Sveiki!

aimbatten

Member
Mar 6, 2019
81
7
Sveiks, lasītāj!

Liels un mīļš sveiciens visiem ''chill.lv'' komūna lietotājiem!

Mani sauc Jānis, nesen, 15. martā esmu guvis pilngadību. Esmu veiksmīgi pabeidzis 12. klasi Rīgas 6. vidusskolā, šobrīd ir doma doties uz medicīnisko fakultāti. Kāpēc par ārstu? - Viss ir vienkārši, ļoti patīk palīdzēt cilvēkiem dažādās situācijās, nepaliek slikti redzot asinis, bez maz vai vēlme paņemt rokās skalpeli un nogriezt kādam kaut ko nevajadzīgu.

Pie datora sēžu diezgan bieži, klausos mūziku, spēlēju radniecīgo "counter-strike". Visiem zināmajā šaušanas tipa spēlē esmu no, ja nemaldos, 2012/13. gada. Savos laikos, ja tā var izteikties, patika spēlēt gatherus, zombie-mode, "drāzt" krievus fastcupā. Iespējams kāds mani pat pazīs/atpazīs no vecā - labā, tomēr izmirušā ''heal'', varbūt no tādiem, kā ''keep, kick, identy, matrica, cswos, reif" cs 1.6 komūniem. Dotajā momentā esmu atsācis spēlēt ''CS:GO'', esmu pro, jeb MG-1, bieži vien esmu jūsu komūna PUB serverī, kur diezgan bieži dodu vaļā kādus skaistus fragus.


Kā var ar mani sazināties? - Šeit, vai arī steamā uzrakstot kādu mīļu ziņu un labu komentāru tur pat - blakus.

Ar cieņu, Jānis.

- / 2018 /
 
Last edited:

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Labs piemers citiem ka rakstit cau topiku ?

Sveiks! ?

 
Top