Sasveicināšanās #2

Kosmoss

Member
Nov 10, 2018
89
4
Sveiki dārgie draugi, kuri nu mani vairs atceras, kuri mani atceras sliktā nozīmē, un kuri nu labā nozīmē!
Mans vārds ir Dāvis un nu jau pēc 8 dienām būšu 19 gadus vecs :)  Mazliet par mani... Pašlaik atrodos Īrijā, dzīvoju un strādāju šeit, pelnu pietiekoši lai pasūtītu visus Nā... :D  Kādreiz cepija iziet ielās izkauties, ieraut ogu, uzkurīt zaļo, reizi pa reizei iemaucu kādu ripu utt... Tagad es atrodos sliktā situācijā ka pateicoties iepriekšminētajām darbībām esmu sev sabojājis veselību, var teikt esmu jau uz pusi vecāks pēc tā visa ko šobrīd pārciešu. Labi, pietiks pa tām bēdīgajām lietām, jo tomēr jābūt ir pozitīvam! Neskatoties uz visu ko nākas pārciest esmu spējīgs strādāt 12h dienā, protams ar inhalatoru un tabletēm pie rokas, bet tomēr dzīvoju... Īsumā tas būtu arī viss... Brīvā laika nav daudz, bet domāju tuvākajā laikā iegādāties jaudīgu PC un sākt atkal nedaudz uzkapāt MTA, CS:GO, GTA:V, šobrīd mans sapnis ir pārciest veselības problēmas, ik pa laikam ienākšu jūs iečekot, nekur jau tālu nepazūdu :)  
Veiksmīgu jums šo dienu!
Discord: Kosmoss#6244
Whatsapp: +353 876460480
Instagram: kosmosshd
SC: tev_pis 
FB: Dāvis Helmšteins/Davis Helmsteins (aktīvs abos profilos)

 

Nauris

New member
Aug 28, 2020
228
8
Zdarova brat, sen neesmu Tevi redzējis vai vispār kaut ko par Tevi dzirdējis. Pa šo laiku es esmu pamainījies, Tu esi baigi pamainījies, bet esmu priecīgs Tevi atkal satikt, forumā vai ne forumā, bet jebkurā gadījumā prieks. Atceros, kā abi sēdējām visu nakti, visu dienu un visu vakaru pie datora, spēlējām un abi erpojām, Tu erpoji veceni, es veci, abi kaut ko tur erpojām, pizģījām ar RP mahas un kaut ko tādu. :D

Pa lielam, esmu ļoti priecīgs Tevi atkal satikt, no prieka gandrīz pieliku bikses vecīt. 

Tad Tu aizbrauci uz Īriju kā rakstīji, es nezināju kur Tu pazudi un domāju, ka mani uzmeti, bet itkā jau nē, būšu slikti domājis par Tevi, bet tagad viss čotka, dabūju Tavu numuru, gan jau dienā kādas 150x uzraksīšu. 

 

SWAGE

New member
Sep 19, 2020
15
0
Sveicināts, Kosmoss! Esmu kautkur tevi dzirdējis iespējams pat nē...Bet Vecīt cepur nost tu vismaz tagat strāda tapēc lai tev viss izdodās, un veiksmi! Ar cieņu CHILL MTA Lietotājs Zero 🤠

200.gif

 
Top