Sveicieni visiem Dropētājiem !

DropeZ.<3 :*

New member
Dec 5, 2019
93
6
Sveiki mani sauc Rūdolfs bet tā visi mani sauc par Rūdi. Dzīvoju Talsos ,man ļoti patīk nodarboties ar svaru celšanu un basketbolu un reizēm programmēšanu. Šo komūnu atradu tad kad pats vēlējos uzspēlēt kādu latviešu serveri un izleca šis. Spēlēju šeit no Novembra 2k19 bet tagad spēlēju tikai AWP Serveri.Citi varbūt mani atceras ar vārdu ''Parazīts.'' taka jā prieks iepazīties :)  .

Mans Steam: https://s.team/p/ftrb-jmhh/vvthrbkh

Veiksmi visiem šajā Komūna! :)

 
Last edited by a moderator:

Branthrax

New member
Nov 17, 2019
41
2
NU WASSAP NIGGER

200.gif


 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Sveiki mani sauc Rūdolfs bet tā visi mani sauc par Rūdi. Dzīvoju Talsos man ir 17 gadi man ļoti patīk nodarboties ar svaru celšanu un basketbolu un reizēm programmēšanu. Šo komūnu atradu tad kad pats vēlējos uzspēlēt kādu latviešu serveri un izleca šis. Spēlēju šeit no Novembra 2k19 bet tagad spēlēju tikai AWP Serveri.Citi varbūt mani atceras ar vārdu ''Parazīts.'' taka jā prieks iepazīties :)  .

Mans Steam: https://s.team/p/ftrb-jmhh/vvthrbkh

Veiksmi visiem šajā Komūna! :)
Sveiks Rūdolf, piedod par Tavu pieteikumu uz AWP serveri iepriekš, bet nepadodies, Tu spēj to dabūt, nemīz, tik pierādi to.

Īsumā par Tavu "čau topic". Manuprāt pat cilvēki te nelasa or ja lasa ignorē faktu, ka šeit viss galīgi šķērsām. To, ka Tu no Talsiem varēji pat neminēt, bet pēc tava valodas un žargona stila to pateicu, ka kaut kāds nevietējais esi. 
1. Svaru celšana ļoti labi, bet varēji nedaudz konkrētāk pastāstīt. Man arī patīk svaru celšana, kas nozīmē ar 2 kastēm aliņa uz mājām iet.
2. To, ka Tev patīk basketbols, var redzēt tālāk tekstā, jo pateici, ka spēlē šeit no Novembra 2k19, standarta basketbola spēļu nosaukums.
3. Kas tas par hobiju? Programmēšana? Varbūt Tu mācies par IT un Tev skolā ir vienkārši jāmācās programmēt and shit, nevis tas ir tavs hobijs? Wtf? Ja tas ir tavs hobijs vecais, lūdzu dari savu hobiju vairāk nekā basketbolu un pārējo. Attīsti savas prasmes programmēšanā, jo tas Tev dzīvē nenoderēs, bet ja aizej uz to profesiju, pelnīsi naudu vairāk nekā vajag, ja būsi labs. Tāpēc, ja hobijs ir aktīvs, dari to nevis basketbolu, nebūsi Tu puika porziņģis sorry. Programmēt varbūt vari, tāpēc tēmē tur vecais un nes mājā naudu. 

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Sveicināts Chill'ā!

Kā jau @AndyCannabis minēja , būtu gribējis vairāk uzzināt par Tevi. 

Kādā valodā trenējies kodēt?

 
Top