sudziba pub Foxxy

Status
Not open for further replies.

Branthrax

New member
Nov 17, 2019
41
2
- Admina niks : @Foxxy- Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda : Es biju spēlējis pub serverī un es skatos man parāda You have been banned by this server, check "http://chill.lv/forum/ for more info. Pēv vairākām reizēm mēģinot ieiet server parāda you have been banned from server.- Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes ar pierādījumiem par konkrēto situāciju : Notika nesen. (nevaru atver vaļā demo + banliste)- Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību : tā bija mirage map tur bija @Foxxy @MauGlI

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Bez pierādijumiem šo tēmu nemaz neizskatīsim un tevi foxxy ja nelmaldos nenobanoja, bet gan izkickoja, un tu jau pirms kada laika par to taisiji sūdzību :)

GL

 

Branthrax

New member
Nov 17, 2019
41
2
Bez pierādijumiem šo tēmu nemaz neizskatīsim un tevi foxxy ja nelmaldos nenobanoja, bet gan izkickoja, un tu jau pirms kada laika par to taisiji sūdzību :)

GL
Tad izskaidro to bildi ko es tev sūtīju pm steam. 

 

Branthrax

New member
Nov 17, 2019
41
2
961E03625F3136A195D85463A25427291C2640D3


 
Last edited by a moderator:

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Tev šo banu jau laiku atpakaļ nevarēja noņemt, ja tas ir tas bans un ko tu gribi lai es daru, es viss mazāk varu tevi palīdzēt... paldies un nespamo.

GL

 

Branthrax

New member
Nov 17, 2019
41
2
Nu tas bija tas brīdis kad bija mirage kur jūs ralfuks izkickojat bez iemesla un tad mani kur jus teicat kad bija kick bet kad eju server rāda šo.

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Iedod steam id, kad serveri bus on pameģinašu unbanot, ja nesanāks prasi kādam augstāk stāvošam.

 

Branthrax

New member
Nov 17, 2019
41
2
Paldies MauGII tu best! kadreiz vel kautko sarunas. (zini pa ko runa iet)

 
Status
Not open for further replies.
Top