unban

Status
Not open for further replies.

predatorLV

New member
Oct 24, 2019
20
2
Tavs nickname :SNEAKY SoRoX
Administratora nickname : sexroze jeb seroxs
Bana izraksts (HOME->PUBLIC SERVER->BANI):nav

Paša apraksts par situāciju : Man sexroze ir teicis lai es nelieku nickname seroxe viņs man automatiski uzliek citu,tad es uzlieku seroxe vietā SoRoX un  par  to neko neteica, a tagat man pasaka lai es nomainu es nenomainiju , vins nomainija nickanme manu  ,tad es atkal uzliku nickname SoRox un tad mani nobano un saka:'' ka tas ir nozags no viņa.''Kaut ari  es viņu vel nepazinu man jau bija no sakuma nickname Soroks man gribejas krutaku vārdu tad es izddomaju''SoRoX"

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Tev niks vienmēr ir bijis fanboy

Tad tu nomainīji Soroks.

Tad tu nomainīji Sorox.

Man niks Seroxe ir jau kādus 3 ar pus gadus. Sexroze bija iesauka tam nikam.

15. Niks nedrīkst būt neredzams, tam ir jābūt unikālam, nedrīkst būt vairāki cilvēki ar ļoti līdzīgiem nikiem, kā arī tajā nedrīkst būt lamu vārdi.

 mutisks brīdinājums/kick/ban uz 1h

Priekš tādiem īpašiem cilvēkiem izcēlu noteikumā to vietu ,kuru Tu pārkāpi.

Sorok točna vairs neko neraksti ,jo es Tev neatbildēšu. Grbu dzirdzēt vairāk citus viedokļus nekā tavējo.

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Predator, tu esi naida cēlājs serverī, tev liekas cool nodirst citus, kaitināt viņus speciāli, jo tu esi vel par mazu lai saprastu, ka tas nav cool, paskaties lūdzu pats uz saviem baniem, tu esi cik reizes ticis nobanots, no tā, ka tu kādu kaitini, maybe just stop?

+Edit: nemelo, es atceros tavu niku kā fanboy, jau tad tu mani kaitināji, un tad tu nomainiji uz sorox. 

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top