Sveiks No Noyd

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
Sveicināti kungi/kundzes ja šeit tādas ir ;) Tātad mani sauc Mārtiņš esmu 25 gadus jauns/vecs , kā kuram :) Ko lai labu pastāsta , tātad savu 25 gadu laikā csu esu spēlējis gadus 10 mby vairāk vairs jau neaceros profili ir bijusi daudz un dažādi pusei paroles neaceros daži adoti brāļiem :)   

Ikdienā strādāju plus ikpalaikam uzspēlēju , kādu game , kā csgo , horizon zero down , Tom clancy"s wild lands vai brake point ,Tarkova , race game , kā Forza 4 , Wreckfest , NFS spēļu ir diezgan daudz sapirktas , bet lielākā daļa netiek spēlēta :D  Ikdienā pārvietojos ar mašīnu ja intresē marka , tad tā ir Volvo XC 70 2001. gada 2.4 bendzīns 4x4 . 

Šobrī sēžu un domāju , ko vel pierakstīt lai nav garlaicīgi lasī :)  Par chill serveri jau zinu diezgan sen spēlēju ikpalaikam viņā daži varbūt zin mani daži ne. 

Pats nāku no tāda foruma , kā Forffun ja kāds acerāš tādu , tur biju admins, BT , mods un beigās biju Administrātors līdz serveris nogrima :) Pēctam, spēleju Identy , biju arī admins , bet atmetu csu un paliku bez acc, šeit uz neko nepretendēju jo cs nav vairs sirds lieta , ko spēlēt nonstop var. Ingame niks Noyd tiem , kam intresē reku mans id https://steamcommunity.com/id/noydel/ . 

Par hobijiem , patīk basketbols skolas laikos baigi spēlēju viņu šobrīd nav laika tam darbs , mājas sieva uttt :D

ja kādam intrese pc speci 

Mātene - MSI z370m mortar

procis - i5-8600k 3 gadi atpakaļ bija labākais no i5. 

Rams -Hyperx Predator 2x8gb=16gb 

videne - RTX 2070 super ventus 

coolers - artick freez 34 esport duo . 

klava MSI mehanika modeli neaceros . 

Pele - Benqu Ec1-A whit 

Monis nr1- AOC 32 collu curved 144hz 

nr2 asus VG248 24 collu 144hz stāv portreta jo uz viņa iet streem , kamēr geimoju kaut, ko. 

paliknis - Roccat Kanga XXL 

Ausis nr 1 MSI modeli nemācēsu teikt tās lietoju dēļ mic

ausis Nr 2 prosta samsung s10+ orginal airplugs , bet perfektas ausi :)

tas par pc laikam viss nekas dižs nav , bet dzīvot var ..

Tākā ja lasījāt ceru , ka iepazināties ar mani , tiekās iekš serveri :)

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
diezgan uzrakstīji, tādi kā tu retums :D  

Esi sveicināts mūsu komūnā, lai izdodas :)  

 
Top