Sasveicināšanās.

Nauris

New member
Aug 28, 2020
228
8
Sveicināti visi chill.lv spēlētāji. (  Pirms gada vai mazliet mazāk rakstīju jau sasveicināšanos, bet gribēju uzrakstīt vēlreiz. ) 

Iespējams, ka kāds mani atcerēsies, iespējams, ka nē, tāpēc pastāstīšu. 

Sveiki visiem, mani sauc Nauris, nāku es no Viesītes, kur dzīvoju jau gandrīz visu savu dzīvi, vismaz cik man ir stāstījuši vecāki, kaut kādus divus gadus esmu dzīvojis Jēkabpilī, bet pēc tam atbraucu uz šejieni, tiešām neprasiet kāpēc, bet te dzīvot ir tāpat kā kabatā, vienkārši griezies rinķī. Tieši divus mēnešus vai mazliet ātrāk pirms pirmās klases sākšanas es iestājos Vieglatētikā, kurā es beidzu iet tieši, kad 2 reizi sākās kovids un aizvēra ciet visas skolas, es domāju, pizdu un beidzu visu šo huiņu, sēžu mājās un piržu dīvānā, kā to dara lielākā daļa, nosēdējis mājās esmu gadu un divus vai trīs mēnešus, protams, pats sapratu, ka tas ir dirsā un sāku iet ārā, tagad ik pa laikam paskrienu kad nav ko darīt, uzspēlēju basīt ar čomiem vai vēl kaut ko, sēžu mājās vai vienkārši staigāju apkārt ar kādu. 

Kad un kā es uzsāku spēlēt šo serveri vai vispār uzzināju par chill.lv - Par chill.lv es uzzināju 2020 gada 28 augustā, tieši tad arī es reģistrējos šajā forumā un kārtīgi visu apskatīju, uzspēlēju vienu vai divas dienas šo serveri, man zuda motivācija spēlēt serverī kuru spēlēju toreiz, tāpēc atnācu uz šo serveri un uztaisīju pats savu nelegālo organizāciju, protams gājām cauri visādiem sūdiem, bija daudz biedri un erpojām, bet ar laiku dabūjām CK, tāpēc aizgāju uz citu frakciju, paerpoju kādu laiciņu un tad jau domāju, ka esmu sevi kārtīgi pierādījis, uzrakstīju pieteikumu uz GameMasteru, kuru man apstiprināja un administrācijas sastāvā nedēļu pavadīju kā GameMaster's, apmācot visu un darot visu pārējo, tad pēc tā laika arī tiku paaugstināts uz Jaunāko administratoru, protams turpināju apmācīt tos sīkos perdeļus, bet ar laiku tiku paaugstināts un paaugstināts, pēc 6 mēnešu ilgas sēdēšanas iekš sastāva es tiku paaugstināts uz Vadošo administratoru, atceros, kad ar @Kosmoss

 

Logins

Member
Apr 3, 2021
65
15
Čau! Pēc nickname saprotu ka esi viens no veselīga dzīves veida piekritējiem? Am I right? :D

 

Nauris

New member
Aug 28, 2020
228
8
Tas kas izdzēsa lielāko daļu no mana sasveicināšanās topika un vairākas atbildes, ir galīgs āksts. :D :D

 
Top