Seroxe's Admin Pieteikums

Status
Not open for further replies.

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Steam profila links : https://steamcommunity.com/id/seroxelv/ .

Discord id : Seroxe #8331 .

Iesākumā tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - no kurienes nāc, kā tevi dēvē u.tml.: Mans vārds ir Armands. Nāku no Ventspils. Pašlaik mācos 9.klasē un mans mīļākais hobijs ir basketbola tiesāšana .Bieži gadās tā ,ka ir daudz brīvā laika attiecoties uz dienām. Parasti piesēžos pie datora. Nāku no viena cita latvieša komūna ,bet tas komūns nesaistās ar CS:GO.

Tavs vecums? Man ir 15 gadi un dzimšanas mēnesis ir aprīlis.

Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus kuros esi saskāries ar access lietošanu - Esmu bijis pirktais Admins CS 1.6 serveros - Identy & Matrica . Protams tajos brīžos bija vislielākais "squikers" kāds varēja būt un bija kauns pašam runāt pa mikrofonu. Niks toreiz bija ^KeY^ ,ja nu pagadās ,ka kāds atceras. Ar komandām nebija problēmas ,jo Cs 1.6 Amx plugin menu visi spēja izmantot. Nenoliegšu ,ka pagadījās kāda sūdzība pa retam ,bet tā kā nebija nozīmīgas to laiku netika atņemts statuss vai pat izteikts brīdinājums.

Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt? : Atšķiros ar to ,ka serverī esmu viens no visaktīvākajiem.Pieredze pašam ar palīg-programmām ir diezko liela.Biju lietojis palīg-programmas ap 1.5 gadu un pat pelnot naudu ar to. Vienā dienā kaut kā izlēmu pārstāt un sākt godīgi spēlēt. Ja kādam interesē lielākoties  to laikus izmantoju wallhack. Spēlēdams ilgi ar walliem esmu iemācījies to darīt tā ,ka grūti ir pateikt vai vispār izmantoju un pats ar varu atpazīt citus ,kas to izmanto. No savas pagātnes baigi es nekautrējos , jo dīvainā veidā tas man palīdzēja izprast spēli labāk un pat labāk tēmēt.

Norādi linku uz saviem statiem! ( Ja tev ir mazāk, kā 35 stundas, tad vari nemaz nerakstīt tālak! ):https://chill.lv/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=98625 114 stundas.

Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem : Pats nēsmu izveidojis sūdzības ,bet ir tikuši daudz pārkāpēji ziņoti Modiem / Adminiem.
 
Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli: Ņemiet vērā to ,ka reizēm varu būt toksisks ,bet beigu beigās atbalstu Chill.lv . Paldies ,ka lasijāt!

 
Last edited by a moderator:

Rubijs

Member
Sep 2, 2019
49
5
+REC

Ļoti aktīvs un fun čūbis.

Noteikti maki atpazīt cheaterus.(Skatoties pec discord)

 
Last edited by a moderator:

aimbatten

Member
Mar 6, 2019
81
7
Ja tu patiešām esi tas ^key^ no cs 1.6, tad uz visiem 100% dodu anti. Ļoti daudz problēmas biji nesis matricā. Daudzi admini tevi nemīlēja. Serverī bieži esi toksisks un pat pokemonisks. Kad Tevi nošauj, vainu bieži vel uz citiem +, pēc katra otrā "easy" killa čatā raksti "yawn", vai ezfrags.us.ru (vai kaut kā tam līdzīgi)

Pamaini attieksmi un viss saies.

Edit: Tomēr būs REC, privātajā sarakstē atrisinājām šo domstarpību. Lai veicas. 

 
Last edited by a moderator:

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Nu es rec , lai pierāda , ka māk adminēt.Tīri uz - pārbaudes laiks.Kāds 1mēn.

P.S Gribu redzēt. ))

 
Last edited by a moderator:

Freeloader

Member
Nov 8, 2018
170
21
Apsveicu , būsi admins , slava un visas sievietes būs tavas!

Locked.

katram pa vienam , visiem pietiks ??????????????????????

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top