Sūdzība par Fudy & Maugli [PUB]

Status
Not open for further replies.

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
- Admina niks - Fudy & Mauglis
- Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda - Sāksim ar to ,ka Artišoks šāva par manīm tīšu prāti Overpass mapē no ūdens uz heaven atdodot manu pozīciju prom 2 pretiniekiem ,kas tajā brīdi nāca. Mauglis tā vietā ,lai noslayojotu vai arī pateiktu viņam tā nedarīt izlikās ,ka neredz neskaitoties ,ka viņam teicu ,kas notika un kurš ,bet pēc tā vēl projām neko neizdarīja lietas labā. Artišoks man kaut ko teicis bija un es viņam uzdirsu virsū ,saņēmu no Maugli mute (labi, pieņemu pareizs lēmums šinī brīdī) Rakstīju admin čatā Mauglim ,lai soda Artišoku , Fudy uzreiz jaucās kaut ko man brīdinot ,ka es spamojot Adminiem un ,lai RAKSTU visā čatā to labāk ,bez jēgā iesaistot visus (http://prntscr.com/rlv6ld(Fudy reku definīcija spamam - irrelevant or unsolicited messages sent over the Internet, ) sākumā viņš izkikoja ,bet es turpināju Mauglim rakstīt un tad sekoja bans.
- Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību - Overpass map 24.03.2020 Laiks - 14:25 apmēram.

 
Last edited by a moderator:

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Sāksim ar to, ka tu neko man neskaidroji, bet spamoji ktkadu bulshit admin chata un sāki beef taka mazs berns.Neredzu neko par ko šeit butu jasoda kāds.

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Sāksim ar to, ka tu neko man neskaidroji, bet spamoji ktkadu bulshit admin chata un sāki beef taka mazs berns.Neredzu neko par ko šeit butu jasoda kāds.
Es tev sākumā biju teicis pirms Tu mani  nomutoja. Pie reizes tu ar izlasi definīciju spamam. Es Tev nerakstīju vienu un to pāsu tekstu visu laiku ,bet rakstīju ,lai tu sodi Artišoku.

Neredzu neko par ko šeit butu jasoda kāds.
Ja es eju pieņemsim Palace ar tevi, un Tu paslēpies aizstūra, es par Tevīm sāku šaut , tas nedod Tavu pozīciju prom?

Es tak atceros ,kad Soroks šītā man darīja un viņš dabūja banu . (ja nemaldos no chuppitz)

 
Last edited by a moderator:

Fudy

Member
Aug 30, 2019
149
23
Es ienāku serverī, redzu kā tu saņem mute. Pec saņemtā mute tu visu laiku raksti čatā kurš ir domāts, lai nosūdzētu kadu hakeri. Tādā veidā spamojot "to admins" chatu. Es tev vairākas reizes teicu, neraksti "to admins" chatā, tas ir domāts, lai nosūdzētu kādu hakeri nevis ,lai tu visu laiku risinātu konfliktu ar maugli. Es tev izteicu brīdinājumus. Tu manī neklausījies, tāpēc es tevi izkikoju, pēctam tu turpini spamot, un jautāt "KuR mAn TaS jĀrAkStA, pUBlIsKaJā cHaTā LaI vIsI rEdZ?" Es tev teicu jā,bet tu spamoji tālāk, līdz ar to saņemot 60 minūšu banu. 

P.S serverī nav neviens Artišoks

 
Last edited by a moderator:

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
raksti čatā kurš ir domāts, lai nosūdzētu kadu hakeri.
Kopš kura laika?! Admin čats ir domāts ,lai raksta tikai adminiem par hakiem. Kāpēc ,lai es rakstītu to publiskajā čatā ,ja man vajag ,lai to redz Admins?

Un Fudy Tev pašam nevajadzēja vismaz noskaidrot ,kas bija noticis? Nekā izlikties ,ka ''sErOxeE kaUt kO sPamo''.

 
Last edited by a moderator:

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Bans jau Tev ir beidzies cik redzu :)  

Seroxe Tu vēl joprojām izskatās tāds nesavaldīgs jauneklis. 
Sacepies atkal par kaut kādu sīkumu no sakta gala. Ja Mauglis uzreiz nepamanīja Tavu sudzibu, ka par uz tevi tiek veikts Griefing ko gan vins pēc tam varēja izdarit? Slayot nakošajā raunda? Tu iesaistījies nevajadzīga vārdu apmaiņā, kas Tev ir pilnīgi raksturīgi. Ja Artišoks ( neredzu tādu ka būtu spēlējis ) būtu turpinājis tā darīt un Tu būtu mierīgi vēlreiz norādījis adminiem uz To, es domāju ka viņi būtu reaģējuši atbilstoši, bet Tu atkal sacepies dēļ vienas mazas epizodes un veselu seriālu te izveidoji. 
 

Ar adminiem protams tiks pārrunāta konkrēta situācija, ka jebkura sūdzība. 
 

TC

 
Status
Not open for further replies.
Top