Tārpiņš atkal uz AWP?

Status
Not open for further replies.

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
-Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības?  - AWP
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) - 19 gadi

- Links uz sasveicināšanās topiku! 




- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) - Esmu jau bijis admins Chill lv,bet sagadījās problēmas ar datoru ,tāpēc aktivitāte pazuda un neredzēju vairs jēgu,bet pieredzes ir banot māku,kikot māku,mutot māku,visu saprotu. Esmu arī bijis admins Exile serverī.
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) - https://stats.chill.lv/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:545772832&server_group=2
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi.  - Ozolic, KK, Ice Ice Baby.
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! - Māku atšķirt labus spēlētājus no hakeriem,protams,ka vajadzīgs spectation laiks un demo,lai līdz galam izanalizētu. Noteikti,ka labāks par citiem nebūšu,būšu tāds pats kā pārejie admini. Palīdzēšu noteikti attīrīt serveri no hakeriem,kā arī atsaukties uz !calladmin. 
- Jābūt aktīvam mūsu forumā.  - Esmu un būšu.

 

Zhube

Member
Apr 13, 2020
81
15
REC

Dodu REC, jo AWP serverī bieži vajag adminu. Spēlē diezgan labi, un domāju, ka spēsi atšķirt palīgprogrammu lietotāju. Galvenais aktivitāti un būt pieklājīgam. Domāju, ka admins AWP serverī nenāktu par sliktu.

Žube :)

 

komisarchiksz

Active member
Aug 16, 2020
140
37
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi.  - Ozolic, KK, Ice Ice Baby.
ozoliic noname, haha xd

REC, jo awp nav neviena aktiiva admina, cik es skatos, unnn tas arii ir viss. 

 
Status
Not open for further replies.
Top