Sūdzība par Flappy.

Status
Not open for further replies.

^KeY^

Member
Apr 18, 2020
33
7
-flappys

-Viss sākās vienu mapi iepriekš flappys nozaga ieroci,kas nebija domāts viņam un sāka pa to smieties es tad arī gaidīju,kad viņš nomirs,lai to varētu to dabūtu,piedraudēja man ar ban par griefing pateicu:tu jau arī griefo zogot weapon,kas nebija domāts priekš viņa,čalis nomira un man sāka pārmest .Es pateicu,lai paraud.Iedeva man gagu 60 min reason"Paraud".Saprotams ,nakamā mapē.Viņš 4x roundus pēc kārtas paliek pēdējais dzīvs uzrakstīju čatā "Atkal baiteris ....... pēdejais paliek dzīvs"  tālāk sekoja bans 60 min.Tad man 2 lietas nav skaidras.Kā var dotu jebkādu sodu par to,ka nosauc par baiteri,tas ir termins CSGO community,ko visi spēlētāji izmanto,nav viņš labs vārds,bet nav arī rupjš vārds.Un kā var man iedot banu par to ,ka uzrakstu "Atkal baiteris ....... pēdejais paliek dzīvs"

-Iemetīšu klāt demku un laiku,kad mape beigsies.

 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
1. Es prasīju iemet man to awp , viņš meta man.

2. Tu visu laiku sekoji man pakaļ un šāvi pa mani gaidot AWP (griefoji).

3. Dirsi man voice čātā viršu ,ka es tur zogot utt.

4. (Es pateicu,lai paraud) Tur nebija tikai paraudi , tur bija diršana virsū.

Sākās jau ar šo http://demo.chill.lv/21418  INFERNO

Pēdējie roundi INFERNO

 http://demo.chill.lv/21423 MIRAGE

Mirage demo nav vērts skatīties , jo tur viņam bija MUTE

image.png

Vinneju roundu sāk dirst virsū ka es esmu beiteris

image.png

Nošāvu viņu

Tad sekoja bans

image.png

MIRAGE bans sekoja tikai tāpēc, jo INFERNO jau sāka dirst kad iedevu MUTE

 
Last edited by a moderator:

^KeY^

Member
Apr 18, 2020
33
7
Nu,bet jauna mape sākās,kā tu vari man dot banu Mirage mapē,ja es pasaku "atkal baiteris ....... pedejais dzīvs paliek"

Tu vārdam Baiteris nozīmi zini ? image.png

Tavā prātā tas ir,kaut kas tik rupjš,kad pa to ir jādod bans,kaut tevi pat nicknamā neuzrunā.

Tur inferno gagu biju pelnījis nenoliegšu,bet tu jau banu do,jo nabadziņu aizskāra 1 vārds.

 
Last edited by a moderator:

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
-flappys

-Viss sākās vienu mapi iepriekš flappys nozaga ieroci,kas nebija domāts viņam un sāka pa to smieties es tad arī gaidīju,kad viņš nomirs,lai to varētu to dabūtu,piedraudēja man ar ban par griefing pateicu:tu jau arī griefo zogot weapon,kas nebija domāts priekš viņa,čalis nomira un man sāka pārmest .Es pateicu,lai paraud.Iedeva man gagu 60 min reason"Paraud".Saprotams ,nakamā mapē.Viņš 4x roundus pēc kārtas paliek pēdējais dzīvs uzrakstīju čatā "Atkal baiteris ....... pēdejais paliek dzīvs"  tālāk sekoja bans 60 min.Tad man 2 lietas nav skaidras.Kā var dotu jebkādu sodu par to,ka nosauc par baiteri,tas ir termins CSGO community,ko visi spēlētāji izmanto,nav viņš labs vārds,bet nav arī rupjš vārds.Un kā var man iedot banu par to ,ka uzrakstu "Atkal baiteris ....... pēdejais paliek dzīvs"

-Iemetīšu klāt demku un laiku,kad mape beigsies.
Te tiešām nav jēgas, viņam visu piedos XD

 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Pārējie admini nokomentēs, bet no mana skatu punkta Flappys ir rīkojies nepareizi, protams, zinot tevi @^KeY^ tu noteikti daudz "runāji" un uzvilki viņu arī :D

Tāpēc domāju ka jāizsaka brīdinājums Flappijam un tev arī, bet @t0nt0 pieņems gala lēmumu :D

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Flapijam tiks izteikts rājiens un būs liela saruna vispār ar visiem adminiem par konkrēti šādām lietām.

Key tiešām ? Zinot tevi Tu pats kaitini adminus un pēc tam nāc vēl sūdzēties uz forumu? Ļoti cēli no Tavas puses. 
 

TC

 
Status
Not open for further replies.
Top