Sasveicināšanās.

Nauris

New member
Aug 28, 2020
228
8
Sveicināti visi chill.lv spēlētāji. (  Pirms gada vai mazliet mazāk rakstīju jau sasveicināšanos, bet gribēju uzrakstīt vēlreiz. ) 

Iespējams, ka kāds mani atcerēsies, iespējams, ka nē, tāpēc pastāstīšu. 

Sveiki visiem, mani sauc Nauris, man ir 14 gadi un nāku es no Viesītes, kur dzīvoju jau gandrīz visu savu dzīvi, vismaz cik man ir stāstījuši vecāki, kaut kādus divus gadus esmu dzīvojis Jēkabpilī, bet pēc tam atbraucu uz šejieni, tiešām neprasiet kāpēc, bet te dzīvot ir tāpat kā kabatā, vienkārši griezies rinķī. Tieši divus mēnešus vai mazliet ātrāk pirms pirmās klases sākšanas es iestājos Vieglatētikā, kurā es beidzu iet tieši, kad 2 reizi sākās kovids un aizvēra ciet visas skolas, es domāju, pizdu un beidzu visu šo huiņu, sēžu mājās un piržu dīvānā, kā to dara lielākā daļa, nosēdējis mājās esmu gadu un divus vai trīs mēnešus, protams, pats sapratu, ka tas ir dirsā un sāku iet ārā, tagad ik pa laikam paskrienu kad nav ko darīt, uzspēlēju basīt ar čomiem vai vēl kaut ko, sēžu mājās vai vienkārši staigāju apkārt ar kādu. 

Kad un kā es uzsāku spēlēt šo serveri vai vispār uzzināju par chill.lv - Par chill.lv es uzzināju 2020 gada 28 augustā, tieši tad arī es reģistrējos šajā forumā un kārtīgi visu apskatīju, uzspēlēju vienu vai divas dienas šo serveri, man zuda motivācija spēlēt serverī kuru spēlēju toreiz, tāpēc atnācu uz šo serveri un uztaisīju pats savu nelegālo organizāciju, protams gājām cauri visādiem sūdiem, bija daudz biedri un erpojām, bet ar laiku dabūjām CK, tāpēc aizgāju uz citu frakciju, paerpoju kādu laiciņu un tad jau domāju, ka esmu sevi kārtīgi pierādījis, uzrakstīju pieteikumu uz GameMasteru, kuru man apstiprināja un administrācijas sastāvā nedēļu pavadīju kā GameMaster's, apmācot visu un darot visu pārējo, tad pēc tā laika arī tiku paaugstināts uz Jaunāko administratoru, protams turpināju apmācīt tos sīkos perdeļus, bet ar laiku tiku paaugstināts un paaugstināts, pēc 6 mēnešu ilgas sēdēšanas iekš sastāva es tiku paaugstināts uz Vadošo administratoru, atceros, kad ar @Kosmoss abi sēdējām nedēļu no vietas serverī statu rr laikā un taisījām serveri, tāpēc abi tikām paaugstināti. Mēs ar Kosmosu abi izbesījāmies pēc tā laika, tad arī aizgājām un nebijām kontaktējušies līdz 11 maijam, jeb divas dienas atpakaļ atsākām kontaktēties, tieši tad kad es atgriezos chill projektā, lai turpinātu spēlēt. :D Tieši šajā brīdī sēžu ar viņu whatsapp sarunā un diezgan labi pavadu laiku, ar sen nedzirdēto Kosmonautu. :D  

Domāju, ka CS spēlētājiem būtu diezgan garlaicīgi lasīt, tāpēc pastāstīšu arī par savu pieredzi iekš awp.chill.lv un am.chill.lv. - Chill.lv CS serverus es sāku spēlēt ja nemaldos 2020 gada 29 augustā, diezgan ilgi es biju tā teikt ''bots'' un lielāko daļu no spēlēšanas es pavadīju zaudējot savu ranku, jo tajā laikā manās domās tur bija vieni zadroti, tāpēc es tur sēdēju ar Silver Elite un augstākt tikt nevarēju, bet ar laiku es sāku vairāk iepazīt mapes, vairāk sapratu visu pēc skaņas un pārējā, pašam bija tāds ''wow'' un tiku līdz Legendary Eagle. 

Tad vienu dienu es izdomāju uztaisīt vēl vienu accountu, ar pirmo ranku iegāju iekš servera, bija trīs cilvēki, tāpēc domāju, ka par ļaunu nevienam nenāks, ja es tā normāli prefošu un pašaudīšu spēlētājus, ienāca vēl viens spēlētājs un tad jau mani sāka reportot, beigās ziņoja administratoram, kurš mani nobanoja - iceicebaby, pēc tam iegāju caur savu main acc uz kura man bija LE un dabūju banu par aktīvu banu, tad uzrakstīju pēc kāda laika unban apelāciju, kuru man atteica un pateica, ka es serverī netikšu.

Uztaisīju jaunu accountu, iegāju iekšā awp.chill.lv serverī un dabūju pēc tam banu, kad tiku jau līdz dmg, dienā tur serverī pavadīju kaut kādas 8 stundas pēc bana saņemšanas, tad es nopirku jaunu accountu, sāku spēlēt arī am.chill.lv kur dabūju supreme, awp.chill.lv es dabūju MGE - Master Guardian Elite un dabūju banu, tad es atmetu ar roku un sapratu, ka es netaisīšu jaunus accountus katru reizi, kā dabūšu banu. :D  Kā arī, atvainojos visiem CS administratoriem, kuriem bija mani jābano. :D  ( Ar pirkto accountu un savu iepriekšējo main accountu neizmantoju nekādas palīgprogrammas, spēlēju legit, kā mācēju, tā mācēju. :D

Pastāstīšu, kā man iet tagad un ko es daru. -Tieši šajā brīdī es sēžu mājās, runāju ar savu čomu whatsapp grupā un rakstu šo sasveicināšanās topiku, bet tā, aizvakar es atsāku spēlēt šo serveri, diezgan ilgi sēžu serverī, pat neesmu ticies ar saviem čomiem, pēc šī servera spēlēšanas, jo viss laiks aiziet tā spēlēšanā, erpošanā un visā pārējā, kā nekā, Kosmosam ir iespēja runāt kad nav jāiet uz darbu, es to izmantoju un runāju ar viņu, pagaidām es neko tādu nedaru, sēžu, spēlēju, izbaudu serveri kāds tas ir tagad. :D  

Kā jau daudzi redzēja, es vakar vai aizvakar biju uzrakstījis Uzrauga pieteikumu, jeb GameMaster, pastāstīšu, kas notika un kāpēc. - Vakar man tika izsniegts status, bet tā kā es pagājušajā reizē kad biju iekš administrācijas sastāva, sataisīju skrīnus par Niluci, viņš sataisīja skrīnus kas ir trīs mēnešus veci un iemeta tos iekš staff grupas discordā, es neko nepaskaidroju un pateicu, ka netaisos ar viņu strīdēties jo tas nav manos plānos vai kaut ko tādu, tad es iegāju diskordā, paskatījos un sapratu, ka man vairs nav GameMaster'a role, es uzrakstīju un jautāju kas notiek, viņi pateica, ka es esmu blacklistā un netikšu pieņemts vairs atpakaļ, kamēr nepierādīšu sevi vai kaut kas tāds, labi, pateicu, ka varu spēlēt arī bez statusa un man vienalga, galvenais, lai Kosmoss atsāk spēlēt tad kad viņam ir iespēja un tad arī pateicu, ka turpināšu spēlēt pats arī. 

Ja kāds nevēlās lasīt visu šo rakstīto, tad nedari to, tā nav spiesta lieta, nezinu ko es rakstīju tur, pārlasīt es netaisos, nav vajadzības. :D  

bet, kā saka, es esmu atpakaļ mājās, uz kurām atgriežās vienmēr, trakie. :D  

 Domāju, ka priekš maniem 14 gadiem, sarakstīju pietiekami gari un saprotami.  

Novēlu Jums  veiksmi chill.lv serverī/os, kā arī veiksmīgu atlikušo dienas daļu. :) :D

Ar cieņu, MelnBaltais. 

 

Kosmoss

Member
Nov 10, 2018
89
4
Uzreiz lasi no beigām!

 Nju tad ČAVENIEKS, mēs te zili līki norēkušies par tiem veciem, labiem laikiem, kuri īstenībā ļoti pietrūkst, godīgi  sakot mums tā visa bija ļoti laba pieredze, un vēlētos vēlreiz ar Tevi kopā taisīt statu RR, domāju, ka tas arī drīz notiks, protams atkal pārējie neko nedarītu un pēc tam mūs nod*rst bet mēs jau uzliek zicel jo ko tie dīvānu smērētāji var vispār nīdēt :D Šobrīd ir tā ka mēs tīri labi izbaudam manu brivo laiku, kuru pirms tam izmantoju kapājot ogu un dzerot šņabi un visādus nelegālus sūdus darot, lab atgriežamies pie tevis, gandrīz jau aizmirsu ka tev atbildu :D  Pa lielam ir tā ka mēs ļoti ilgi nekontaktējāmies, dēļ manis :(  bet tagad atkal esmu šeit uz palikšanu, palikšu šeit līdz atkal iespējams kādām problēmām utt... Esam laikam abi vienīgie cilvēki kuri ir izbesijuši visiem, bet tiekam atzīti dēļ tā ko mēs darrijām un protams ja būtu iespēja arī darītu :)  #DzīvosimRedzēsim! Tu jau zini brāl! Karoč šito mēslu vari nelasīt! ❤️

 

Nauris

New member
Aug 28, 2020
228
8
Uzreiz lasi no beigām!

 Nju tad ČAVENIEKS, mēs te zili līki norēkušies par tiem veciem, labiem laikiem, kuri īstenībā ļoti pietrūkst, godīgi  sakot mums tā visa bija ļoti laba pieredze, un vēlētos vēlreiz ar Tevi kopā taisīt statu RR, domāju, ka tas arī drīz notiks, protams atkal pārējie neko nedarītu un pēc tam mūs nod*rst bet mēs jau uzliek zicel jo ko tie dīvānu smērētāji var vispār nīdēt :D Šobrīd ir tā ka mēs tīri labi izbaudam manu brivo laiku, kuru pirms tam izmantoju kapājot ogu un dzerot šņabi un visādus nelegālus sūdus darot, lab atgriežamies pie tevis, gandrīz jau aizmirsu ka tev atbildu :D  Pa lielam ir tā ka mēs ļoti ilgi nekontaktējāmies, dēļ manis :(  bet tagad atkal esmu šeit uz palikšanu, palikšu šeit līdz atkal iespējams kādām problēmām utt... Esam laikam abi vienīgie cilvēki kuri ir izbesijuši visiem, bet tiekam atzīti dēļ tā ko mēs darrijām un protams ja būtu iespēja arī darītu :)  #DzīvosimRedzēsim! Tu jau zini brāl! Karoč šito mēslu vari nelasīt! ❤️
Jā, brālēn.

Es te atnācu ar vēsu prātu, lai palīdzētu, bet mani izbrāķēja un izmeta, kā ir, tā ir. :D

Mūs pazīst visi kuriem to vajag, jo zin, ko mēs darījām, bet neviens no nekad nav novērtējis, žēl, ka tā. :(   :D  

Es ar Tevi vienmēr, ja nē, meklēšu Tevi, muļķi ❤️  :D  

 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Ja tu spēlētu cs:go es tev par šo topiku iedotu VIPU uz mēnesi :D

Sveicināts vēlreiz :))))

 

Nauris

New member
Aug 28, 2020
228
8
Ja tu spēlētu cs:go es tev par šo topiku iedotu VIPU uz mēnesi :D

Sveicināts vēlreiz :))))
Spēlēt gan jau spēlētu, bet sēžu zem bana :( :D  

Man gribējās tā uzrakstīt gari, lai cilvēki saprot, un neņem ļaunā visu, kas te noticies. :D   

 
Last edited by a moderator:

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Šī sasveicināšanās ir piemērs tiem 18 gadīgajiem, kuri nespēj salikt kopā pat 2 teikumus. Malacis. Sveiciens.

Nākošās sasveicināšanās no vecākiem tīņiem ar mazāku tekstu būtu jākaunās. Malacis sīkais.

 

Nauris

New member
Aug 28, 2020
228
8
Šī sasveicināšanās ir piemērs tiem 18 gadīgajiem, kuri nespēj salikt kopā pat 2 teikumus. Malacis. Sveiciens.

Nākošās sasveicināšanās no vecākiem tīņiem ar mazāku tekstu būtu jākaunās. Malacis sīkais.
Yes, paldies lielais. :D

 

Cryptix

Active member
Aug 12, 2020
260
5
Zdarov, izlasīju visu, kas bija sasveicināšanās topikā, plus rep, lai viss izdodas. :)

Ar cieņu: Cryptix.

 
Top