Sūdzība par Fudy [DC]

Status
Not open for further replies.

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
- Admina niks - Fudy- Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda - Sāksim ar to ,ka izbanoja no PUB nejauši ,jo komandu bija iekopējis.

Čatā pats provicēja ,bet tā kā mans gags bija, rakstīju viņam admin čatā. Sāka teikt ''SPAMS ADMIN ČATIŅĀ'' . Tagad discord gag&mute uz dienu par šo teikumu.

''Bļē GemyV2. Aplaizīja tev vafeli?''. Tiklīdz tēma ir Seroxe , Tev neliekas ,ka tu sāc kā Hunters pārāk trakus sodus dot? Sadomājies no sevīm.

 
Last edited by a moderator:

Fudy

Member
Aug 30, 2019
149
23
Sāksim ar to, ka tu serveri par hujņu nosauci, saņēmi gag, nevis banu. Nākošjā mapē rakstīji liekus messegus admin chata, dabuji banu. Diskordā "hujņu" rakatīji, saņēmi banu.

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Sāksim ar to, ka tu serveri par hujņu nosauci, saņēmi gag, nevis banu. Nākošjā mapē rakstīji liekus messegus admin chata, dabuji banu. Diskordā "hujņu" rakatīji, saņēmi banu.
Discord ,ko ierakstīju par ko varētu tikai būt mute&gags ir šīs teikums -'Bļē GemyV2. Aplaizīja tev vafeli?'

UN PAR TO 1 DIENA GAGS? Saprastu maksimums 2 stundas par šitādu vieglu teikumu. 

Nākošjā mapē rakstīji liekus messegus admin chata,
PAG PAG! Ko tu man rakstīji? Es Tev teicu ,ka beigšu admin čatā rakstīt ,ja TU MANI beigsi provicēt. Tu pats pateici voice un čatā ierakstīji vēl 'lai beidzu raudāt."

 
Status
Not open for further replies.
Top