Sveicināti

Ruf

New member
Jan 7, 2020
38
7
  • Sveiciens no Ruf'a
Kā jau sapratāt mans ingame niks ir Ruf, šis niks man ir diezgan ilgi. Arī ar  šo niku spēlēju 1.6 , esmu spēlējis vairākos komūnos, gan wos'a , gan kick'a, esmu bijis arī tādos kā noob'a (ja kāds zin) kā ari ID (kad vēl tur bija 1.6 serveri). 

  • Par mani
Tātad esmu 17 gadus vecs jaunietis kura garums ir ~175cm , dzīvoju un mācos Tukuma, mans īstais vārds ir Ralfs. Nodarbojos ar futbolu jau 6 gadus, spēleju lauka futbolu jeb 11x11, kā arī kopš šī gada spēlēju ari futzāli. Bet tā pat lauka futbols tomēr tuvāks sirdij. Mācos es 11.klasē, neesmu teicamnieks :D .

Lai gan nodarbojos ar futbolu man ir ļoti slikti ieradumi, patīk "atpūsties" ar draugiem, protams neiztiek arī bez alkohola lietošana un ja. Protams aizpildu savu brīvo laiku arī ar citām nodarbēm, kā piemēram ar basketbolu un makšķerēšanu. Bieži braucu makšķerēt, tā teikt atpūsties brīvā dabā un paelpot svaigu gaisu, pakaifot noķerot kādu lielo lomu. Sports man ir asinīs, nezinu ko darītu bez sporta, vārbūt būtu huligāns.  :D  

Par chillu uzzināju nejauši meklējot server kurā pašaut csgo, lai gan zināju ka tāds pastāv  jau sen,jo ja nemaldos jums arī bija 1.6 serveri un pa retam šeit biju ienācis uzšaut. 

Tas bija īsuma par mani , ja vēlies uzzināt kaut ko konkrētu tad droši prasi ;)   

Jauku tev dienu :)  

p.s tas profil bildē neesmu es :D  

 
Last edited by a moderator:

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
cau, labi uzrakstīts sasveicināšanās topics, laikam domā ar īsto galu, ja jau neesi huligāns .

 
  • Like
Reactions: Ruf

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Nu sveiciens chill Ralf, ceru ka par to huligānismu tu tik pajokoji, sporto serveros nevis kaitini mazākus ?. Nu tas pa jokam, jauki ka jauni spēlētāji pievienojas šim serverim, esi aktīvs un sapazīsies ar daudziem labiem un draudzīgiem cilvēkiem

P.S es jau cerēju ka tavā pf tas esi tu, tas čalis tāds keksīgs ??

 

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Oho, vēl viens Tukumnieks! ✌️ Uz Tukumu pēc smukuma ?? Nebiju domājis kad šeit būs vēl kāds no Tukuma. 

Sveiks, Ralf! 

 
Top