neesmu admins, bet es domāju, ka tāpat izteikšu savu viedokli.
Izteikt viedokli drīkst visi! ?

 

Fudy

Member
Aug 30, 2019
149
23
+REC pagaidām uz AWP serveri,tur vajag adminus,  liecies sakarīgs, esmu no taviem reportiem nobanojis vairākus hakerus. Pagaidām ar neko sliktu izcēlies nēesi, tikai ar labu.

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Piekritīšu mūsējiem. Awp dodu +rec. 

Par arēnu es domāju ka vēl jāpaskatās. Jo arēnā es parasti ieeju kad vajag un 50% no reportiem ir fake. Tāpēc uzskatu ka jāpagaoda ar arēnu. Ja vajadzēs, tad došu rec. 

Kā cilvēks tu esi īsts pipars. Galva uz pleciem ir, baigas komediāns, BET MANU FORDU NEAIZTIEC. ?

 
Last edited by a moderator:

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Receklis. Awika serverī noteikti vajag vairāk patstāvīgus adminus un pie reizes var arī iedot arēnā. Ja būs on, tad gan jau redzēs reportus vairākos serveros, un bišk stulbi, ka nevarēs neko izdarīt. Pilnīgi liekas, ka katram adminam vajag iedot vismaz 2 serverus kurus skatīties.

 
Status
Not open for further replies.
Top