Sveikiii! experts61

experts61

New member
May 30, 2020
5
0
Sveiki, Batareikii!

Mani sauc Maxims. Man ir 19 gadi. Dzīvoju es Rīgā, Imantā. Šobrīd cenšos pabeigt 12.klasi, ganjau saies(ša jau eksāmeni sāksies :/) Pa piektdienām mēdzu iešaut mazliet odziņ, nu tā... tīri veselībai ;). Ļoti patīk vācu un japāņu ražojuma automašīnas, bet pašam tiesību nav lai vadītu car, bet viss pa mazam top. Mīlu datorspēles, sākās viss, cik nu atceros, ar crash bandicoot uz PS1, pēctam vecāki atļāvās nopirkt man PS2. Pēc kāda laika mans sencis sev nopirka GTA:SA un man spēlēt neļāva. Nu es nenoturējos protams, kad kārtējo reizi tēva spēles progress mistiski attīsijās, dabūju pa ausīm, jo redz esmu pa mazu lai spēlētu tādas spēles. Mani tas apstādināja? Ne lol xd.

Lomuspēles atveidē jau esmu sen, varu, godīgi, pateikt ka pieredzējošs bet ne visai veterāns ;D

Par chill.lv projektu zinu jau diezgan sen, sākās viss ar cs, un tagat kad izlasīju jaunumos, ka tika atvērts mta.chill.lv, nekavējoties pievienojos lomuspēles atveidē!

Kas mani zin no citiem komūniem, cs, čau! :)

 
Last edited by a moderator:

roleks

Active member
May 12, 2020
130
16
Man ari līdzīgs stāsts aizgāja sākot no 6 gadiem , kad fāters Vice City disku iekš datora , kā pirmo spēli palaida un tā jau sapratu ka man viņa iecepī un no tā laika nevar noiet no GTA  :D

Sveiks.

 
Top