UnBans - Devil3_

Status
Not open for further replies.

Devil3_

New member
Mar 6, 2020
7
0
Jūsu niks - Devil3_

Serveris kurā saņemts bans - Public

Admina niks kas jūs nobanoja - Stīvens

Izraksts no konsoles - Disconnect: You have been banned by this server, check "http://chill.lv/forum/ for more info.Disconnect: You have been banned by this server, check "http://chill.lv/forum/ for more info.

Links uz jūsu banu banlistē - 06.03.2020 Saitā nevaru tikt pie bana linka.

DEMO - No Demo šajā bana nav jēga, jo ieejot serverī uzreiz tiku nobanots. Vakardienas overpassa demo man nav pieejams.

Pievienojos serverim momentā Stīvens sāka jautāt par vakardienas overpass mapi un par to cik man labi tur gāja. Biju mazliet šokā, tad viņš man uzdeva jautājumu "Vai tu rakstīsi BAN apelāciju" pēc kā viņam jautāju "Kāpēc?' un tad viņš atbildēja "Jo es tevi banošu" un es atbildēju "OK."

Uz doto brīdi nevaru atrast vakardienas demo overpass mapē, bet ja kāds ir izpalīdzigs un varētu palīdzēt man atrast šo demo tad ar lielāko prieku pamatotu tālak šo apelāciju un izskaidrotu situāciju sīkak.

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Devil3

0-2 rezultats Deagle šāviens uz pretinieka pie fountain izskatās pēc silent aim
0-3 rezultats Sēž savā spotā pie B saita kādu laiciņu un izpēko tikai tad kad pretinieks ir tuvumā( varbūt veiksme, bet diezgan sketchy)
1-2 rezultats 1:00 laiks. Dzird ka nāk, bet nu tas šāviens arī mazliet pēc trigger izskatās.
2-2 rezultats (Iemesls kapec vispar domaju banot) Aiziet uz mid un caur smoke (ar gjau kkādu nade tool savā čītā) redz, ka sejā lido granāta pirms to vispār var redzēt, tapēc momentali griežas prom. Uzreiz kā granāta uzsprāgsts viņš griezas atpakaļ un met pretī.
Un plus vēl ap 1:00 laika var redzēt kā caur toletes sienu iečeko cik tuvu ir pretinieks partījā.
2-4 rezultats Sketchy čekoja longu itkā redzētu, ka kāds tur būtu. (šis tāds mazums).
3-6 rezultats Mid šāviens ar deaglu headā. Iespējams jau ir, bet tā momentāli noflickoja(pat slow motion izskatās nenormāli ātri). UN IZGĀJA UZREIZ PĒC TĀ.

Overpass demo - https://failiem.lv/u/wug772kk

 
Last edited by a moderator:

Devil3_

New member
Mar 6, 2020
7
0
0-2 rezultats Deagle šāviens uz pretinieka pie fountain izskatās pēc silent aim - Nevis tas izskatās pēc silent aim, bet tas izskatās pēc cilvēka kurš ir spēlejis kopumā 2k stundas un vēl pie tam labi iesildijies (Izspēlejot 25 minutes aim training / fast reflex mapiti, kā arī 2 mapes pirms šīs)

0-3  - Dzirdu, ka pretinieki jau atrodas saitā un esmu informēts, ka mans komandas biedrs skatās saitu no heavena, kā arī varēja dzirdēt ka viens no pretiniekiem no saita ielec ūdenī un pēc manām domām centisies nopushot heavenu kur viņš uzmeta smoku. Tieši ka viņs nomet smoku, man paveicās ar to ka laikā, kad izlīdu no sava spota viņš neskatijās uz manu pusi un es varēju viegli dabūt killu.

1-2 - Kā es minēju iepriekš , es biju labi iesildijies un pašam ļoti patika šis fliks uz viņa galvu.

2-2 - Tajā momentā es nebiju vēl īsti izdomajis kurā pozīcijā es spēlešu, skatoties no iepriekšajiem mapēm un spelēm zinu, ka cilvēki public serveros mēdz izpushot caur smokiem , zinot to es sapratu kā turēt fountainu nav labs domu gājiens es grasijos iet uz citu pozīciju kur butu labāk turēt midu tad man atlidoja granāta caur smoka un trāpija man , redzot ka man arī tāda ir , ātri izpekojot aizmetu viņiem pretīm.

2-4 - Es izpekoju lai gūtu info vai kāds atrodas longa redzēju, ka atlidoja Vairākas granātes no fountana uz longa . Sapratu to, ka noteikt kāds arī meiģinās iegūt A saitu ejot caur longa. Es turot savu pozīciju long toiletos cītigi vēroju longu nedomājot par party vai midu dēl komandas biedriem kas tur atradās, dabuju 1 hs spray killu kur uzreiz pēc tā nomiru.

3-6 - Tas bija viens no maniem pēdejajiem raundiem kuros vienkārši skrēju ar deaglu uz vidu, meiģinot dabūt labu killu/flicku lai nobeigtu dienu labi. Es kad dabuju to killu vidū un nomiru, var dzirdēt voice chatā ka es atsveicinos no savas komandas un beidzu spēlēt csgo, jo man ir japabeidz skolas projekts kuru es iesāku iepriekš. Par flicku es īsti nesaprotu ko tu domāji ar "'nenormali ātri"' , vaitad flickam jaizskatas lēnam?

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Atbilde jau laba, mazliet palabošu. 

0-2 Šāujot liekas ka spēle piekoriģē, jo pēc katra šāviena uz 0.5 sec redzams ka crosshair pavelkas uz galvas pusi bet nepāriet pāri (aizdoma par silent aim vai soft trigger

0-3 Vispār skatoties demo nedzirdēju ka kāds ielektu waterā (Aizdoma par wh

1-2 Jau ar to ka pasaki ka pašam patika savs fliks nenorāda uz neko labu ja jau tev 2k stundas. (Aizdoma par aimlock

2-2 Pat ja nezināji kurā pozīcijā spēlēsi, sagadījās ka mainīji pozīcijas ikreiz kad kāds sāka agresīvāk tuvoties tavai atrašanās vietai. Pubā solo neviens smokus nerusho, ja rusho, tad pilns bars. (Aizdoma par wh

2-4 Viss šeit būtu labi, bet tas hs sprays...  Paskatoties slowmotion, liekas ka crosshair tiek pielabots (ar palīg programmām)  precīzākam spray...  (Aizdoma par soft recoil

3-6 Šeit likās tīrs... 

Un ja kas, tavs profils ir smieklīgs, lvl 1 steams...  Pielikumā vēl vacots mains. Un neredzu ka tev 2k stundas kautkur būtu. 

Viss izteikts, BANS PALIEK

 

Devil3_

New member
Mar 6, 2020
7
0
Tas ir smieklīgi, ka tu esi izlasijis visus labākos momentus un ignorē faktu, kad ir arī raundi kur arī nomirstu ļoti stulbā veidā.

Kā var ļoti labi redzēt es esmu uzrakstijis kopumā 2k stundas nevis uz viena konkrēta acc. Ja ir nepieciešams varu uz profila arī norādīt pārējos kur kopumā saskaitot stundas sanāks mans apgalvojums par 2k stundām.

Neesmu pārliecināts vai tā ir problēma tavās austiņās vai ausīs, bet es ļoti labi varu dzirdēt, kā viņs nodropojas no saita uz ūdeni (6:03 skatoties pēc demo laika) no mana POV.

 

riccyS

New member
Oct 29, 2019
81
16
Atbilde jau laba, mazliet palabošu. 

0-2 Šāujot liekas ka spēle piekoriģē, jo pēc katra šāviena uz 0.5 sec redzams ka crosshair pavelkas uz galvas pusi bet nepāriet pāri (aizdoma par silent aim vai soft trigger

0-3 Vispār skatoties demo nedzirdēju ka kāds ielektu waterā (Aizdoma par wh

1-2 Jau ar to ka pasaki ka pašam patika savs fliks nenorāda uz neko labu ja jau tev 2k stundas. (Aizdoma par aimlock

2-2 Pat ja nezināji kurā pozīcijā spēlēsi, sagadījās ka mainīji pozīcijas ikreiz kad kāds sāka agresīvāk tuvoties tavai atrašanās vietai. Pubā solo neviens smokus nerusho, ja rusho, tad pilns bars. (Aizdoma par wh

2-4 Viss šeit būtu labi, bet tas hs sprays...  Paskatoties slowmotion, liekas ka crosshair tiek pielabots (ar palīg programmām)  precīzākam spray...  (Aizdoma par soft recoil

3-6 Šeit likās tīrs... 

Un ja kas, tavs profils ir smieklīgs, lvl 1 steams...  Pielikumā vēl vacots mains. Un neredzu ka tev 2k stundas kautkur būtu. 

Viss izteikts, BANS PALIEK
Tev ar vacots haha.

vispār man arī interesanti, es dzirdēju, ka nolec. Un par pašu pub runājot, tik bieži var kkādus random kill dabūt, kuri izskatisies random. Tik daudz cilvēki ir iekšā, ka ir 80% iespeja, ka kads aiz smoke sedes vai pushos cauri. 
Tāpat arī man ir licies, ka šitais nav tīrs, bet specojot bieži viņš misso, nav ta ka liek tik galvas. 
Tas tā, mans, neatkarīgais viedoklis. 
Moš jau čīto, bet par to lai lemj ban team

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
2-2 - Tajā momentā es nebiju vēl īsti izdomajis kurā pozīcijā es spēlešu, skatoties no iepriekšajiem mapēm un spelēm zinu, ka cilvēki public serveros mēdz izpushot caur smokiem , zinot to es sapratu kā turēt fountainu nav labs domu gājiens es grasijos iet uz citu pozīciju kur butu labāk turēt midu tad man atlidoja granāta caur smoka un trāpija man , redzot ka man arī tāda ir , ātri izpekojot aizmetu viņiem pretīm.
Tu granātu jau vilki ārā pirms tā pretinieka heška vispār uzsprāga. :D:D Tu pēc baigā gaišredža izskaties.

3-6 - Tas bija viens no maniem pēdejajiem raundiem kuros vienkārši skrēju ar deaglu uz vidu, meiģinot dabūt labu killu/flicku lai nobeigtu dienu labi. Es kad dabuju to killu vidū un nomiru, var dzirdēt voice chatā ka es atsveicinos no savas komandas un beidzu spēlēt csgo, jo man ir japabeidz skolas projekts kuru es iesāku iepriekš. Par flicku es īsti nesaprotu ko tu domāji ar "'nenormali ātri"' , vaitad flickam jaizskatas lēnam?
Zini ka parasti var redzēt kā cilvēks pavelk kad noflicko, ja? Uzliec savu šāvienu uz 1/4 ātrumu un noskaties. Crosshair pilnīgi uzleca uz pretinieka galvas, tur pat nekāda vilkšana nebija.

 

Devil3_

New member
Mar 6, 2020
7
0
Es esmu mazliet apstūlbis par pašreizējo situāciju ,jo esi paņēmis divas spēles kurās man vienkārši ir “sagājis” un esi pilnīgi ignorējis spēles kurās sēžu scoreboard apakšā. Tas ir vienkārši pilnīgs bezsakars kad izlasot manus “afigenākos” momentus sauc mani par čīteri. Ir flicki kuri saiet un ir tādi kuri nesaiet , nesaprotu ko tu esi gaidījis no 2k+ stundām cs, ļoti labi iesildījušās spēlētāja un vēl tajā dienā pie tam arī ļoti labi “šāvās”.

Par to piekoriģēšanu, es spēlēju uz pietiekami maza sensitivity un rokas man aug no pareizās vietas ,lai izdarītu mazus pielabojumus flickā. Godīgi sakot, varu likt galvu ķīlā ,ka skatoties tavus demo varētu likties , ka esi čīteris , jo katram ir vienkārši momenti ,kuros šāviens ir fantastisks.

Pašlaik cik es redzu tu esi mani nobanojis par savām aizdomām nevis par konkrētiem faktiem kuros vari likt 100% ,ka esmu čīteris.

Smieklīgākais ir tas ,ka es no CSGO biju paņēmis pauzi gadu un gaidiet mani vēl kā labāku spēlētāju ,jo tikai esmu atsācis spēlēt pirms divām nedēļam.

 
Last edited by a moderator:

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Pašlaik cik es redzu tu esi mani nobanojis par savām aizdomām nevis par konkrētiem faktiem kuros vari likt 100% ,ka esmu čīteris.
Es VAIRĀKKĀRT pārskatījos to vienu momentu ar to deagle šāvienu tavā pēdējā roundā. Tur nebija nekāds flick, tur vienkārši aims pārleca uz pretinieka galvu bez nekāda crosshair vilkšanas. Es saprotu, ka ir lucky momenti, bet ja pat ir lucky flicks tad var redzēt kā aizvelk crosshair nevis vienkārši uzlec uz galvas. Man ir pilnīgi pie vienas vietas cik tev ir stundas. Ja es pat zinātu, ka tev ir +2k stundas es tāpat tevi banotu. 
Man pašam ir VAC uz pagājušā profila. Es ar citiem profiliem esmu ticis līdz supreme (protams non prime) ar čītiem pirms kāds vispār ieminējās par to ka man ir čīti, tapēc būtu ieteicis labāk neiet ārā no server pēc tāda "flicka" :DD , tas visu padarīja vēl aizdomīgāk.

Noskaties vēlreiz to raundu kur noflickoji uz 1/4 ātrumu, un tad vēl pasaki, ka tas ir legit flicks. :D  Tev FOV bija bišk par lielu ;)

Es esmu mazliet apstūlbis par pašreizējo situāciju ,jo esi paņēmis divas spēles kurās man vienkārši ir “sagājis” un esi pilnīgi ignorējis spēles kurās sēžu scoreboard apakšā.
Tas ka tu māki izrubīt un ierubīt neko nenozīmē. Ir labi čīteri un ir tādi kuriem ir pohuj. 

 
Last edited by a moderator:

Devil3_

New member
Mar 6, 2020
7
0
Nesaprotu par kādu uzlekšanu uz galvas tu runā , elementāra lieta “pavilkt pelīti”. Tu mani esi specojos vairākas reizes un vienkārši dzenies pēc mana bana. Es to apzinos ,ka pret tevi varu slaucīt kājas CSGO ,bet tas nenozīmē ,ka esmu čīteris. Tu mēģini piekasīties par katru lietu man, tad es tev aizdomīgi čekoju kaut ko tad tev nepatīk mans flick. Šis ir public serveris un vairākums cilvēki mēģina spēlēt uz kiliem un splitojas tāpēc čekoju vietas pietiekami ilgi. Nemēģini man iestāstīt ,ka cilvēki nerusho caur smoke. Vairākkārt esi mani specojis visticamāk nesaprotu kādēļ uzreiz mani nebanoji ? Es ļoti labi redzu ,ka tu ignorē to faktu ,ka man ir pieredze CSGO un tu pieturies pie saviem principiem. Tu man pat piekasies par to ,ka izeju ārā no servera pēc tava sauktā “sketchy” šāviena ar deagle ,tev pašam neliekas ,ka tu pārāk daudz pieņem lietas nevis atrodi reālus faktus ? Kā jau teicu man bija jāpabeidz skolas lietas. Tu man nosauci tādus čītus par kuriem es pat neesmu lietas kursā kā “nade tool” nevis to sauc par “nade tool” bet par elementāru domāšanu.

Būtu jauki ,ja vairāk specotu mani nevis izlasi 10 momentus pēc kuriem pats siekalojies un manu spēli kopumā skatītos un paklausies kā es izmantoju komandas info kuru man dod nevis saki ,ka es ne tā checkoju longu. Patīk kā tu šeit runā par vienu šāvienu ar deagle , tas ir interesanti gan ,jo tas ir viens šāviens. Nepastāv daudzi varianti kā tas var beigties , var “saiet” var “nesaiet” un šeit man vienkārši sagāja. Nevis ir čiteri kuriem ir pohuj un kuriem nē ,bet ir spēles kurās veicās un kurās nē. Tak pats sēdi scoreboard apakšā dažreiz un dažreiz esi augšā...

 
Last edited by a moderator:

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
D:D::D:D:D:D:D:D:D Ble es pis vecais. https://giphy.com/gifs/hsTrtYD8D5Ha8diJCv 

Ja gribi labāku kvalitāti varu iedot 30 sek video kurš viss ir uz 17% demo speed. Labs tev tas fliks :D:D:D:D:D

Kā jau teici es tevi specoju ļoti ilgi. Tu esi labs čīteris, bet iekriti :D
Es nebanoju, ja neesmu pārliecināts, ka čīto, tapēc arī izdzīvoji tik ilgi.

 
Last edited by a moderator:

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
te nav čats kur jāstrīdās, stīvens sagādāja pierādījumus, banteam izskatīs, tagad abi beidzat te spamot argumentus viens otram.


Edit: noskatijos ar to gifu, tā galva čist nav legit, manuprāt ar to jau pietiek. Tev vnk straight up tieši galvas centrā crosshairs ietēmē, nu hz vai ir vispār iespējams flikot tik perfekti, ka milisekundē uzlockojas galvas centrā. 

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top