Sveiciens no Logina!

Logins

Member
Apr 3, 2021
65
15
Čau visiem! Izdomāju izveidot sasveicināšanās topiku, lai gan kāds varbūt jau mani zin šajā komūna. Tātad mans In-Game vārds ir Logins, bet IRL mani sauc par Valteru. Man ir 16 gadi, nāku no Vidzemes tālākajiem nostūriem Gulbenes. Mācos Gulbenes novada vidusskolā 10.klasē. Hobiji/aizraušanās - slēpošana, futbols, florbols, aktīva laika pavadīšana, kā arī videospēles brīvajā laikā. Bērnudārza laikā vēlējos kļūt par policistu, bet ņemot vēra, ka man patīk ''weekendos'' atpūsties ir sakrājušies daži protokoli un tieši dēļ šī fakta man negribās spert kāju policijas iecirkņos :D  . Tātad, kā es uzzināju par chill? Pirms kādiem trijiem gadiem es biju 13 gadīgs zēns, kam patika FPS (First Person Shooter) spēles, bet diemžēl man nebija ne datora, ne konsoles. Es skatoties CS:GO video youtube uzskrēju virsū spēlei ''Critical ops'' un man ļoti iepatikās, pēc gada es sāku veidot youtube video no tās spēles (ja kāds grib redzēt man ir saglabājušies pāris video), bet man īsti nebija nekādas pieredzes to darot un es viņu beidzu spēlēt un pievērsos mācībām un citām jauniešu lietām. 2020.gada novembrī es beidzot dabūju datoru, lai gan tas bija priekš mācībām jeb ''online school'', tas mani neapturēja no CS:GO ielādēšanas. No sākuma paspēlēju, apnika pēc nedēļas jo tomēr tas bija [F2P] un es viņu izdzēsu. Sāku spēlet GTA:SA, diemžēl ne šajā serverī, bet tomēr ar laiku man apnika arī tas. Jaunā gada vakarā, mēs ar draugu domājām ko padarīt un izdomājām ka varētu ieladēt CS:GO un paspēlet, diemžēl pēc vairāk nošautajiem savējajiem dabuju cooldown uz 2 h. Sapratuši, ka mums nebūs ko darīt 2 h, mēs iegājām community serveros un viens no pirmajiem, kas parādijās bija Chill public serveris, un tur arī bija daudz cilvēku, ņemot vērā, ka bija svētki. Iegājuši iekšā mēs uzgājām funkciju !ws !k , ņemot vērā, kādi noobi mēs bijām. Mums uzreiz iepatikās spēlet šeit un community ir labs un atsaucīgs. Tagad jau man šajā serverī ir gandrīz 200h un es nevaru sūdzēties. P.S ja kāds vēlas uzspēlēt mm, šeit būs mans steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198862191940/  

Jauku dienu! :D  

 
Top