Sūdzība par LOWSKILL talantu awp serverī

Status
Not open for further replies.

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Tavs niks: @xd $ky$trikePārkāpēja niks: @LowSkillL ☾☜☯☞☽Paskaidrojums par situāciju: nu jau dienām ilgi zinam ka šis talants čīto, bet dēļ ban teama tika aizliegts banot. Tagad viss ir nokārtojies. ?. Serverī visu laiku preaimo un tiggerboto. Lai kāds tavs response tagad būtu. Mēs no tevis atvadamies. ☺️Pierādījumi: @Kreativs aizietiņās

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Palūgšu skystrike ielikt pierādījumus arī šeit. 
Nevienam vairs neveidot jaunas temas par un ap skystrike. Šīs sūdzības pierādījumi tiks izskatīti pilnībā un visas iesaistītas puses tiks attiecīgi sodītas. Gan adminu nekomptenece, ja tāda tiks noteikta, gan hakošana, ja tāda tiks noteikta. 
 

Iesaku pirms Ban Team kaut kādiem jautājumiem neko nepostot un nespamot, jo uzreiz sekos sankcijas :)  

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Pierādījumi : https://failiem.lv/u/bhzzv9vz

Tātad,  sāksim 

Pirmais demo - 03.25 līdz 03.05. Dramatiski čuvaks zin kir visi atrodas, prescopo čali labās puses slīpajā koridorī. 

Nākošais rounds. Iziet centrā nebaidoties par nevienu, prescope čali kas knapi redzams rotē uz vidu... 

05.18 un 06.31. Kā dzirdams pierādījumos, bez info fliko uz labo malu un sekundi vēlāk nošauj pretinieku ar baigo reakciju. Līdzīga situācija 06.31

06.37. Nošaujot pretinieku griežas uz slīpo koridori un jau zina ka čali atrodas llecienā (redzams ka crosshair velkas uz augšu PIRMS izpeakojis) 

08.30 skatās labo pusi , iepīko kreiso un tad kinda preaimno labo pusi atkal
(tas bija par pirmo demo)
OTRAIS DEMO 2.34 pretinieks bez skaņas sēž neredzamā spotā, low's ļoti aizdomīgi nofliko un izskatās , ka vina croshairs nolockojās uz pretinieka galvas caur sienu.
3.58  Robs šifto midā bet lows kautkā to zin, apgriežas un nošauj
10.58. cilvēku preaimo , pretinieku nedzird, jo ir kartes otrā malā 

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Liels paldies skystrike. Lowskill drīkst protams atbildēt un izskaidrot šos momentus. Kā arī protams, jebkurš, kurš iepazinies ar video saturu un norādītajiem momentiem drīkst izteikt viedokli. Jebkādi citi veida komentāri tiks dzēsti un lietotāji brīdināti :)  

 

wo1fie

New member
Feb 4, 2020
41
17
Esmu redzējis vairājus Obs ierakstus ar šo talantīgo spēlētāju un esmu ļoti drošs, ka viņš nav tīrs. Ir daudz tādu momentu, kur fiziski nav iespējams pareģot, kur pretinieks izpeakos, bet viņam tas vienmēr izdodās. Ļoti daudz interesantu preaimu. Tur vienu pozīciju vairāk par 20 sekundēm, kur atrodās pretinieks, kuru vinš nav ne redzējis, ne dzirdējis (1. Demo tas ir 07:12-07:39.). Runājot par otrā demo (2:34)... Manuprāt , tur lieki jautājumi nav. Kopumā, manuprāt, bilde skaidra.

 

???

New member
Feb 29, 2020
31
6
Esmu tas kas pateica lai sāk recordot jo vienu mapi iepriekš, kad nefilmēja viņš vnk  ļoti aizdomīgi spēlēja hitoja caur sienam utt. Tā varēja but sakritība, bet tas video ir uzņemts knapi 2 mapes saprastu ja mēs filmētu ilgāk tur nebūtu jautājumu. Piekritu 2.demo (2:34) Tur nav jākomentē. 
P.S. Jūs ar savu grupiņu neko nepanāksiet.

 
Last edited by a moderator:

Naylla

Member
Feb 9, 2020
54
20
Arī es redzēju demo un bija skaidri redzami čīti, es saprotu ka Tev te ir vesela draugu grupińa, bet ja ir pierādijumi, cauri balstoties uz vińiem Tu  netiksi??‍♀️

 
Last edited by a moderator:

smegma

New member
Mar 10, 2020
1
0
2.34 Konkrēti varēja redzēt terika kāju mazajā šķirbā, tikai tieshi HUD's piegāja priekšā, un vinsh crouchmoovoja, taadu kustiibu ir ez uztvert.

3.58 audio ir norm fucked up, bet tāpat var dzirdēt, ka robinsons skrēja visu celju un sāka shiftot tikai pašās beigās jau izejā( jau parāda robinsona skill level xd) ez flicks uz soundu.

10.58 parasts peeks uz ct spawnu, uz metāla sūdiem, kur vienmeer kāds kempo (gluzhi kaa kemperis 2:34) + to ct pat tādā attalumā varēja dzirdēt

Basically neviena tiešām blatant momenta, + - viens un tas pats geimstils, uzpusho midu un tad spēlē uz skaņu vai peeko uzreiz koridoru protams, ka ar preaimu(logiski??) vai iziet pavisam midā un preaimo ct spawnu, like kur citur tie ct var buut? 70% spēlētāji kempo ct baazee, tpc arī agresīva pushoshana. Rodas sajūta, ka specotāji spēlē uz tumbiņām un ar max 1k stundām, bez geimsensa.

Otrā mapē atkal tas pats, visi pretinieki sakempojushi kreisajā mapes pusē aiz kastes, lowskills vairaakus raundus tur ilgi to kasti, vai otrs variants tas pats tikai pašā labējā mapes kastē, jo ik pa laikam izpiiko kemperi
08.30 skatās labo pusi , iepīko kreiso un tad kinda preaimno labo pusi atkal...... - cmoon atkal lowskills tur nereaali ilgi labo sānu, gaida kemperi, pacheko ātri kreiso kastes malu, redz, ka tur tuksh, turpina skatiities labo malu, kur uzreiz peec milisekundes izpiiko kemperis, ja buutu WH tad lowskills nebuutu nemaz saacis skatiities kastes kreiso malu, jo ct jau bija gandriiz izpiikojis, kad notika cheks pa kreisi.

06.37. Nošaujot pretinieku griežas uz slīpo koridori un jau zina ka čali atrodas llecienā (redzams ka crosshair velkas uz augšu PIRMS izpeakojis) - kāds koridors un leciens? mēs skatāmies vienu un to pašu demo? Redzu tikai kārtējo labo-kreiso kastu chekoshanu, tikai šoreiz ne tik kempīgi

Pirmā demo timestampi visp ir bullshits pat nav jēgas komentēt. Specotājs arī varēja ar vismaz ar xrayu nofimēt, lai ir lielāka nojausmā par lowskilla rīcībām attiecīgajās situācijās. Tagad izskatās pēc viduvēja lem-supr spēlētāja, kursh lando zem 50% no izdariitajiem flickiem, ar dahuja fail momentiem, kur jebkursh wh speleetaajs būtu izdarijis fragu. Pirmajā demo visp kamperu shitfests, kur visi sēž labajā un kreisajā kastē, sēdi gaidi un flicko. Otrā mapē vislaik push uz midu, tad prescope uz koridoru vai kustība pa kreisi dziļāk midā un peeks uz ct spawnu. 

Nesaprotu ko visp cilveeki sagaida spēlējot aim, awp mapes, kur ir 3ejas un 2 koridori, like protams ka uz katru spotu notiek preaims, es brīnos, ka neredzēju nevienu preshotu, bet ja tas notiktu, tad jau no adminiem buutu insta bans jau live serverī. Pilnīgi insufficent pierādījumi bez neviena blatant momenta + dahuja fail momentiem. Prieksh dmg-le scrubiem var likties kā hackoshana, bet tiem jau visi ir hackeri, kas vinjus noshauj. Lowskillam pasham interesants geimstills, moovements mazliet suudiigs, bet aims pusliidz normaals, tapēc kills uz tāda noobiiga fona izskataas fishy.

 
Mar 8, 2020
19
0
2.34: Videoklipā ieklausotaies var dzirdēt ka cilvēks scoupo un es uzreiz pagriežos uz viņa pusi! 

10:58: Var redzēt ka nošau manu teamte un uzreiz fokusēju to pusi..

3:58: ieklausies skaņā :)  Es pirmais tieku pie sienas un dzirdu ka viņš pieskrien un tad tikai sāk sneakot!

Galīgi nekas aizdomīgs tur nav! Vis ir spēlēts uz skaņu,kā arī viņi kataru raundu iet vienā vietā!

Pozīcijas nemaina vieni un tie paši cilvēki skraida tajās pašās vietās! @t0nt0

@zaptsmaize Pa kādu draugu grupiņu tu tieši runā? Man nav nekādas draugu grupiņas,bet tev gan ir  draugu grupiņa :Robis,Wo1fie,skystrike un vel daudzi citi.

Tieši tie visi kuri meiģina man dabūt banu kautkāda sakritība? 

Abos video esmu spēlējis visu uz skaņu nekas aizdomīgs tur nav,ja jūs mani par šādiem niekiem taisaties banot tas ir apsmiekls!

 
Last edited by a moderator:

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Paldies par paskaidrojumiem. Ļoti novērtējam.

Lai neveidotos lieks spams utt. Es aizvēršu tēmu pagaidām ciet. Bet tikko Ban Team 100% būs pārliecināti par visu būs atbilde šajā paša tēma. 
 

Paldies par pacietību. :)

 

Kreativs

Member
Staff member
Nov 21, 2018
78
12
Izskatot demo, pievēršot pastiprinātu uzmanību arī abu pušu norādītajiem momentiem un to skaidrojumiem, paliekam pie secinājuma, ka nav tāda momenta, kas clearly norādītu uz čītiem. Ir pāris momenti, kur vienkārši ir paveicies, bet dzelžainus pierādījumus tam, ka @LowSkillL ☾☜☯☞☽ hako neatradām.

Atvainojamies, ka tas aizņēma tik ilgu laiku.

Ar cieņu,

Ban Team

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top