Sveiki

xWarriors

New member
Aug 31, 2007
14
0
Sveiki, drāmas un kuņģi. Spēlēju zem segvārda "xWarriors", kurš man jau ir 18 gadus vai pat ilgāk. Īstājā vārdā esmu Agris un esmu 31 gadu vecs. Kontra straiku spēlēju apmēram no 2000.gada, kad daudzi vēl no šeit esošajiem cilvēkiem te nebija dzimuši un internetzāles(datorzāles) Rīgā bija gandrīz uz katras ielas. Pašlaik strādāju bankā par testētāju, bet kurā, lai tas paliek noslēpums :)  Pēc izglītības esmu datortehniķis un programmētājs. Esmu pabijis arī ASV uz 4 mēnešiem (2017.gada sākums), dzīvoju Čikāgā un pa to laiku tik divreiz dzirdēju šāvienus, lai gan tagad saka ka tur ir sliktāk, bet tobrīd tā tas nelikās. Viss kaut ko protams sapirkos tur, staigāju daudz pa Čikāgas centru, kad varēju. Vienu nedēļu piestrādāju kā otrs šoferis busiņā un pa nedēļu nobraucām ap ~8000km uz maiņām un viss kaut ko redzēju, kā arī stāstīt par turieni var daudz un dikti. Šauju tagad kontru, kad varu vai gribu un sīkā atļauj man atpūsties. Kā arī spēlēju Dota 2 un varbūt dažreiz kaut ko citu arī, bet pārsvārā šīs divas spēles. 

Par chill.lv uzzināju no pašiem pirmsākumiem, kad mani pieaicināja kļūt par moderatoru forumā un adminu serverī/serveros. TIk neatminos, kurš no onkuļiem mani toreiz sauca uz šejieni. Esmu bijis arī mods/admins daudzos citos cs 1.6 projektos, pirms tas sāka izmirt dabiskā nāvē (kā jau citas spēles, kad cilvēkiem zūd interese) un cilvēki pārgāja uz cs:go.

 

xWarriors

New member
Aug 31, 2007
14
0
jā bija tāds binds uz cs 1.6 man :)  kaut kur vēl mētājas mans cs 1.6 konfigs arī, ja kāds grib varu to iemest =] 

 

Amfix

New member
Mar 8, 2021
12
1
Sveiks! 😎

Bija tiešām interesanti lasīt tavu sasveicināšanās topiku! 👌

 
Top