unban riekstiņš

Status
Not open for further replies.

^KeY^

Member
Apr 18, 2020
33
7
1. Jūsu SteamID vai links uz steam profilu. -https://steamcommunity.com/profiles/76561199096870554/minimaledit 


STEAM_1:0:568302413

2. Serveris kurā saņemts bans. PUB 

3. Admina niks kas jūs nobanoja.  Andycannabis

4. Links uz jūsu banu banlistē.-chill.lv/bans/?bandata=4814

5. DEMO - bez šī punkta pieteikums netiek izskatīts un tiek slēgts. Nav demka 09.10.20 plkst 16:00 Dust map.

6. Jūsu komentārs par banu. Iegāju ar fresh acc parāvu kk labus shotus mani sāka pus serveris nodirst tai skaitā mūsu bijušais foršais admins Mauglis.Sāka teikt andyam,ka cheatoju un,lai mani bano,shocks arī.

Ja vajag varu ienākt dc calla paskaidrot visus momentus vai parādit savus pc failus.

Ar cieņu Riekstiņš A.K,A ^KeY^

 

^KeY^

Member
Apr 18, 2020
33
7
Nav ko spēlēt caur alt acc )) Ne velti, kad ienāc caur alt acc esi g0d ,bet caur main b0mz1s ((
Nu,bet loģiski uz main banu negribas paraut. ?

 
Last edited by a moderator:

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Vakarā ielikšu demo un paskatišos, bet man fascinē tas, ka ienaca andys un nespeleji vaira tā kaa Mirage, kur biji g0d un tas pats bomž gameplay turpinajas 2mapes xd

 

^KeY^

Member
Apr 18, 2020
33
7
Vakarā ielikšu demo un paskatišos, bet man fascinē tas, ka ienaca andys un nespeleji vaira tā kaa Mirage, kur biji g0d un tas pats bomž gameplay turpinajas 2mapes xd
Katra mape ir savādāka un tas,ka es vienā mapē spēlēju kā trax,bet otrā ne tiks labi nenozīmē,ka cheati pie tam vēl neskatoties ka,otra mape bija itālys kuru vispār nespēlēju.

 
Last edited by a moderator:

TEAM_IPQ

Member
Mar 5, 2020
33
4
banned
200.gif


 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Šo uzņemas Mauglis. Iegāju iekšā, visi idēja par wh, aim. Paskatijos. Spēlēja kā bomzis un pat peles sensitivity nebija noregulēts normāli. Haotiskas kustības nevietā, bet killi mistiski daudz. Palurēju.  Neko neredzēju. 

Izgāju ārā, jo sieva mājās. Pēc kāda laika iegaju atkal serverī un atkal visi īd par šito un skatos tālāk. Seko txt. Tagad izsledzu, jo Andy specos sēž. 

Vārdu sakot, manās acīs visi f2p profili, kas ir zemos lvl nav pelnījuši būt serverī par ko ari esmu runājis ar adminiem čata. Visus nobanošu bez skatīšanās.  Visi šitie fake 1000 profili. Ko no main nespēlē? Bērnudārzs. 

Mauglis izludzas, lai lieku banu un uz viņa vārda, jo ieliks demo un paskaidrojumus. 

 

^KeY^

Member
Apr 18, 2020
33
7
"Mauglis izludzas, lai lieku banu un uz viņa vārda, jo ieliks demo un paskaidrojumus."

Tad,lai viņš iemet tos "pierādijumus",ka es cheatoju vai pasaka,ka viņam nemaz nav un beidzam topiku.

 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
"Mauglis izludzas, lai lieku banu un uz viņa vārda, jo ieliks demo un paskaidrojumus."

Tad,lai viņš iemet tos "pierādijumus",ka es cheatoju vai pasaka,ka viņam nemaz nav un beidzam topiku.
Tev varbūt no Anglijas magnētiņu atsūtīt kā kompensāciju, jo Tavs fake sūda profils paliks banned???

 

^KeY^

Member
Apr 18, 2020
33
7
Tev varbūt no Anglijas magnētiņu atsūtīt kā kompensāciju, jo Tavs fake sūda profils paliks banned???
Kāds vēl fake tas,ka man ir 3,4 konti nenozīmē,ka katrs ir domāts,lai cheatotu utt.Izmantoju viņus sakarā ar investēšanu neiēsu 5x dienā logoties no main,tikai tapēc,ka admins nemāk atšķirt cheater no parasta spēlētāja.Nav,ko ņemt citu padomus vērā pašam jāizsecina.Tas,ka Mauglis bija Ban teams neko nemaina tagad viņš ir parasts members.Nākamreiz izdari savus secinājumus.

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Lēmums vēl nebija izteikts kad Tu jau ar citu profilu turpini spēlēt. 
 

Bans paliek gan šim gan otram profilam.

 
Status
Not open for further replies.
Top