Sūdzība [PUTIN]

Status
Not open for further replies.

PUTIN.

New member
Apr 11, 2020
4
0
Man 2 cilveki centas saut caur sienu un es vienkarsi saku saut atpakal tada pasa lenki ka lodes naca? 

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Labāk vienkārši iemet savu main account.

Tu domā tev kāds grib ticēt ,ka tā spēlē tu ar lvl1 rank?

 

PUTIN.

New member
Apr 11, 2020
4
0
Main acc ir pardots. :)  Bet pec tava teikta te bani tiek likti uzreiz ka redz lvl1 acc. Es saprotu kapec, bet tad kapec serverim nav prime only? Sakuma gribeju identija spelet, bet tur tada fica ir, tapec nonacu seit. Bet cik sapratu jus te laikam drizuma liksiet prime, un tad ari vairs nebus sitadas problemas. :D

 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Main acc ir pardots. :)  Bet pec tava teikta te bani tiek likti uzreiz ka redz lvl1 acc. Es saprotu kapec, bet tad kapec serverim nav prime only? Sakuma gribeju identija spelet, bet tur tada fica ir, tapec nonacu seit. Bet cik sapratu jus te laikam drizuma liksiet prime, un tad ari vairs nebus sitadas problemas. :D
Tu reāli tikko var teikt atdzinies. Nevarēji tikt tur pachitot, atnāci šeit.

 

PUTIN.

New member
Apr 11, 2020
4
0
Tu reāli tikko var teikt atdzinies. Nevarēji tikt tur pachitot, atnāci šeit.
Nu vot rekur piemers kurs doma ka katrs non prime chito. :D  Mani patiesam parsteidz sitadi admini. Tu nevis varbut noskaties to demo un izsaki savas domas par to momentu, bet gan vienkarsi centies atsifret manus tekstus un uzzinat kur es esmu atzinies ka es chitoju. :D

 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Nu vot rekur piemers kurs doma ka katrs non prime chito. :D  Mani patiesam parsteidz sitadi admini. Tu nevis varbut noskaties to demo un izsaki savas domas par to momentu, bet gan vienkarsi centies atsifret manus tekstus un uzzinat kur es esmu atzinies ka es chitoju. :D
Es nedomāju ka katrs non-prime chito, Tu vienkārši uzvedies tā, kā tāds chiteris.

Tēma slēgta mūsu starpā. Nevajag te spamot ar muļķībām. ;)

 
Last edited by a moderator:

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Tikai atgādinu ban team , lai šo redz pie recent. :)

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Nepietiekamu pierādījumu dēļ atteikts (pagaidām) 

TC.

 
Status
Not open for further replies.
Top