Sūdzība [arena] xd $ky$trike

Status
Not open for further replies.

gC

New member
Jan 24, 2020
1
0
- Admina niks - xd $ky$trike

- Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda - Tātad neesmu gluži liels jūsu arēnas apmeklētājs un necenšos panākt sazin ko, bet vai varbūt varētu kāds parunāt ar šo adminu par viņa uzvedību. Es ik pa laikam jūsu serverī ieeju un šodien pirmo reizi ieraudzīju ka eksistē arī admins. Sākumā jau pamanīju ka viņš lika drugs virsū spēlētājiem un kick meta. Tas jau man nedaudz uzsita ziņkāri kāpēc admins ko tādu dara. Nākamajā mapē es uzrakstīju tekstu "sg xD" norādot ka viņš ar SG ieroci spēlē. Uz to jau saņēmu pretī tiešu jautājumu : "Problēmas?". Cilvēks voice chat pasaka "EZ" un viņš uzreiz saka "Stop being toxic".  Tad nu turpināju normas robežās pētīt admina uzvedību un beigās jau cilvēks man teica ka daru admin abuse par ko man vispār smiekli sanāca. Protams, nekas traks nav noticis un ne viņš mani gag ne mute jo arī īsta iemesla tur nebija, taču šis admins bija ļoti agresīvs un tendēts principā uz sodīšanu. Admini ir nepieciešami lai ievestu kārtību nevis radītu kašķus kurus pēc tam paši atrisina ar gag/mute/kick. 

Viss ko ar šo topiku vēlos ir pievērst uzmanību un cerams pats admins piedomās par savu agresiju pret spēlētājiem. 

- Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes ar pierādījumiem par konkrēto situāciju - Šeit ir demo no mapēm kad biju on, varat paši papētīt viņa uzvedību un secināt vai tas ir kas tāds, kas jūs uztrauc.

https://failiem.lv/u/a28kgskz - Demo beigās viņš spēlējās ar drug komandu

https://failiem.lv/u/uv853ctr - Demo vidū viss sākas kad pasaku čatā "SG xD"

https://failiem.lv/u/paxkt4ty - Demo kura laikā viņš man skaidro ka daru admin abuse un cilvēkam par tekstu "EZ" saka lai beidz būt toxic.

Ja nu gadījumā šeit neredzat neko tādu kas jūs admina uzvedībā uztrauktu, tad atvainojos par lieko laika tērēšanu. 
 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Visiem ir sava veida problēmas ar garastāvokļiem, šodien nav mana tā labākā diena. Esmu čuts aizkaitināts un dusmīgs.

Runājot par to ka spēlēju sg un ka teici "sg?". Mana atbilde bija tāda, jo parasti pēc tāda teikuma ("sg?") seko uzbrauciens kas beidzas ar mute/gag. Līdz ar to lai no tā izbēgtu, uzrakstīju čatā "problēmas?".

Par to "ez" runājot. Pasaki vienreiz, labi, pasaki otreiz, labi, bet ja to saka pēc visiem kiliem, norādot uz savu pārsvaru serverī. Nezinu kā jums, bet man tas šķiet abusive, labāk pateikt "nice try/nt" vai sazin jebko bet ne "ez"

Bet par kick un drugs komandām. Tas bija Edzis kuru es drugoju, mums ir vēsturu gan ar naidu gan ar smiekliem. Līdz ar to zinu ka viņš par to nedusmojas. 

Tātad, secinu, neredzu savu vainu nekur IZŅEMOT drugs/kick komandās. Ja par to kāds sods pienākas, nepretošos nekādi un to arī uzņemšu. 

P.S

$ky

 

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
V

Bet par kick un drugs komandām. Tas bija Edzis kuru es drugoju, mums ir vēsturu gan ar naidu gan ar smiekliem. Līdz ar to zinu ka viņš par to nedusmojas. 
Dēļ šito teksta uzreiz noņemta acc, pat nedomājot. Nemāki izmantot pareizi, tātad nevajag. Nav ko troļot savus draugus. 

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
pilnībā nebrīnos, savā discord serverī arī viņš lika warnus par to, ka lai uzlabotu garastāvokli un pasmietos ar kādu kopā, rakstiju bērnišķīgi, ākstijos ar monkey, par to ar saņēmu warnu. so pilnībā nebrīnos, ka jums par neko tur arī piesējās. 

 

riccyS

New member
Oct 29, 2019
81
16
Zinu, ka vajag pierādījumus pret kādu, ja ir sūdzība, tomēr atļaušos piebalsot topika autoram. Ja man likās, ka Hunteris ir sūdīgs admins, tad pēc spēlēšanas arēnā sapratu, ka strike ir galvas tiesu sūdīgāks, visos aspektos.

Pirmkārt, tiek čīkstēts - kad nošauj, visu laiku skan tādas frāzes kā “čīteris, ša bans”. Ir daudz vairāk, precīzi neatceros. 
Tad vel mani sauc par krissy visu laiku, un ar nodomu to izmantot kā vārdu žurka. 
Vienreiz vel izteicu viedokli, ka nevajadzēja gagot čali par admin abuse, jo viņš tik pajautāja, vai straikam cīgas nepārdeva, ka tik dusmīgs. Atbilde uz manu teikto bija šāda “aizver muti krissy, pisies atpakaļ uz pubu un smirdi tur, nevienam nepis”. 
Bieži liek aizpist mutes citiem, kuri nemaz tik daudz neko nepasaka. Redzēju, kā viens straiku nošauj, tad šis uzrakstīja “ez”, uz ko straiks atkal lika aizpisties.

Uzskatu, ka šim cilvēkam kopš acc iegūšanas ir sakāpis galvā, un nemaz nav tāds jaukumiņš kā sevi pozicionē forumā un discordā

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Adminam izteikts stingrs rājiens un veiktas pārrunas par acc izmantošanu. 
 

Rajiens nozīme to, ka pie nākoša mazāka pārkāpuma tiks nonemts acces. 
 

TC.

 
  • Like
Reactions: gC
Status
Not open for further replies.
Top