Sup No Yangz, Velvienureiz.

Mike Smith

New member
Jan 24, 2021
70
1
1. In-game segvārdu-{YANGZ}Luiss fernandez

2. Vecumu, nodarbošanosTātad man ir 15 gadi,Iekš Rp esmu veltījis ļoti daudz laika,jo sāku vairak veltīt laiku,jo man sāka vairak iepatikties Rp.[Tātad kopš vispārsakās atalinatās macības,es ar draugiem spelejām online spēles,visadas cs,un utt,bet tas izdomajā vaig kko jaunu,jo vecās spēles jau apnikušas,tapēc gribejās rp, Un tad kkā piesaistīja MTA.{Vell kas Kad bīja skola,gāju ara spelēt ar čomiem futbolu,un pēc stundām arī,uz futbolu treniņu,} Tas par Mani :)

3. Bilde (nav obligāti )Nebūs :)

4. Kā Tu uzzināji par chill?Tātad Par chill es uzināju,spelējot citu komunus,man draugs teica lai eju uz chill,tur esot administracīja draudzīga,utt,bet pameiģināju,un man sāka ļoti iepatikties,tapēc sākutur pavadīt savu brīvo laiku,bet kā arī sakumā ka ieegāju tai chill,es no rp vispār nezinu neko,pat termiņus nezināju,un /me un /do Komandas,tapēc man GM izpalidzeja paņēma uz apmacibam apmacīja,bet ar pirmo reizi neiemacījos,tapēc gaju velvienreiz,un lenām jau tad sāka pielekt kas ir RP,un tad pamazām,sāku  ERPOT,kā aplaupu,vai avarījas sekas,Utt, Domāju   esmu veltījis daudz laika Chill.lv serverī Gan MTA,gan CS,tapēc Domāju Tā Turpināt,

 
Top