Sūdzība par Frosty

Status
Not open for further replies.

Dawito

New member
Aug 9, 2020
1
0
- Admin nickname: Frosty

- What did the admin to wrong, and why should we punish him: Tātad, uzrakstu zolīdi reportu par to ka man ir zolīds laiks admin jailā, kā nekā divas stundiņas. Uzrakstiju reportu ja, un gaidiju 25minūtes, *admini lauž luni* un tad brīnišķīgais cilvēks Frosty, paņemj reportu nezinot ne sūda par situaciju, tikai svarīgākās lietas, varbut ari ne suda nezinaja, bet ja, pa''nemj to reportu, domāju ša būs bazars a figu, aiztaisa uzreiz reportu. Un ari tas otrs admins, in game nick Vladimir Petrovic, es tur atveidoju manijaka roleplay, jo kadeļ tas butu aizliegts? Neredzu iemeslu, bet nu čalim laikam aizgaja ciet vai sists galvā or something , iemet admin jail uz 2h par fucking Trollismu, bet neredzu iemeslu. Jo atveidoju parasta manijaka lomuspēli bet daži ir tomer sisti. Bet nja varbut mazliet parspileju ok, bet why es nevaretu ar beizboleni izšķaidit policistam kurš guļ atrubijies galvu, nuuu stūlbi. Bet nu labi to spriest citiem. Un to Frosty varetu uz kadu laiku atvaļinat no amata. Un viņam deretu pasisties pret izlietni lai atnāk gudrums atpakaļ. Un nahuj man auto ir pazudis? Grindoju mašīnai a jus pimpauši izdzešat, pizdu.

- Proof of what the admin did wrong: https://imgur.com/a/fnCPy3u

- ~ time in the demo with the admin doing something wrong (If there is a demo)

 
Status
Not open for further replies.
Top