Sveiciens no MoonLord

MoonLords

New member
Feb 12, 2021
2
1
Sveicināti visi Chill.LV lietotāji!

Tātad garlaicības dēļ,vēlējos nedaudz jums par sevi pastāstīt...

Tātad mani sauc Pēteris ,esmu 15 gadus vecs jaunietis,kas brīvājā laikā nodarbojas ar sportiskajām aktivitātem(basketbols,volejbolls,florbols),taču nekur nav atpalicis gamings,protams arī pašam ļoti aizrauj klausīties dziesmas,tas ir viens no galvanajiem faktoriem,kuru daru brīvajā laikā,vēlos piebilst to,ka esmu nācis no Baldones ,taču šobrīd šaja covid laikā dzīvoju Rīgā.Protams arī vēlos piebilst to,ka agrāk,pirms nesākās šis karantīnas laiks,pats trenējos florbola klubā'' LFS'',protams mājas pagalmā sasaucot savus skolas biedrus,maucam uzspēlēt florboliņu(jautrības pēc),proti kad nebija sākusies karantīna,pats regulāri piedalijos visādos florbola turnīros,kur sāku gūt panākumus un medaļas.Pārsvarā brīvajā laikā spēlēju tadas spēles,ka ( ETS 2,TruckersMP,Farming Simulator 15,17 un MTA;SA)

*Nelielas atskats par to,kā nonācu līdz jūsu komūnam*

Tātad vēlos nedaudz rekomendēt to,ka es uz jūsu komūnu nonācu tikai caur savu draugu,kurš aicināja mani spēlēt un doties izbaudīt savu virtuālo dzīvi iekš Chill.LV..Protams arī pats brīvajā laikā biju klausījies mūziku un domājis,ka varētu vel kautkoo uzspēlēt/paskatīties un arī tieši kopš tā brīža,kad iegāju iekš mta,bija nolemta ideja,ka varētu uzmočīt RP tieši iekš chill...Es noteikti ceru,ka ar ik vienu no jums sastapsimies erpācijas ceļā,pašam ļoti patīk iejusties tīrakājā realitātē atveidojot erpāciju ar čomiem un ar ik vienu no jums..Vispāŗ vēl pats vēlos piebilst tādu lietu,ka arī brīvajā laikā nodarbojos ar mūzikas producēšanu un DJs lietām..Pirms nonācu chill apritē,biju aizrāvies ar komūnu '' FFS',kurš balstās uz minigames serverīti,bet stāsts nav par to,stāsts ir par to.. Lejā turpinām lasīt..Droši varēsiet zem topika izpausties un dot idejas un vai piekritīsiet kautkam tadam..


Ieteikums sakarā ar DJs iekš servera 

Tātad ieteikums ir šāds..

Par cik pats mācos par DJ un mūzikas producēšanu,tad arī es piedāvāju tādu iespēju,ka iekš servera varētu tikt izstrādāts tāda rādio sistēma,ka noteiktos laika brīžos es kā DJ spēlētu savu mūziku ēterā ,kā arī runātu  ēteras laikā pa mikrafonu ( varbūt izklausas  cringe,bet iekš FFS servera bija tāda sistema ) ..Un tad es spēlēju savus playlist uz basiem uttml..Piemēram arī edm songs/elektrisko mūziku un visupārējo,bet to laiku,kad es spēlētu mūziku,tad piemēram /ooc čats būtu ieslēgts un jūs varētu tā laikā,kad DJ spēlē,tad jūs tā laikā varēsiet uzdot jautājumus dīdžejam un es tikmēr spēlējot mūziku,runātu mikrafonā ar jums,varēssim uztaisīt QN uttml....Ticat man...Varbūt izklausas bēdīgi,bet redzot to kā tas ir,tas patiešām ir kautkas jauns un nebijis...Tapēc uzskatu,ka iekš MTA;SA RP vēstures mēs būtu 1 rp serveris,kur tāda lieta tiktu ieviesta..Tas nav neiespējami,tāda lieta ir iespējama uztaisīt,vienkārši es ar rolex arī runājam par tādu lietu,itkā viņs arī nav pret,bet par to jau uzzināsiet velak ,tad kad tiešām tā tiks ieviesta..
Rādio piemērs- 
unknown.png
 To brīdi,kad spēlēs DJs,pārejie radio tiek atslēgti un būs tikai DJ mūzika

Noteikti paldies,ka lasīji šo topiku.. -> Uz tikšanos serverī ❤️ 

*Jauku jums atlikušo dienu un tiekamies MTA;RP servera atvēršanās  *

 
Last edited by a moderator:

Fosiks

Active member
Feb 9, 2021
147
4
Sveiks vārda brāl, kā nekā man otrs vārds arī ir Pēteris :D  
Par tiem playlist, būtu jau forši jā, bet nu tam tu vari uztaisīt savu radio staciju, kurā, skatītāji braucot iekš auto, var izbaudīt tavu mūziku. Jā un tai idejai es vispār piekrītu.

 
Last edited by a moderator:
Top