Saņēmu banu par to, ka izbesīju adminam? cool

Status
Not open for further replies.

kingofthetech

Member
Oct 28, 2019
36
2
Tavs nickname : kingofthetech
Administratora nickname : Hunters
Bana izraksts (HOME->PUBLIC SERVER->BANI) : http://gobans.chill.lv/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:537107&advType=steamid&Submit
Paša apraksts par situāciju : Pasaucu adminu uz serveri jau divas mapes atpakaļ tad, kad mirage divi fujaki spēlēja ar palīgprogrammām. Ienāca tikai tad, kad bija jau mape inferno. Abus čīterus izbanoja, ļoti forši. Pirmo čīteri izbanoja pēc huntera teiktā pat nespecojot, lai gan tur bija tik obvious, ka tur pat no speca nebija jēgas(even tho uz vienu killu bija spec, kur čalis tāpat obv mauca ar kubiem). Sāku teikt, ka nu pofig, ka fujakam iedod banu īsti bez speca, ja viņš ir ļoti obvious, un man saka, ka tā nevar darīt blablabla. Gaidīt visu mapi, kamēr čīteris pisa smadzeni ar čītiem? Nu labi, jums pieņemtas lietas, bet tāpēc es tieku gagots par spam? Kurā vietā es spamoju? Es atbildēju normāli un izteicu savu viedokli. Pēc tam, mani izbano par to, ka es spamojot admin chatu(kaut ko tādu sapratu no čomiem TS), lai gan kā es, lai komunicēju tad, kad gag jau bija par neko? Un tagad bans, lai es nāku tagad te raudāt. Un kā arī tiku aizskarts no admina puses par to, ka man ir -1000000iq, lai eju ārā no servera. Forša attieksme. lmao

Zemāk pic, kur iezīmēts viņa teiktais par mani, diezgan neforši. :(

Kāpēc man jāciešs dusmīga admina dēļ?

Kā arī tagad izbano manu čomu Kane par WH, pat nespecojot viņu. lmao

20191028194217_1.jpg

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Tā, sāksim ar visu kā tas bij no mana acu skatījuma, tātad, es saku littlemonkey'am lai nebano, kā tik kāds aizrāda, jo redz cilvēkam liekas sketchy players, lai pārbauda dziļāk, tad tu sāc man piesieties, ka redz tev jātic, tev ir 3k elo, un 13 gadu pieredze csā, es tev kādas 6x uzrakstiju:''RUNA NEIET PAR TO, KA TEV NEVAR TICĒT, RUNA IET PAR TO, KA NEVAJAG IZBANOT UZREIZ KĀ TIK LIEKAS SKETCHY" un tu turpināji ar savu tekstu, ka tev jātic, es pateicu, ka skatoties demo 2 killi būs par maz pierādījumu banam, pēc kā tu man jautāji vai ar spinbot 2 killi arī būs par maz, un tad man aizvērās, jo tev legit jābūt stulbam lai kko tādu pajautātu, SPINBOTS IR REDZAMS RIGHT AWAY, WH/AIM NĒ, es tevi nogagoju , un tu turpini spamot man reportos/adminu čatā savu tekstu, es nesaprotu, kas jums ir? ja jūs gagu/mute saņemat, tas nenozīmē, ka jums ir jāspamo man čatā, par to tu saņēmi banu, tas pats , kas ar s1mple bij, un tā nu mēs esam šeit. PALŪGŠU ŠEIT NEIZTEIKTIES KURAM KATRAM, JO APNICIS, KA JEBKURŠ RAKSTA SŪDZĪBĀS UN RODAS SPAMS. 

EDIT: Tu teici, ka tu nespamoji? paskatīsimies demo, gandrīz katrs vārds par jaunu ierakstīts. 

 
Last edited by a moderator:

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Nu pasēdi 2h banā.Padomā , ko darīji nepareizi , kas vainīgs utt.

Ienāksi nākamreiz serverī , mošk kko savādāk darīsi.

P.S Protams Hunteris jau arī ir mākslinieks ? 

 
Last edited by a moderator:

kingofthetech

Member
Oct 28, 2019
36
2
1.Runai kāju nav, runa neiet. Runa ir.

2.Skatoties demo divi killi būs par maz, vai kaut kas šķiet sketchy, bet tajā pašā laikā izbano Kane par diviem killiem un vienu sketchy momentu pret Tevi. Lmao. Ja šajā gadijumā, kad Monkeys izbanoja tie divi pirmie killi bija par maz, tad es nezinu, vai Tu zini, kas ir triggeris.

3. Kāds šeit ir sakars ar s1mple?

4. Tev aizvērās. Nu sūdīgi ar nerviem, puis. 

5. Manam gag bija iemesls mega spam or smth. Kurā vietā ir mega spam?

6. Kāpēc aizskāri mani? ?

 
Last edited by a moderator:

kingofthetech

Member
Oct 28, 2019
36
2
Interesanti...Jā.

Bet par to , ka tev banu iedeva , es vairs nešaubos pat , kāpēc ? 
Pat, ja bans ir patiess, admins tāpat nedrīkst nepalikt nesodīts par parasta spēlētāja aizskaršanu. Tomēr viņš zemtekstā mani nosauc par atpalikušu, stulbu, pasakot, ka man ir -10000iq

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
bļā veci ur next level. ? es teicu, ka banu saņēmi par to, ka spamoji, kā simple... omg. prosta next level bs, aizveraties un gaidat kad izskatīs. 
+ piepisties par grammaru, kad pašam viņš nav labāks par manu? dude, un tu vel saki, ka man ir problēmas ar nerviem. 

 
Last edited by a moderator:

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Pat, ja bans ir patiess, admins tāpat nedrīkst nepalikt nesodīts par parasta spēlētāja aizskaršanu. Tomēr viņš zemtekstā mani nosauc par atpalikušu, stulbu, pasakot, ka man ir -10000iq
Bans ir patiešām , patiess.

PS A viņam , es pendeli varu iedot ? Protams , ja gribi ? 

 

kingofthetech

Member
Oct 28, 2019
36
2
bļā veci ur next level. ? es teicu, ka banu saņēmi par to, ka spamoji, kā simple... omg. prosta next level bs, aizveraties un gaidat kad izskatīs. 
Kur šeit ir simple? Vai arī Tu nespēj noformulēt teikumu pareizi, ka citi varētu saprast?

 

kingofthetech

Member
Oct 28, 2019
36
2
Tad uzzini, kad pirms vārda "kā" ir jāliek komats, lai varu saprast, ka tas ir salīdzinājums.

 
Last edited by a moderator:

Freeloader

Member
Nov 8, 2018
170
21
Pirms kā tieši neliek komatu , ja ir salīdzinājums, tikai, ja ievada palīgteikumu.  Vispār pox, nau verc . Intenetaaaa nevienu nepisjh ka esi gudriic

 
Last edited by a moderator:

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
Pirms kā tieši neliek komatu , ja ir salīdzinājums, tikai, ja ievada palīgteikumu.  Vispār pox, nau verc . Intenetaaaa nevienu nepisjh ka esi gudriic
tieši to jau es pateicu, ka ja ir salīdzinājums, tad neliek saīsinājumu xDDD

 

Freeloader

Member
Nov 8, 2018
170
21
Jūs zinājāt, ka govs ir vienīgā siev. Dz. Lietvards ar galotni -s un puika vienīgais vīr. Dz. Lt. V. Ar galotni -a

 
Status
Not open for further replies.
Top