unban znq

Status
Not open for further replies.

zenqju

New member
Jan 7, 2020
21
0
1. Jūsu niks: znq

2. Serveris kurā saņemts bans: arena

3. Admina niks kas jūs nobanoja: hunters

4. Izraksts no konsoles: You have been banned by this server, check "http://chill.lv/forum/ for more info

5. Links uz jūsu banu banlistēhttp://gobans.chill.lv/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:502899181&advType=steamid&Submit

6. DEMO - bez šī punkta pieteikums netiek izskatīts un tiek slēgts. Aha vismaz varejat paradit ka vinu atrast bana apelacijas parauga...

7. Jūsu komentārs par banu.: Mierigi chilloju arena un tad viens vecis saka uzmakties ka es cheatoju un baigi backtrackoju vinu es tur pasmejos vel vairak pakaitinaju vinu ka man patiesam cheati un ja tad mainijas karte un vins izgaja. Nakamaja karte es atkal speleju un hunters paskatijas manu csgo profilu un pateica ka man ir 196 192 198 commendi un pateica cheati jasna un nobanoja :DDD... Kaut gan manuprat visi zin ka bija 2019 gada programma ar kuru vareja visi uzbuustot commendus kas tika izmantota pret strimeriem lai vinus nokaitinatu un lai viniem lagotu spele... Dont believe me ? ok : 


 pec ta video mes ar draugu sabuustojam pasiem sev commendus bet hunteris bez jautasanas uzreiz banu dod :D  bez manis skatisanas bez neka prosta del ta ka viens paraudaja ka es cheatoju un ieraudzija cik man commendi... Like wtf...

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
pec ta video mes ar draugu sabuustojam pasiem sev commendus bet hunteris bez jautasanas uzreiz banu dod :D  bez manis skatisanas bez neka prosta del ta ka viens paraudaja ka es cheatoju un ieraudzija cik man commendi... Like wtf...
for sure bez skatišanās, nebij jau tā, ka tu pats chata rakstiji 2 mapes specoju, ne? 

šoreiz tika banots par šo, jo nav ne mazākās nojausmas par tādu bugu, no visiem biju dzirdējis, ka to pērk, un tas ir game breaking. so par to nobanoju, vienīgais ko vēlējos piebilst ir = http://prntscr.com/r7dhhk http://prntscr.com/r7dhvo 

 

zenqju

New member
Jan 7, 2020
21
0
tas ir pec bana iedosanas ofc es tev uzdirsisu ja to iedo banu par neko... Tas vispar ir pectam. Es pat tev uzjautaju ka atrast demo tu pat noignoreji un kkadu musaru atbildeji. Tu bano cilvekus par to ko tu esi dzirdejis? Un kaut vai es butu nopircis commendus kads sakars ar gameabuse? Ja man ir commend bots no 2017 gada piemeram nopirkts pa 100e un tagad ieeju chill.lv arena lai paspeletu a hunteritis mani nobano par to ka man ir vairak commendi neka vinam? LIKE DUDE BANS PAR COMMENDIEM XDDD

 
Last edited by a moderator:

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
kādu sūdu es atbildēju? es teicu, meklē pats, ja biji tik gudrs, un sāki man dirst virsū, nevis normāli parunāt, tas daudz ko par tevi pateica. :)  

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Tas pats jau bija par to Modulesbreaker.

(TIE KAS NEZINA): Valve kādus 2 gadus vairāk/mazāk nebija salabojuši tādu lietiņu kā modulesbreaker.

Tas ir kā Wallhacks izņemot Tu nekad nedabūsi vismaz VAC BAN ,jo tas ir spēles bugs , tas nav nekāds cheats ,ko var detectot.

Tas pats bija nesen ar tiem commendation ,ka var spamot un Tev lagos. Noteikumos pat nav rakstīts ,ka ir aizliegts izmantot

SERVERA NEPILNĪBAS (Bugus) , kur nu vēl PAŠA GAME?.

Kādam ir jāpapildina tie noteikumi ,jo pašlaik tie seši noteikumi ,kas attiecas uz spēlētājiem ir pārāk maz.

 

riccyS

New member
Oct 29, 2019
81
16
A kā tie komenti attiecas uz serveri? Ķipa viņam steamā komentu daudz, tāpēc jābano nost. Hunteris ne pa tēmu atkal banus dod?

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
A kā tie komenti attiecas uz serveri? Ķipa viņam steamā komentu daudz, tāpēc jābano nost. Hunteris ne pa tēmu atkal banus dod?
Cik saprotu , spēlētājs ir tīši prāt ladzinājis citiem spēlētājiem spēli ,jo VALVE neesot salabojuši to bug.

To var/varēja izdarīt FaceIT , ESEA , FPL , MM kr4 visur.
 

 

zenqju

New member
Jan 7, 2020
21
0
Cik saprotu , spēlētājs ir tīši prāt ladzinājis citiem spēlētājiem spēli ,jo VALVE neesot salabojuši to bug.

To var/varēja izdarīt FaceIT , ESEA , FPL , MM kr4 visur.
 
Tas bugs salabots jau decembri bija

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
par cik demo nezin kāpēc sākas tikai no 12:34, es viņu nobanoju pirms tam, par backtrackingu, nav proofa, tāpēc unbans, šo pavadīto laiku zem bana trahtēsim kā admin abuse. neskaitāmas reizes tiku aizvainots. :)

 

zenqju

New member
Jan 7, 2020
21
0
Pag viņš tevi nobanoja ,jo pārāk dauz commendi?!?!?
Viens chalis papiksteja ka man backtracks tad hunters ljoti knapi paspecoja un mainijas karte tad paspeleju 2min 90% nazu roundi bija un tad uzdirsa man par to cik daudz commendi un kur es pirku. Es pateicu "nedirs par to ko tu nezini un mani nobanoja

 
Status
Not open for further replies.
Top