Jump to content
Twitter Facebook Draugiem Steam

Stivens

CS:GO Admin
 • Ieraksti

  39
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  1
 • iChill

  97 [ Donate ]

Stivens last won the day on March 20

Stivens had the most liked content!

Biedra reputācija

7 Neutral

Informācija par Stivens

Spēļu niki

 • IG Niks
  Stivens ar pielikumu

Nesenie profila apmeklētāji

250 profila skatījumi
 1. Rekur demo - https://failiem.lv/u/ynzyntfp Jau pirmajā raundā tēlo ķenguru?
 2. Sveiks! Tu jau mums awikā laikam esi tik labs, ka citi tevi sauc par čīteri.
 3. Stivens

  Čau no PoLo

  Nesaprotu kā šitādam var pateikt "čau".. 18 gados stabili varēji vairāk uzrakstīt. P.S Ja būtu atvēris to pieteikumu ātrāk, tad būtu iemetis Anti tikai šitā sasveicināšanās topika dēļ.
 4. Pēdējās dienās bija pāris teksti, kuri tā teikt "aizgāja par tālu", bet nekad nebiju uzskatījis tevi par sliktu cilvēku. Ticu, ka gribi tikai labāko komūnam, un esi gatavs upurēties, lai to panāktu. Tā tik turpināt.
 5. Par tiem pirmajiem video (normal un slow motion) - Godīgi sakot neko nesaskatīju. Pat slow motion neizskatījās, ka kaut kas tur ielockotos. Piekritīšu Skystrike par to otro video - Aim lock tur nav skaidri saskatāms, bet triggers, manuprāt, ir. Es nezinu vai man kaut kāda slikta pelīte, bet es piemēram nevaru tik ātri ar deaglu pašaut. Jebkurā gadījūmā šis nebūtu pietiekami, lai kādu izbanotu, bet tagad ir ļoti labs iemesls kaut kādos brīžos viņu pačekot. Pubā spēlējot viņš liekas tāds nekāds, bet ir iespēja, ka viņš ir padzirdējis ka awikā grūtāk dabūt pierādījumus.
 6. Stivens

  Vairāk kā events!

  Noteikti PAR! Tikai būtu forši, ja nebūtu tikai HNS. Varētu atrast vēl kaut ko citu.
 7. Tad kad devilam tika uzlikts bans jūs abi man discordā rakstijāt. Tad kad es devila altu nobanoju par aktīvu es skaidri un gaiši atceros "Kas šoreiz bija?", "Kur šoreiz ir aimlock"
 8. Tu gadījūmā smieklīgs neesi? Tajā roundā, kur tevi noslayjoja tu sašāvi pretinieku vairākas reizes, tev bija 100 hp, bija 1v1 situācija. Pat tad kad fudy tevi brīdināja ar slay tev vēl bija laiks uzvarēt, bet tu izdomāji tēlot gudro un aiziet noseivot. Godīgi sakot es par šādu asprātību banotu. UN kā arī beigās Fudy pieminēja- viņš neteica seivot, viņš pateica "Varbut arī noseivos". Roundā kur tu sāc šaut ar savu emku fudijam var skaidri un gaiši dzirdēt kā fudy atturās no slayjošanas, bet tu turpini viņu provocēt. Es teiktu tev paveicās, ka tevi nenobanoja jau tajā roundā. Nebija brīdis, kur flash bija domāts tev. Jā, varbūt mēs nespēlējām kā pienākas, bet noskatoties demo es redzu, ka pirmā reize kad kads no mūsu flashiem tev trāpija bija pēc tu vispār nopirki negevu. Un tajā pašā roundā sāki mums vienkārši šaut. Pat ar tiem flashiem mēs vismaz centāmies spēlēt normāli . Pēctam pats arī uzmet man 2 flashus. Par to apsmiešanu vispār nesapratu? Tu gribi teikt, ka tev tagad kaut kāds nervu sabrukums, jo mēs asociējām tavu niku ar kaut kādu make-up youtuberi, kas man liekas pat neeksistē? Iedošu padomu tev- ja tu varbūt gribi uzrakstīt sūdzību, kas tēmētu uz mani (jo nu pēc tā tava drauga Devil bana gandrīz katru reizi, kad satieku tevi serverī, tu kaut ko raudi par mani), tad labāk uztaisi montāžu, kur es lamājos.
 9. Aha, es manliekas atminos, ka tu forum čatā rakstīji: "es vairs wh neizmantošu". Gribi teikt tas arī bija tavs brālis? https://gyazo.com/15d97a2d3f4670ec99db9b92986af15
 10. Mazliet izpalīdzu ar demo: https://failiem.lv/u/zuayrwzj
 11. Stivens

  acc Eddie

  Nu gan tu populārs. Līdz dienas beigam moš visi admini izteiks savu viedokli. 😮 Ja ar "uzturēt kārtību" tu biji domājis nelēkāt pa komandām un neteikt savējiem, kur pretinieks ir, tad došu REC. Bet cik es saprotu tu esi ļoti principiāls, un to visu lēkāšanu taisi ar iemeslu, lai kāds no sarkanajiem salabo. Saprotu, bet ja tu tā turpināsi, tad ANTI. Protams gribētu redzēt, lai mazāk dirsies ar citiem lietotājiem, it īpaši adminiem.
 12. Stivens

  Ban ne par KO

  Varbūt iemesls nav wh, bet gan aimlock, kuru viņš togglo tāpat kā fusilijs. BET čīts ir čīts Overpass, kurā es tevi nobanoju 8-2 rezultāts - No A skrien caru apakšu uz B un var redzēt kā aims ielockojās uz pēdējā pretinieka. 9-2 rezultāts 19:45 demo laiks - var redzēt, ka crosshair pavelk uz pretinieku. (Toggle aimlock) 10-6 rezultāts - Skrien no monstera uz B short un kamēr ir tunelī crosshair kaut kā velkās uz pretinieku, kas ir connector Inferno Turpmāk viss laiks ir demo laiks 6:20 - Crosshair pavilkās precīzi virs pretinieka, kas sēž Shortā. 14:25 - Banānā nošauj vienu- ok, nākamajam crosshair seko līdzi pat caur sienu. 17:05 - Ieskrien appartemntos un crosshair jau tiek turēts uz pretinieka, kas ir boilerī. 22:55 - Peekojot A saitu crosshair precīzi ielockojās uz pretinieka. Nebūtu šito rakstījis, bet tu nevis čeko headshot angle kā vajadzēt, bet gan tēmē tieši uz mucas. Un pēctam nesapratu momentu.. tu vienu nošauj un no otra aizbēdzu, kurš pat neskatījās uz tevi? 24:35 - Noskrien lejā pa kāpnēm un čeko sienu. Mazliet velkās uz pretinieka pozīcijām. Ja durvis būtu atvērtas, tad labi čeko tālāk, bet durvis ir ciet un tu tāpat čeko to pusi? 24:45 - Crosshair danco apkārt pretiniekam, kas ir second mid, un tu izdomā atkāpties un ilgāku laiciņu čekot durvis. 33:34 - Tas tā normāli skatīties zemē? Varbūt esi jauns spēlētājs, bet tas, ka tavs crosshair reizēm tēmē random spotos, bet tuvu pretiniekiem ir ļoti fishy. Pierādījumi: https://failiem.lv/u/yvt88ck7
 13. Teikšu godīgi es ļoti brīnos, ka tu te centies kaut ko apstrīdēt. Rekur tas šāviens par ko es tev rakstīju vakar https://giphy.com/gifs/fusjiks-ar-aim-QVmG39yINlFzcKdF7o . Tu tiešām centīsies iestāstīt, ka viņu dzirdēji? Un ja pat dzirdēji, kāda iemesla pēc tu šautu tam, kas ir aiz 2 sienām nevis tam kas pa tevi šauj. Necentīšos krāt postus, domāju šodienai jau pietieks, tapēc uz atbildi vairs neceri. Devilam man bija ko teikt, bet tev jau visu esmu pateicis. Šeit ir labākas kvalitātes viģiks, kur viss ir izteikts https://failiem.lv/u/ehq4hwvv
 14. Receklis. Awika serverī noteikti vajag vairāk patstāvīgus adminus un pie reizes var arī iedot arēnā. Ja būs on, tad gan jau redzēs reportus vairākos serveros, un bišk stulbi, ka nevarēs neko izdarīt. Pilnīgi liekas, ka katram adminam vajag iedot vismaz 2 serverus kurus skatīties.
 15. FUsilium 2-2 rezultats paskataties no 1:45 kā crosshair velk caur sienām uz pretinieku.(slow motion labi var redzēt). Ieskiren bankā un skrienot uz heaven balkonu mazliet paspaida savu podziņu, lai crosshair pavelkās uz pretinieku un viņam(FUsillijam) būtu infa, kur viņs ir aizgājis. 3-6 rezultats Te ir skaidri un gaiši redzams, ka viņam nav wh, bet gan aims kas lockojas caur sienām (viņš reizēm ielocko, lai zinātu aptuveni kur pretinieki ir) 3-7 rezultats Parasti ja T side nopērk awp un skrien uz mid tad pie tā mazā kalniņa apstājas un iepeeko uz partija pusi, bet tākā pretinieks tur nebija var jau skriet tālāk. (Šis vairāk tēmēts uz playstyle. Es būtu iepeekojis, nevis uzreiz skrējis, jo bieži vien kāds uzpusho) Pēctam connectora lec un nosauj pretinieku itkā zinātu, ka kāds tur ir. Mana aizdoma ir, ka FUsiliums bija pārliecināts ka SEX MACHINE cheato un aizgāja mazliet blatant pret viņu. IEKRITA - Izskrēja no connector un gāja gar toletēm. Redzēja pretinieku aiz A kastēm, bet aims ielockojās uz pretinieku, kas skatās long. Iespējams tas, kas bija longa bija mazliet tuvāk tapēc crosshair aizleca pie viņa, nevis pie tā kas aiz kastēm. Pēc pāris sekundēm var redzēt kā velk uz pretinieku aiz kastēm. 4-9 rezultats sakat skatities no 1:45 divaini tiek preaimots tur kur pretinieks ir(aiz sienas) un pectam ari izskatas ka aimo uz pretiniekiem caur sienu. https://failiem.lv/u/wug772kk
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.