Sup No Māra

M-a-r-i-s

New member
Apr 22, 2021
27
0
Tātad čau visiem, rakstu sasveicināšanos, lai jauniņie spēletāji, zinātu to, kas ir M-a-r-i-s . Nu sāksim ar to, ka mani sauc Māris un drīz jau būšu sešpadsmit gadu vecs, bet šobrīd man ir tikai piedspatsmit. Šeit CHILL projektā jau esmu  gadu.  Agrāk pie datora pavadīju krietni vairāk laika, bet tagad ļoti minimāli. Viens no iemesliem ir tas, ka uzradās ārpus dzīves intereses, draugi, meitene u.c interesantas lietas. Šobrīd esmu uz pēdejā pakāpiena  . Tālakais plāns man ir iestāties Rīgas Valsts tehnikumā par programmētāju.. Daudzi jau zin, ka man ir bijusi vienmēr tāda interese saistība ar skriptošanu, iepriekš nebiju tādā līmeni, lai veidotu kaut ko inovatīvu un piesaistošu. Bet tāpat, es zinu, ka man ļoti ir pie sirds programmēšana un savu dzīvi es saistīšu ar to. Serverī ikdienā pavadu divas vai līz pat četras stundas, jo brīvs laiks sanāk tikai vakarā. Pārejo laiku pavadu ārpus mājām.





14E64171-1C34-4BE0-8B1B-71D706019AA8.gif.accb23ad35180d09009b263f81c2ac73.gif.1e0e0d91c3417240...gif

 
Last edited by a moderator:
Top