Trouble In Terrorist Town

Status
Not open for further replies.

cyy

New member
Feb 21, 2020
11
2
Čau ! rakstu par jaunu servera ideju! Kura protams neizdosies ,bet nu kapēc gan nē! 

Šodien iegāju csā un atradu ttt , nebiju domājis ,kad kautko tādu atradīšu CS:GO , jo pat nebiju ieinteresēts , kautko tādu skatīties , jo cik atceros to varēja spēlēt iekš cs 1.6 un garrys mod! Neviens ttt latviešu serveris nav , un būtu interesanti chill.lv komūnā ielikt ,ja ne šo tad kautkāda cita veida  serveri!

Varbūt jūs zinat ttt ,jeb trouble in terrorist town no cs 1.6 laikiem. Cik Atceros viņš bija interesants un vismaz man bija forši viņu spēlēt!

Ja jūs nezinat ,kas ir ttt ,tad es jums varu pastāstīt vismaz ,kā es to sapratu! Ir 3 grupas innocent;traitors;detektīvs

innocent -  ir cilvēks kuram ir jātrod un jāpalīdz detektīvam atrast traitoru ,ja tev ir aizdomas par cilvēku kurš ir traitors , vai arī tu redzi ,kad viņš kādu ir nošāvis tu viņu drīksti šaut nost un tā jūs varat uzvarēt šo raundu nošaujot traitorus!

traitors - jānošauj visi tā lai to neviens nepamana ! Protams tu vari šaut visu priekšā ,bet tas parasti nebeidzās labi!

detektīvs - Piemēram !shop kur var nopirkt specijālus ieročus ,kā ''zeus'' ar kuru tu vari uzšaut jebkuram teroristam lai pārbaudītu vai viņš ir innocent vai traitors! Jaskatās līķi , lai redzētu kurš ko ir nošāvis un jāmēģina nošaut traitoru!

Ja jums interesē jūs protams varat paskatīties google,vai youtube ,kā tas viss notiek.

Paldies ,kad izlasīji rakstu ,jo gribās kautko jaunu! :)

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Nedomāju , ka kāds šito atbalstīs.

Jātiek pie 128tick no sākuma.Tas ir primārais , kas jāizdara.

 

R1CHII ツ

New member
Mar 26, 2020
36
9
Nav hate par ideju , bet man labāk patiktos ja chillam būtu JailBrake , vot tas ir 1.6 vibe ;)  
200.gif


 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
No 1.6 laikiem atceros ttt. Bija jautri vnk ne pa bobi meklēt teroristu. :D

Lai vai kā, es atbalstu +REC

Bet...  Ja man atmiņa neviļ, @Mini tu gadījumā neteici ka server slotu vairs neesot? 

 
Status
Not open for further replies.
Top