Sveicieni no replikas

replika^

New member
Jan 26, 2020
51
13
1. In-game segvārdu-replika

Tātad visiem sveiciens arī no manīm. Kā jau daudzi/daži zina mani, esmu CSGO spēlētāks. Bieži(ļoti bieži) spēlēju Chill public serverī,kur sastopos un arī iepazīstos ar jauniem playeriem/cilvēkiem. Ja kādam interesē mans pilnais vārds-Edmunds Dundurs.

2. Vecumu, nodarbošanos-15 gadi

Nodarbojos ar to kas pašam cepī...Kādreiz profesionāli nodarbojos ar florbolu, peldēšanu. Bet par hobijiem ir cits storys..Tātad kā jau teicu bieži spēlēju ChillLv public serverī, serveris man ļoti patīk un apmierina, tur kā teikt ir viss ko vajag. Dzīvoju netālu no Jūrmalas(protams ja kādam tas vispār interesē). Sūdus bieži vien nedaru bet ja kādreiz kāds parauj līdzi, tad kādēļ ne?..Pārsvarā esmu jaunietis kuram interesē no visa pa mazumiņam. Protams nēesmu arī viens no tipiem kurš spēlētu ar cheatiem. Spēlēju CSGO jau vairākus gadus, pieredze ir(1,500h+)..ChillLV discordā arī esmu ļoti bieži pieejams, un lasu visas sarakstes :D...Dažreiz iemetu ja kāds serverī kaut ko ļaunu dara, protams tas jau vairāk uz adminiem attiecas..Anyway, nedaudz pastāstīšu par hobijiem. Viens no maniem mīļākajiem hobijiem ir basketbols, basketbolu es bieži vien spēlēju ar draugiem.Pašam mājās grozs ir tādēļ karantīna netraucē iegūt prieku..Nodarbojos arī ar tādām lietām kā galda tenniss, biljards, galda novuss. Visi šie 3 ir tepat mājā, tādēļ ar to arī nodarbojos...Vēl bieži vien patīk izbraukt ar rolleri un riteņiem. Esmu viens no tiem kuram arī patīk ar ģimeni doties ceļojumos/izbraucienos. Man piemīt arī dažādas īpašības, viena no tām ir godīgums. Vienmēr cenšos teikt tikai patiesību, jo meliem īsas kājas tāpat.Serverī cenšos nebūt toxic , bet ja palieku mad tad uzreiz eju paēst :)...Šis arī laikam būs viss par mani, ja vēl ko vajag hmu.

3.Bilde (nav obligāti )- Nu to vairāk pm varu atsūtīt...

4.Kā Tu uzzināji par chill?- Daudzi draugi spēlēja ChillLV serveros, tādēļ vienu dienu ienācu un iepatikās, protams shoutouts zaptsmaize,wolfie, un vēl dažiem kas teica lai pamēģinu serverus :D . Servers ļoti iepatikās un domāju turpināt to spēlēt arvien biežāk, vārbūt kļūt par ko vairāk.

Paldies par uzmaniibu xd, dont judge :).            ?   

 
Top