Jump to content

Stivens

CS:GO Admin
 • Ieraksti

  68
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  2
 • iChill

  112 [ Donate ]

Stivens last won the day on April 28

Stivens had the most liked content!

Biedra reputācija

18 Good

Informācija par Stivens

Nesenie profila apmeklētāji

458 profila skatījumi
 1. @Branthrax Tu necenties laboties. Protams, ir reizes, kad kāds cits tev kaut ko pasaka, un jūs sākat dirsties, bet līdz šim es neesmu redzējis reizi kad tas cits tev būtu uzdirsis tik smagi, lai tu savā vecumā rakstītu tādus tekstus kādus raksti tagad. Tev ir dots mēnesis atpūtas, un ceru tu šo laiku izmantosi, lai mazliet pielabotu savu attieksmi pret citiem. Čats no malas arī labāk izskatās, kad tas nav piemēslots.
 2. Mēneša Administrātors - Mini - Izveidoja surfu un ieradās uz podkastu laikā. Mēneša Moderātors - Freeloader - Vienīgais cilvēks kas ir ar moderatora statusu. Mēneša Admins - Šomēnes čista tādu nav Mēneša Sliņķis - Gastrīds - Aizbēga no chilla Mēneša Rupeklis - Wyy - Aizvaino mani kad es zaudēju 1v1 situāciju, kamēr pats nezin, ka man izslēdzās monitors, pelīte nestrādāja, nomirkšķināju uz 5 sekundēm, pings uzleca uz 500 un bija 1 fps. Viņš nedomā par manu situāciju. :(((((((((((((((( Mēneša Pļāpa - GOD_LIKE - Vienmēr ar mani sasveicinās. Man tik zajebal, tapēc reizēm neatbildu Mēneša Aktīvākais - Foxxy - Nu salīdzinoši ar iepriekšējiem mēnešiem Mēneša Klauns - Igors(pokemons) - Blatoja par kaut ko, ko neizdarīja un dabūja banu Mēneša Jaukumiņš - Cemmis - Tik divreiz satiku, bet vēljoprojām visjaukākais chill spēlētājs Mēneša Izpalīdzīgākais - Pērtiķis - Iedodat viņam savu ip, un moš viņš jūs unbanos. Mēneša Dāma - Končita - Piekoda Mini ierasties podkastā. Bet protams pats galabs arī bija labs.
 3. Neiebraucu šitajā tekstā. Esi bijis admins vairākos serveros bet tā īsti pieredzes nav. 17+(tuvu pie)20 nav 50. Un godīgi sakot mazliet neuztrauc vai pat 30h tagad sakrāsi. Gribu redzēt statos 50 Stundas nav, Pats ozolīc iemeta anti, Banu apelācijas noteikumus arī laikam esi palaidis garām,(Ja tu šādi atbildētu čīterim kā admins, tad uz statusu vari pat necensties) Šī paša topika sadaļas noteikumus esi palaidis garām. Pat ja serverī nebūtu neviens admins es tev liktu anti. Tik neatbildi uz šito postu. Raksti kaut vai man privāti.
 4. Ban team, varat iziet cauri velreiz ja gribat. Bet karoc izgaju un 0 team switchi. Es pat ralfukam dotu aplausus par to ka zaudeja 1-14 un ne reizi neparmainija komandas.
 5. Pisec, Dakter Pipar, labs teksts. Biju mazliet pārsteigts par to tavu audzēšanu. Lasot jau sāku domāt, ka sūdi būs, bet izrādās- nekā. Pēc tava pirmā topika komentāriem jau likās, ka šajā projektā kāju vairs nespersi, bet man prieks ka mazliet pastāstīji par savu dzīvi, un cerams, ka esi uz palikšanu! Sveicieni arī no manis!
 6. Forši bija palasīt NEsūdu vārītājiem vienmēr būs vieta. Esi sveicināts!
 7. Ceturtais acc pieteikums, un pirmais bija 20 Aprīlī.
 8. Stati - https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:246563557&server_group=2
 9. Stivens

  Botgun #2

  Iekomentēšu par šīm mapēm. Italy- Ļoti reti redzu kad izmanto botgun. Vienīgās vietas, kur botgun varētu izmantot ir: garās kāpnes kas ved pie pagraba hosta garās kāpnes kad ved pie mājas hosta garā iela, kur terorists var peekot ap stūri un skatīties teroristu puses ieeju apartamentiem. -Es kā CT negribētu peekot garās kāpnes, kas ved pie pagraba hosta neskatoties uz to vai pretiniekiem ir botguns vai nē. Ar awp to vietu turēt kā teroristam vienmēr ir izdevīgāk, jo vienmēr ir iespēja, ka izlīdīs vesela čupa reizē. Mums te tikai retais varētu salikt visus galvā, lai to vietu būtu izdevīgi turēt ar botgunu. Labāk ir vienkārši ar AWP paķert vienu un doties atpakaļ uz citu spotu. Kā arī ja CT ļoti grib ieņemt šo vietu, viņi vienmēr var izmantot flashus, un tur jau vairs nav atšķirība vai ir botgun vai AWP. -Garās kāpnes kas ved uz mājas hostu var būt abpuseji laba vietu, kuru peekot gan CT, gan T, bet reāli tās kāpnes tiek ļoti reti izmantotas, tapēc ka tur ir tikai 1 vieta kur noslēpties gadījūmā ja T izdomā izpeekot. -Un pēdējā gadījūmā tur pat man liekas labāk ir izmantot AWP kā teroristam. Ja CT netaisās taisīt kaut kādu pašnāvības skrējienu, tad AWP reload time neko daudz neietekmē. Assault- Jā, uzskatu, ka šis ierocis ir domāts šai mapei, bet tas noteikti ir abpusējs variants. Nav jau noteikums, ka tikai 1 komanda var ar botgunu spēlet. Šī mape ir vienkārši jāzin, lai varētu lietderīgi spēlēt ar botgunu. Dust- Zinu tikai vienu stabilu vietu, kur kāds spēlē ar botgun, un tā ir no A saita tuneļa ieejas. Protams, šādi ir ļoti viegli neitralizēt gandrīz visu tuneli, bet tas nenozīmē, ka ar viena smoke palīdzību, un turēšanos pie sienas nevar iziet no T tuneļa ieejas uz tiltu. Un pēctam, ja tiek ieņemts tilts->B saits, tad tieši tas botgun spēlētājs ir tas kas tiek iespundēts. Kā arī vēlos pieminet, ka spamojot ar botgun, lodes beidzās ātrāk nekā lielai daļai citiem ieročiem. Tapēc neskatoties uz to, ka minimapē var redzēt pretiniekus caur smoke, ir iespējams čakarēt botgun spēlētajus līdz viņiem vairs nav nekā.
 10. Paldies par dienas smieklu devu. Atļaušos mazliet izpalīdzet ar statiem - https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=STEAM_1:0:444846106&server_group=0 (neuztraucies nav kirilicas teksts) Pēdējā laikā neesmu tevi tik bieži saticis serverī, visticamāk manas aktivitātes dēl, bet kad biju paguvis satikt izklausījies pēc sakarīga cilvēka. Kaut arī tajā pašā gadījūmā sīkumi reizēm ir jāizpilda, tapēc stundas un foruma aktivitāte ir mīnus. Palikšu neitrāls, bet ja tomēr tevi pieņem, tad būs jāpielieto phone Andy for a ban iespēja. Edit: Apskatījos tev ir 8,3 stundas pēdējās 2 nedēļās csā. Nav brīnums, ka neesmu redzējis.
 11. Ja iespējams, tad prasītos noformējums labāks. Piemēram Fontu maiņa- Kad virsraksts, tad lielāks fonts un varbūt ar bold, un kad pamata teksts, tad mazāks teksts bez bolda. Varbūt vairāk teksts un mazākas starpas starp rindām. Labu piemēru varētu ņemt no hltv. Gribētu, lai būtu kāds grafiks šiem rakstiem, bet es necenšos neko uzspiest. Par centību noteikti +
 12. Stivens

  Project X

  #ATRADIMORDU? Golfiņš tā normāli spļauj ugunis.
 13. Paldies dato.lv par surf serveri.
 14. Stivens

  Hallo

  Īsto eSKey sauc eSKey nevis SKey. Bet tomēr, sveiks!
 15. Esi sveicināts nārnijā, 2 o burti ar svītriņam un v pa vidu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.