Talants Antons

Status
Not open for further replies.
Feb 9, 2020
4
0
Es saprotu to ka šajā serverī ir daudz lovaki... un tsm zel ka raudat par to ka jus liek nost... bet nu... banot cilveku par neko jau tiesam nav smuki. Es pats konkrēti ari atceros to momentu, un jaatdzist, tas tsm bija labs šaviens. Props to me. Bet drosi varat skatīties arī pārējo demo.. un redzēt, ka spējētos nekādi haki netika izmantoti.

 

Wyy

Member
Nov 8, 2018
39
15
Paskaties pats cik labs hs tas bija.

No viena uz otru lovak, kādas 4x katram hs.

 
Feb 9, 2020
4
0
Nezinu vai šīto zinaji..bet ja tēme uz galvu.. tad izdarīsi lielāku damige un easy nošausi.. bet nu.. es jau neko nesagaidu no tāda fujaka kā tu kurš īsti nerubī spelēt. Jā, ok.. mosh tu esi nr1 ranked chill.lv.. taču  tsm nezz kādā veidā. Prost 24/7 droto chilu, un viss ko māki ir ārdīt ārā kkādus sākumskolniekus, kas ir silveri, un tāpat kā tu, ne mm vai faceit nemāk spēlēt, Skatoties demo, var redzēt, ka tas nebija viss ko es darīju- rāvu galās ar savu "aim lock". Prost.. nedaudz patrennēts aim. Bet nu.. es jau neceru, ka tāds noobs kā tu sapratīs kā tas ir- normāli tēmēt.

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Manuprāt banam japaliek.

Demo var redzēt triggerbot ,ne tikai 11. Round, citos ar.

 
Last edited by a moderator:
Feb 9, 2020
4
0
Trigger? Šis man liek jautāt vai tu vsp zini kas tas tāds triggervots ir un ka tas strada? xdd

Okk.. neko isti daudz arī negaidu no tādiem spēlētajiem kā jūs-noobiem. Tikai ceru, ka kāds normāls spēlētajs ar labu pieredzi un labu spēli ieskatīsies manā demo un sapratīs, ka viss ko es darīju, bija masēju ārā spēlētājus, kuri īsti nemāk spēlēt.

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Tava uzvedība pārliecina mani vēl vairāk ,ka cheato.

Tā vietā ,lai diskutētu ,tu nodirs visus un meiģini tēlot baigo pro.

 
Last edited by a moderator:
Feb 9, 2020
4
0
Tu kkads psihalogs ka tgd pēc manas uzvedības spried vai es cheatoju vai nee? Diskusēju es, vnk tiesām stulbi, ka tad kad parādas kāds ļoti pārāks spēlētajs, jūs sākar raudāt. Tur demo labi var redzēt ka mana spēle ir legit, un tracina tas, ka jūs to nesaprotat. Jo jūs vienkārši neesat tādā līmeni lai saprastu. Love me or hate me.. im spittttting fax. Man tiešām žēl, ka jūs nesaprotat ka tu tur ir viss tīrs. Tp es prost tgd gaidīsu kad varbūt uzradīsies kāds norm spēlētajs un ieraudzīs ka tur ir viss tīrs, jo viņš saprot, kā ir spēlēt tādā līmenī.

 

Wyy

Member
Nov 8, 2018
39
15
Kādā līmenī? :D  Puba zvaigznes līmenī? Vai ir kas tāds ko nezinam? Varbūt esi kautkāda neatklātā LV zvaigzne, visi noobi, bet tu ahujenais spēlētājs, tu pat normāli vārdus nevari uzrakstīt cik sastresojies esi, ievelc elpu. Domā, ka hakus nevar slēgāt? 3 round spēlē clean un tad ieslēdz uz pāris killiem. Bet šaubos, ka tāds sastresojies mazais to aizdomājās.

Izskaidro 11. round, paskaties pats DEMO. 

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Piekritīšu seroxam. Attieksme noteikti var pārliecināt vai cilvēks ir čītojis, vai nē. Tavs crosshair movement tiešām nebija tīrs, un tas ka tu tagad te stāsti ka visi ir "noobi" mani pārliecināja, ka tu tiešām čītoji. Manā acu skatijūmā tev ir vienkārši dusma par to ka esi ielicis laiku serverī, lai kačātu savu rank un tagad esi nobanots. Cieņu tev, ļoti centīgi slēpi, bet 11 round tevi iegāza.

 
Status
Not open for further replies.
Top