sudziba par lilmonkey.

Status
Not open for further replies.

Branthrax

New member
Nov 17, 2019
41
2
- Admina niks:   lilmonkey.
- Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda:  Sodat    viņu   mani izbano  uz  44640  min    un   citos  ne  mute/ban.
- Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes ar pierādījumiem par konkrēto situāciju:  Tas   ir DC bans. 



DynoBOTToday at 13:17


You were banned from CHILL.LV Community for 44640 minutes | Abusive
- Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību:    DC BANS!   Today at 13:17

 
Last edited by a moderator:

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Es pirms bana Tev paskaidroju kāpēc, un uz cik ilgu laiku tiec banots. Es nesaprotu kāpēc man būtu jamuto/jabano citi, ja Tu visu laiku kādam draudi, apsaukā, un tad vēl saki, ka neko nezini? Man ir 5 screenshot kur Tu vienkārši apsaukā citus. Un tas nav vienīgās reizes. Pēc mēneša es domāju sapratīsi savas kļūdas un varēsi tikt atpakaļ.

Es patiešām nesaprotu kāpēc raksti sūdzību, nevis bana apelāciju....

 
Last edited by a moderator:

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
@Branthrax Tu necenties laboties. Protams, ir reizes, kad kāds cits tev kaut ko pasaka, un jūs sākat dirsties, bet līdz šim es neesmu redzējis reizi kad tas cits tev būtu uzdirsis tik smagi, lai tu savā vecumā rakstītu tādus tekstus kādus raksti tagad. Tev ir dots mēnesis atpūtas, un ceru tu šo laiku izmantosi, lai mazliet pielabotu savu attieksmi pret citiem. Čats no malas arī labāk izskatās, kad tas nav piemēslots. ;)  

 
Status
Not open for further replies.
Top