skystrike AWP serverī.

Status
Not open for further replies.
Mar 8, 2020
19
0
- Admina niks:skystrike- Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda: Čalis slapo cilvēkus,muto,gago,un + draud ar banu.- Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes ar pierādījumiem par konkrēto situāciju:Cik es norpotu awp servera demo nevar dabūt ne fourmā ne cs go mapē!

- Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību:

CERAMS KAS TIKS DARĪTS LIETAS LABĀ, Kā arī nēsmu vienīgais kas pa viņu sūdzās!

 
Last edited by a moderator:

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Čalis slapo cilvēkus
pierādījumi? + slapoju tikai tos kas žurko kā pēdējie...

muto,gago
Pierādījumi? + ja domā tos gagus un mutes kurus iedevu šodien, tad tie bija par to ka citus sauca par dauņiem, lohiem un abusoja citus spēlētājus...

draud ar banu
Pierādījumi? + jā, tev es draudēju, jo besī ka tādi sīkie izmanto situācijas ar demo un dabū unban, draudēju ar banu jo tagad pierādījumi ir, un tajos viss ir SKAIDRI redzams par tevi ;)

TC

 
Mar 8, 2020
19
0
Kā lai es sadabonu pierādījumus ja jūs savu serveri nemākat sataisīt? 

Demo dabūt nevar nekur.

+ visus pierādījumus var redzēt augstāk staff kuriem ir consoles :)

 
Last edited by a moderator:

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Pierādijumus var dabūt izmantojot OBS, snippingtool vai jebkāda veida ekrāna uzņemšanas programmām :)

tā pat kā mēs dabūjām pierādījumus pret tevi... Atšķirībā no tevis, es cenšos serveri no hakeriem atbrīvot nevis apmelot adminu un hakot serverī :D

 
Mar 8, 2020
19
0
Vai arī tavi draugi ir tik neatīstīti un neatšķīr hakerus no spēlētāja kurš katru dienu spēlē csu.

1.6,CSS,cs:go visus šos csu esu spēlējis ļoti ilgi kā arī 1.6 spēlēju chill serverī.

 
Last edited by a moderator:
Mar 8, 2020
19
0
Es nesaprotu tavu ideju @t0nt0.... Es nevaru dabūt pierādījumus jo demo nesaglabājas? 

Cik es noprotu tu esi administrātors tev ir CONSOLE kurā tu vari visu redzēt! Es tev varu pateikt aptuveno laiku + nēsmu vienīgais kas pa viņu sūdzās.......

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Izskatās ka daudz zini no CONSOLĒM, problēm tik tā ka ar sm consoli tu neesi saskāries jo csgo esam vienīgais serveris ar sm pluginu (man tā liekas),tā kā demo neieraksta, arī konsolē neko nevar apskatīt. Te nav cl kur ierakstot laiku var redzēt nottikumus

Neesi slinks, kaut ar tel recordo, ar to jau pietiktu

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Kā man patīk ka shaggy nesaprotot REC nozīmi šajā postā, padara situāciju sava draugam vēl sliktāku. ?

 

???

New member
Feb 29, 2020
31
6
Diemžel nepiekritu, jo $ky$trike dara visu pareizi. Varetu rakstita ja jūs butu muted jo dirsat viņam. Diemžel AWP serveri ir nepilnvērtības, bet pastāv OBS un utt.

 

wo1fie

New member
Feb 4, 2020
41
17
Manuprāt, @xd $ky$trike savu darbu veic ļoti labi un pareizi.  Cepuri viņam nost par aktivitāti. Ja viņš ko izdara , tad tam vienmēr ir kāds iemesls vai izskaidrojums. 

Runājot par @LowSkillL ☾☜☯☞☽ , ar tevi ir izpētīti OBS ieraksti un mani māc lielas šaubas par tevi ;)  

 
Mar 8, 2020
19
0
Lesago ieradās 2 aizstāvji.

OBS daži momenti? Tas jums neko nepierāda,jo tas ir pubs. ;)

Puba tu čeko visur,aiz kastēm/aiz sienām... Ja jūsu mazās smadzenes nevar aptvert to ka ir arī labi spēlētāji tad vienu vārdu sakot sūdīgs serveris. 

 

wo1fie

New member
Feb 4, 2020
41
17
Es nevienu brīdi neteicu, ka tu esi cheateris vai neesi labs spēlētājs. Tikai izsaku savas domas, ka man par  tevi māc šaubas . Nevajag uzreiz mētāties ar apvainojumiem ;)  

 

???

New member
Feb 29, 2020
31
6
Par to hakošanu nekomentēšu jo neesmu nekāds augstākstāvošais, bet esmu iesaistīts tajā.

Atceries vienkārši ka jābūt pierādījumiem, savādāk jebkurš var sarakstīt pilnīgu sviestu. Nevaru būt ka tas tiek darīts bez iemesla un ja nezini iemeslu, vai nu pajautā vai neliecies ne zinis.

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
eu, aizverās, jums te nav čats, atnaks galvas, jeb tonto/mini, un izskatīs šo visu.

 
Mar 8, 2020
19
0
Stipri šaubos ka viņi ko darīs ?,jo viņs ir ticis pa adminu bez pieteikuma tāpēc viņš tādus sūdus vāra. Vai arī ir pazīstams ar owneri dzīvē.

 
Status
Not open for further replies.
Top