Unban topic

Status
Not open for further replies.

fusilllium

New member
Mar 7, 2020
6
0
Niks FUsilllium

servers kurā saņemts bans - Publick

Admina niks kurš mani no banoja - Faze mauglis

izrakstīts no konsoles -  You have been banned by this server, check "http://chill.lv/forum/ for more info.

You have been banned by this server, check "http://chill.lv/forum/ for more info.

links uz jusu banu  banlistē - 06.03.2020 saita nevar tikt pie bana linka

DEMO -  Nav jēgas jo kad es ienacu serveri ,izspeleju vienu macu un mani nobanoja. vakardienas  demo nevar ielikt jo You are only allowed to upload 48.83MB.

 https://failiem.lv/u/4n7h46kx

es pievinojos serverim un visi teica man būs bans . un es nesapratu kapec man būs bans

par nekādu iemeslu.

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
FUsilium

2-2 rezultats paskataties no 1:45 kā crosshair velk caur sienām uz pretinieku.(slow motion labi var redzēt). Ieskiren bankā un skrienot uz heaven balkonu mazliet paspaida savu podziņu, lai crosshair pavelkās uz pretinieku un viņam(FUsillijam) būtu infa, kur viņs ir aizgājis.
3-6 rezultats Te ir skaidri un gaiši redzams, ka viņam nav wh, bet gan aims kas lockojas caur sienām (viņš reizēm ielocko, lai zinātu aptuveni kur pretinieki ir)
3-7 rezultats Parasti ja T side nopērk awp un skrien uz mid tad pie tā mazā kalniņa apstājas un iepeeko uz partija pusi, bet tākā pretinieks tur nebija var jau skriet tālāk. (Šis vairāk tēmēts uz playstyle. Es būtu iepeekojis, nevis uzreiz skrējis, jo bieži vien kāds uzpusho)
Pēctam connectora lec un nosauj pretinieku itkā zinātu, ka kāds tur ir. Mana aizdoma ir, ka FUsiliums bija pārliecināts ka SEX MACHINE cheato un aizgāja mazliet blatant pret viņu.
IEKRITA - Izskrēja no connector un gāja gar toletēm. Redzēja pretinieku aiz A kastēm, bet aims ielockojās uz pretinieku, kas skatās long. Iespējams tas, kas bija longa bija mazliet tuvāk tapēc crosshair aizleca pie viņa, nevis pie tā kas aiz kastēm. Pēc pāris sekundēm var redzēt kā velk uz pretinieku aiz kastēm.
4-9 rezultats sakat skatities no 1:45 divaini tiek preaimots tur kur pretinieks ir(aiz sienas) un pectam ari izskatas ka aimo uz pretiniekiem caur sienu.

https://failiem.lv/u/wug772kk

 
Last edited by a moderator:

fusilllium

New member
Mar 7, 2020
6
0
Stivens




Atļaušos tevis minētajam nepiekrist, attiecīgi parskatot Demo var rasties iespaiods, ka tiek lietota palīgprogramma, bet TĀ NAV!!!

!. neēsmu ieinteresēts lietot palīgprogrammas, viss, kas var šķist , ir gluži vienkāršs skills vai bezbēdīga sagadīšnās

pat pārskatot 5x Tevis minētās pozīcijas ir skaidri saskatāms, ka attiecīgajā pozīcijā Crossh pielāgojas dabīgi un zem attiecīgajiem apstāķļiem pretinieka pozīcija ir ierasta un pašsaprotami, ka spēlējot NEpirmo reizi šo mapi, point lock vietas ir zināmas un breech taktikas jau ir izveidotas, kuru rezultātā es spēju veikmīgi atrisināt uzbrukumu savā labā.

Līdz ar to, izvērtējot šo apsurdo situāciju, Lūdzu pārskatiet adminu politiku un lūgums noņemt man banu.

Par spēles attīstības gaitu, varu piekrist,bet jebkurā gadījumā es izvairos no nosodošiem pieņēmumiem, bez attiecīga pamatojuma. 

par pārējiem Jūsu radītajiem maldīgajiem pieņēmumiem atļausos izteikt dziļu līdzjūtību par tik sekliem un apsurdiem pamatojumiem. 

galu galā, būdams pozitīvs komandas spēlētājs novēlu veiksmi īsto neliešu ķeršnaā un komūnas tiesību aizsardzībā

nobeidzot - vēlreiz usvēršu, ka šis gadījums neatbilst Bana norādītajam iemeslam no Admina puses, kā rewzultātā tiek piemērots nepamatots un pārmērīgi liels sods.

līdz ar to, lūigums atcelt piemērotui Banu un izvērtēt Demo

neēsmu lietojis čītus, kā arī neatbalstu to lietošanu publiskajā spēlē

Paldies par izvērtēšanu! 

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Pēc čuvaka atbildes nemaz negribu izskatīt demo. Nav NEKĀDAS aizstāvības, tikai uzbraucieni ka admini neredz īstus hakerus. 

Es tavā vietā paskaidrotu kāpēc tieši lokojās caur sienām (kā @Stivens piebilda)  Ja tā tas notika, tad viss skaidrs, d3vila līdzinieks. 2k stundas un vacots mains? 

 

fusilllium

New member
Mar 7, 2020
6
0
 


Pēc čuvaka atbildes nemaz negribu izskatīt demo. Nav NEKĀDAS aizstāvības, tikai uzbraucieni ka admini neredz īstus hakerus. 

Es tavā vietā paskaidrotu kāpēc tieši lokojās caur sienām (kā @Stivens piebilda)  Ja tā tas notika, tad viss skaidrs, d3vila līdzinieks. 2k stundas un vacots mains? 


Pielnīgi nepamatoti! 

Protams atvainojos, es kā čuvaks neredzu citu viedu kā izrādīt savu sašutumu par šo absurdu

Kāds tur sakars,???! Agstāk jau minēju, ka parskatot Demo var pat redzēt ka nek;ada locka tur Nav!! saprastu, ja tas b;utu ac;imredzami noticis vairākkart - es pat neiespringtu iztekt savas emocijas un necenstos ko paskaidrot. 

par to D3vil ~ pilnīgi neadekvāti iesaistīt, pat bez konteksta tie ir divi atsevišķi gadījumi

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Teikšu godīgi es ļoti brīnos, ka tu te centies kaut ko apstrīdēt. Rekur tas šāviens par ko es tev rakstīju vakar https://giphy.com/gifs/fusjiks-ar-aim-QVmG39yINlFzcKdF7o . Tu tiešām centīsies iestāstīt, ka viņu dzirdēji? :D  Un ja pat dzirdēji, kāda iemesla pēc tu šautu tam, kas ir aiz 2 sienām nevis tam kas pa tevi šauj. 

Necentīšos krāt postus, domāju šodienai jau pietieks, tapēc uz atbildi vairs neceri. Devilam man bija ko teikt, bet tev jau visu esmu pateicis. :)  
Šeit ir labākas kvalitātes viģiks, kur viss ir izteikts https://failiem.lv/u/ehq4hwvv

 
Last edited by a moderator:

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
man bisk piebilde, teti pasauci lai komentarus raksta? apelacija nevienu komatu neizmantoji paskaidrojuma, komentaros gramatikas genijs, un vardu krajums kka palielinajas. 

 

riccyS

New member
Oct 29, 2019
81
16
Jūū, viņš kkāds sīcis, kurš pubā nevar teikumu salikt, pēkšņi baigi gudrās frāzes met. Šite nopaļijās smagi, apskatoties gifu viss skaidrs? 

 

fusilllium

New member
Mar 7, 2020
6
0
man bisk piebilde, teti pasauci lai komentarus raksta? apelacija nevienu komatu neizmantoji paskaidrojuma, komentaros gramatikas genijs, un vardu krajums kka palielinajas. 
Tam ir kkāda būtiska nozīme??

Pat nepārsteidz tāda Piršana no tumša stūra.... fenomenāli...

būtu kko reālu pateicis... 'šķiet mammu joki tev labāk padodas... 

un kas par to? savu jaunāko brāli nevaru aizstāvēt - tomēr teisības uz aizstāvību ir vieiem, ne tā?! 

 

fusilllium

New member
Mar 7, 2020
6
0
Jūū, viņš kkāds sīcis, kurš pubā nevar teikumu salikt, pēkšņi baigi gudrās frāzes met. Šite nopaļijās smagi, apskatoties gifu viss skaidrs? 
meh ko tur raudi no stūra....

tas .gif kurš no linka ir redzams pretinieks caur sien;am... loģiski ka izskat;isies, ka šauj pa čuvaku kas tālumā... tik nesaki ka tu nešauj netēmēti lai izvilinātu peekerus 

 

fusilllium

New member
Mar 7, 2020
6
0
Teikšu godīgi es ļoti brīnos, ka tu te centies kaut ko apstrīdēt. Rekur tas šāviens par ko es tev rakstīju vakar https://giphy.com/gifs/fusjiks-ar-aim-QVmG39yINlFzcKdF7o . Tu tiešām centīsies iestāstīt, ka viņu dzirdēji? :D  Un ja pat dzirdēji, kāda iemesla pēc tu šautu tam, kas ir aiz 2 sienām nevis tam kas pa tevi šauj. 

Necentīšos krāt postus, domāju šodienai jau pietieks, tapēc uz atbildi vairs neceri. Devilam man bija ko teikt, bet tev jau visu esmu pateicis. :)  
Šeit ir labākas kvalitātes viģiks, kur viss ir izteikts https://failiem.lv/u/ehq4hwvv
tev pašam ndšķiet absurdi tas fakts, ja pat aims būtu tad būtu jāķert tuvākasi frags, nevis tas kurš ir tālākajā leņķī?? šauj pa sienu lai izvilinātu pretinieku, bet Demo redzxemi ir playeri un sakrītoši var šķist,ka šauj pa mērķi caur sienu, kautgan tas ir peekeru izvilināšanas nolūkā raidīts šāviens 

es nopietni kaut voice/video cāla būtu ar mieru aposriest situāciju un izskaidrot visu, 

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
večuk, nomierinies, loti blatant jusu leetie cheati sapisas, starp 2 dzekiem sak lekat. ir jau redzeti sadi cheateri. kads tur sakars playera izvilinasanai, ja vinam prieksa staav chalis? tikai aims saka starp abiem raustit.

 
Status
Not open for further replies.
Top