unban babush

Status
Not open for further replies.

babush

New member
Feb 16, 2020
17
1
1. Jūsu SteamID vai links uz steam profilu. STEAM_1:1:38934029

2. Serveris kurā saņemts bans. Public

3. Admina niks kas jūs nobanoja. Flappy

4. Links uz jūsu banu banlistē. chill.lv/bans/?bandata=4583

5. DEMO - bez šī punkta pieteikums netiek izskatīts un tiek slēgts. Auto demo ieraksts neierakstījās, lai flappy met.

6. Jūsu komentārs par banu. Jauna diena, jauna apelācija. Daudz nav ko teikt, gaidu no flappy paskaidrojumu xD

 
Last edited by a moderator:

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Davaj nespamojam. Gaidat demo, iemetīšu visu ,kas man ir sakāms.

 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
DEMO : https://failiem.lv/u/p55tgn4r

Pirmais rounds : (1:40) Zina ,ka enemy nāk underi.

Otrais rounds : (1:40) Zina , ka enemy ramp'u izpushoja.

Trešais rounds : (1:10) Zina , ka rampa pusho viņam aiz muguras

Piektais rounds : (1:00) Gaida 30 sec nepeekojot , bet izpeeko tikai tad ,kad enemy ar muguru.

Piektais rounds : Kad bumba tika uzplantota , prefo marketu pirms enemy vispār izlīdis ārā.

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
1 round = def spots + 1rounds + tur jau mid kāds skatās.Vismaz kāds under skatījās no team.Nekas īpašs.

2 round = vnk piesardzīgs , jo smoke bija pirms tam un neviens cits rampu nepušoja + sanāk viņiem eco rounds bija , tur arī 5 varēja uzpušot.

3 round = arī dzirdu , ka iestepo rampā un ieskrien rampā , lai appietu T spawn.

4 round = ja viņam wh būtu , tad nebūtu tā nofeilojis pirms dead.

5 round = arī visu laiku "aim" aizkaves , kas ved tikai uz to , ka wh nav.Tīri uz šaru kkur šauj.

Vienīgais tas šorts , kur viņš tieši izlien , kad enemy ar muguru tā bišk wtf.

Krč , paskatīsies citus demo , no vakardienas.

 
Last edited by a moderator:

babush

New member
Feb 16, 2020
17
1
DEMO : https://failiem.lv/u/p55tgn4r

Pirmais rounds : (1:40) Zina ,ka enemy nāk underi.

Otrais rounds : (1:40) Zina , ka enemy ramp'u izpushoja.

Trešais rounds : (1:10) Zina , ka rampa pusho viņam aiz muguras

Piektais rounds : (1:00) Gaida 30 sec nepeekojot , bet izpeeko tikai tad ,kad enemy ar muguru.

Piektais rounds : Kad bumba tika uzplantota , prefo marketu pirms enemy vispār izlīdis ārā.
Pirmais rounds : Mani teammeiti izpušoja top mid, es paliku skatīties underi

Otrais rounds : Nosmokoja un ieflashoja rampu, gaidīju ka kāds būs uzpušojis, kas tur tāds??

Trešais rounds : Fields rakstīja par logu. Čalis divas reizes izšāva no loga, tāpēc zināju ka ir vainu joprojām labā puse, vai kreisā, tāpēc čekoju abas, bet tā kā neredzēju ka viņš korssoja atpakaļ vairāk skatījos labo. Rampa. Es dzirdēju, ka pie rampas ir stepi ( tieši pirms gāju prom no top mida) + mans teammate nomira kādas 15-20sec. atpakaļ un bija 6 CT dzīvi. Loģiski ka labāk būtu izčekot vai kāds jau nav uzpušojis, tāpēc metu flash un peakoju.

Piektais rounds : Par peek shortā ir vienīgais sketch moments, bet varu izskaidrot savu rīcību. Ieejot ladder roomā man palika 5hp + es vēl palecos, tāpēc 100% zināju, ka shorta čalis mani dzirdēja. Es visu laiku gaidīju kamēr viņš izskries, jo tā man ir lielāka iespēja viņu novākt, nevis ja es viņu pušoju. Kad palikām 2v2 manējais tur pus gadu centās ielekt logā, cerēju ka viņš ātri ieleks un ies B no muguras novākt, sapratu ka nav jēgas sēdēt kad viņš padevās un aizgāja uz A pusi.

Par marketu. Tur pēc skaņas varēja saprast, ka viņš neleks logā, bet ies caur otru pusi. Tur pat nebija prefire, es izšāvu pēc tā kad viņš ar plecu izpeakoja, tāpēc tas vispār ir nonesense.

 

Wyy

Member
Nov 8, 2018
39
15
Paskatījos, īsti neko pārdabisku nesaskatīju. Labs aim, checko standart spotus, dzird, kad es lavos taka zilonis no muguras. 

Varbūt ar xray izskatās savādāk, kad skatās demo, bet nu es noskatījos ir tīrs.

 

babush

New member
Feb 16, 2020
17
1
Metiet arī visus atlikušos demo iekšā, lai var visu kopīgi izskatīt

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Paskatījos, īsti neko pārdabisku nesaskatīju. Labs aim, checko standart spotus, dzird, kad es lavos taka zilonis no muguras. 

Varbūt ar xray izskatās savādāk, kad skatās demo, bet nu es noskatījos ir tīrs.


Nebūtu tik īss demo , tad varētu drošvien saprast skaidrāk.

Visi tie round ir pēc idejas - nekas īpašs.Es tikai pa to 5 roundu domāju , šortā.

Bet nu vairāk sliecos uz timing , neviss wh.

EDIT: Te pilns demo  no citas mapes http://demo.chill.lv/22008 , ko man palūdza pie šīs tēmas noskatīties.

P.S Palieku , pie - ne wh , ne citas palīgprogrammas @babush šajos abos demo - nelieto.

Paskatīsies , ko kolēģi saka.

 
Last edited by a moderator:

^KeY^

Member
Apr 18, 2020
33
7
Šis čalis ir legit,Seroxe,Stīvens,es un vēlviens fujaks checkojām viņam pc,nekā tur nebija.vienkārš labs aims,game senses un movements.

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Noskatijos šo demo http://demo.chill.lv/22008

Saskatiju dažus skech momentus, kur skaisti centies izvairities no enemy, kas man liek domāt, ka izmanto WH.

5:00 - Izdefo nabaga enemy caur durvīm nezinot par viņa eksistenci.

9:29 - tieši, kad Flappy nāk ap stūri pavirzies pa labi, lai varētu trāpīt kamēr viņš crosos :D  

11:05 - Ej pēc kill uz longu, kur slēpjās Key. Kad lēnām ej uz kreiso sānu, key sāk kustēties uz tavu pusi un pirms tu viņu redzi uzreiz paej ka kreisi ( centies izvairīties) un ietago Key scout.

15:35 - tev pasaka "Pedejais T base", tu uzreiz jau skaties kreiso pusi no kuras Flappys nāk lēnām ar awp, kautgan Flappys varēja būt otrajā pusē un u nemaz nešaubijies :D  

Nu ko varu pateikt esi laikam timing g0d? :D  

Pēc mana skatijuma tev BANS PALIEK, lūgšu bez spam un liekiem komentiem :)  

 

babush

New member
Feb 16, 2020
17
1
Noskatijos šo demo http://demo.chill.lv/22008

Saskatiju dažus skech momentus, kur skaisti centies izvairities no enemy, kas man liek domāt, ka izmanto WH.

5:00 - Izdefo nabaga enemy caur durvīm nezinot par viņa eksistenci.

9:29 - tieši, kad Flappy nāk ap stūri pavirzies pa labi, lai varētu trāpīt kamēr viņš crosos :D  

11:05 - Ej pēc kill uz longu, kur slēpjās Key. Kad lēnām ej uz kreiso sānu, key sāk kustēties uz tavu pusi un pirms tu viņu redzi uzreiz paej ka kreisi ( centies izvairīties) un ietago Key scout.

15:35 - tev pasaka "Pedejais T base", tu uzreiz jau skaties kreiso pusi no kuras Flappys nāk lēnām ar awp, kautgan Flappys varēja būt otrajā pusē un u nemaz nešaubijies :D  

Nu ko varu pateikt esi laikam timing g0d? :D  

Pēc mana skatijuma tev BANS PALIEK, lūgšu bez spam un liekiem komentiem :)  
5:00 - Mani teammeiti uzpušoja longu, bet vienīgais ko viņi neredzēja ir dziļais pits, boxa durvis un zilais konteineris. So, ja ir palicis tikai viens enemy, viņš var būt tikai un vienīgi tajās trijās vietās. Es prefoju pirmās durvis un tad prefoju otrās durvis. Un es nebiju vienīgais kas to spotu pārbaudīja, mans teammate, kas skrēja man pa priekšu, arī to vietu pārbaudīja. Vienīgais kāpēc šitas moments tev liekas sketchy, jo es to šāvienu trāpiju.

9:29 - Šitas, atvaino, ir ļoti debīls punkts. "tieši, kad Flappy nāk ap stūri pavirzies pa labi, lai varētu trāpīt kamēr viņš crosos"?? Nav jau tā, ka arī kad viņš tur nebija, es kustējos pa labi, pa kreisi... Pie tam, man tās kustības ir ar vienādu intervālu. Pakustos, vienu sekundi pastāvu, pakustos atkal.

11:05 - Pēc šitā punkta es 100% sapratu, ka tev nav nekādas teikšanas šajā lietā. MANI MAŠĪNA NOBLOĶĒJA, tāpēc es apstājos uz brīdi XDDD

15:35 - Manējo novāca pie long boxa, fields skatās midu, loģiski ka es skatos kreiso pusi, jo ja viņš būtu krossojis, fields to zinātu un pateiktu. Un, ja tu tur ar "varēja būt otrajā pusē" domāji palmu (uz ko es ļoti šaubos, jo runa ir par t base), tad es to pusi sākumā izejot izčekoju, tad skatījos t base rampu, fields bija daudz tuvāk palmai ar ak, tāpēc es nemaz neplānoju no rampas kreisās puses novērsties, tā kā man ar skautu daudz labāk būtu skatīties to vietu, kas ir tālāk. : )

Es ceru, ka kāds cits no ban team vai arī vienkārši pieredzējušākiem spēlētājiem, tā teikt, apskatīsies šos punktus, jo es, personīgi, tev neuzticētu šito, bet nu ko jau es, es esmu nosūdzētais, man šajā lietā teikšanas nav xd

 
Last edited by a moderator:

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
draugs tavas atmaskas ir loti stulbas :)  

1. tevi nekada mašina nenobloķeja

2. T spawn, kad flappy skatijies, tu holdoji angle un nekustejies, kad Flappy tuvojas tu pagaji tieši, kad viņs lida lauka uz kreiso pusi :D  

3. tev teica skairdu infu ".LAST T BASE" ko tu te no jauna izdoma draugs? 

Man ir liela pieredze gan ar cheatiem un to slepšanu pagaidam redzu tupas atmaskas no tavas puses. Labi varbut par to momentu 5:00 shara bet parejie, neredzu normalus attaisnojumus :)  

GL HF 

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
@MauGlI tā 5min reāli vnk jāsaprot.Tur nedrīkst piesieties.

9:29 - tur pat Seroxe teica , ka T spawnā čuvaks...Šitais galīgi atkrīt.

11:05 - te es nezinu par ko tu vispār viņam te , kko sien klāt.Un jā - viņš ieskrēja mašīnā.

15:35 - arī nekas , jebkurš loģiski domājošs cilvēks ,ņemtu to pozīciju , ja būtu scouts un infa + Teammate blakus , ka čuvaks T spawn.

Palieku pie sava.Jādod unbans.

P.S Tagad tikai jāizdomā kā atrisināt problēmu.

P.SS Paskatīsies , ko monkeys teiks.Palūgšu arī @Mini un @t0nt0 izvērtēt situāciju , noskatoties demo.

 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Sveiks babush, izskatot demo esmu nolēmis Tev banu atstāt!

Atvainojos par ilgi gaidīto atbildi.

Cieņā,

LittleMonkey

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top