Unban METEORITS*

Status
Not open for further replies.

METEORITS*

New member
Nov 22, 2018
26
2
1 Jūsu niks METEORITS*

2. Admina niks kas jūs nobanoja ; Hunter vai sorx neradas banliste 

3. Izraksts no konsoles : nerada konsule neko

4. Links uz jūsu banu banlistē :  nestrada banliste

5. DEMO - bez šī punkta pieteikums netiek izskatīts un tiek slēgts. nestrada demo ari

6. Jūsu komentārs par banu. Teicu lai skatas hakeri serveri teica lai neraksta admin cata tad pateicu kad jega no aacc ja serveri var spelet ar hakiem sekoja bans un akeris turpina spelet :D

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Tu sāc rakstīt admin čatā "banojat hakeru", Es biju viņa teamaa, es nomiru, paskatijos viņu, viņš man likās clean, nu nekas fishy nebij, tu turpini spamot, es tev uzrakstiju nespamo admin čatā pirms es tevi nobanoju, tu turpini, es pasaku zvedem, ieej specos, ko tu most prbbly redzēji čatā, ka viņš iegāja specos, viņš speco, un tu tik turpini spamot admin čatu, banojat hakeri, tas nenotiek 1 sekundes laikā, mums ir jāskatās viņš kādu laiciņu, un tev nevajag spamot non stop, tāpēc arī saņēmi banu. 

 

flabers

Member
Nov 24, 2019
58
1
Pamatojoties pec situacijas serveri, meteorit tu loti daudz spamoji kas trauce visu notikuso, ka ari es specoju to personu

 

iQuisitio[N]

New member
Nov 17, 2018
85
8
Manuprāt bans ir nepamatots un ir adminu kļūda! Hunteri  un Zvede! Jums tika noziņots par iespējamu hakeri! Tā vietā lai jūs puisim uzrakstītu ka esi saprasts un tiks apskatīts iespējamais hakeris jūs banojat! Nu jau galīgi! 

 

flabers

Member
Nov 24, 2019
58
1
Manuprāt bans ir nepamatots un ir adminu kļūda! Hunteri  un Zvede! Jums tika noziņots par iespējamu hakeri! Tā vietā lai jūs puisim uzrakstītu ka esi saprasts un tiks apskatīts iespējamais hakeris jūs banojat! Nu jau galīgi! 
omg aizdomas turamaiss speleja legit

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Tak neredzu nekādu banu! Meteorīts Tev ir bans vai ka?

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Tak neredzu nekādu banu! Meteorīts Tev ir bans vai ka?
ir, es nezinu, kas tur nojucis. 

Nu tad tā arī varējāt atbildēt Meteorītam un turpināt spēli! 
viņš minūtes laikā kādas 5 x uzraksta admin čatā, viņš gaida, ka mēs bez jebkādiem pierādījumiem insta ban dosim? + es viņam teicu, nomierinies, atsūti pierādījumus, ka viņš cheato, nobanosim. Bet viņš turpina spamot, + čatā redz, ka zvede iegāja specos, es biju vienā teama ar viņu, mēs jau specojam var teikt, kāpēc jāturpina spamot? 

 

METEORITS*

New member
Nov 22, 2018
26
2
ja man bans ir konsule neradas !!!

+vins hakoja jums nav vnk ta pieredze xD
un sezos specos vins tev var redzet ja tu netaisi vanish

 
Last edited by a moderator:

iQuisitio[N]

New member
Nov 17, 2018
85
8
ir, es nezinu, kas tur nojucis. 

viņš minūtes laikā kādas 5 x uzraksta admin čatā, viņš gaida, ka mēs bez jebkādiem pierādījumiem insta ban dosim? + es viņam teicu, nomierinies, atsūti pierādījumus, ka viņš cheato, nobanosim. Bet viņš turpina spamot, + čatā redz, ka zvede iegāja specos, es biju vienā teama ar viņu, mēs jau specojam var teikt, kāpēc jāturpina spamot? 
Kādus pierādijumus viņam tev ir jadot? TU esi admins kuram tika ziņots parr espējamu čīteri! Atbildi Tiks pārbaudīts paldiees! Pārbaudijāt neredzējāt tā arī uzrakstat viņš ir tīrs! Nu nevajag Banus likt par katru sīkumu! Apskaidro meteorītam par to admin čatu nevis bliez banus pa labi pa kreisi!

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Kādus pierādijumus viņam tev ir jadot? TU esi admins kuram tika ziņots parr espējamu čīteri! Atbildi Tiks pārbaudīts paldiees! Pārbaudijāt neredzējāt tā arī uzrakstat viņš ir tīrs! Nu nevajag Banus likt par katru sīkumu! Apskaidro meteorītam par to admin čatu nevis bliez banus pa labi pa kreisi!
Tu izlasiji ko es rakstiju? es viņu brīdinu, lai nespamo, viņš redz ka mēs specojam, ko vel viņam vajag? tu tik vienu un to pašu raksti, manu laikam pat līdz galam neizlasi. 

 

flabers

Member
Nov 24, 2019
58
1
Savaldied šo bernudarzu
seit nav nekads bernudarbs, ja esi tik ļoti acīgs, tad raksti pieteikumu uz acc, vai lieto calladmin serveri

jo to vien dzirdu serveri no daudziem visi chīto, nevienam nav labi

 
Last edited by a moderator:

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Nu sevi jau viņš pierādījis ir , tas ir fakts.

Šodien arī , sēžu specos un skatos "iespējamu hakeru" un šitais pats kadrs , kaut ko nemetīgi tur vārās pa mic , ka ķipa admini te bomži , neviens neko nesaprot utt.

Es ierosinu vnk - atstāt meteoritam banu uz 1 nedēļu , sākot ar šodienu un izbeigt šito bērnudārzu.

Ja pēc nedēļas vēl uzrodas un vārās , tad uz mēnesi utt.

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Nu sevi jau viņš pierādījis ir , tas ir fakts.

Šodien arī , sēžu specos un skatos "iespējamu hakeru" un šitais pats kadrs , kaut ko nemetīgi tur vārās pa mic , ka ķipa admini te bomži , neviens neko nesaprot utt.

Es ierosinu vnk - atstāt meteoritam banu uz 1 nedēļu , sākot ar šodienu un izbeigt šito bērnudārzu.

Ja pēc nedēļas vēl uzrodas un vārās , tad uz mēnesi utt.
viņam bans jau expireoja, ja gribi, ej uzliec

 
Status
Not open for further replies.
Top