"Sūdzība [ 1v1 arena ] Hunteris

Status
Not open for further replies.

Kripz

New member
Jan 1, 2020
20
5
- Admina niks - Hunteris

 Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda - Vins iedomajas ka ir paraks par visiem un par katru sikumu ko kads pasaki serveri vins draudz ar mutosanu vai banu , nesaportu galigi vina ricibu , kada sakaraa vins atlaujas kautko piedraudet tikai tapec ka vinam tas nepatik . Tagad sodien ari arena bija wh , pateicu Hunterim kurs wh un nick , bet vins neko nedara um aiziet spelet mm . Manuprat Moda pienakums ir uzturet serveri kartiba lai nav hakeri un tadi kas trauce speli caur mic . Un vel tagad nesen serveri vins parmeti dusmigi virsu vienam speletaja ka vinam mic carkst laigan ta nemaz nebija . Nav nekadas laipnibas tikai negatvisms , staiga pa serveriem ka Ebinīzers Skrūdžs.

- Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes ar pierādījumiem par konkrēto situāciju - nav bet manuprat citi ari par to zin

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Tavsprats acīmredzot ir nepareizs, jo citi nezin par šo situāciju. 
Un ja nebūs pierādījumu arī turpmāk tad nekas nemainīsies. :)

Bet nu šoreiz paklausīsimies huntera komentāru :)

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
"Un vel tagad nesen serveri vins parmeti dusmigi virsu vienam speletaja ka vinam mic carkst laigan ta nemaz nebija . Nav nekadas laipnibas tikai negatvisms , staiga pa serveriem ka Ebinīzers Skrūdžs." uzraksti to, tā lai es saprotu ko tu tur domāji, kādam skrienu virsū arēnā, jo viņam ir slikts mikrafons? wait whut. :DDD Es skystrikeam esmu teicis, ka viņam ir slikts mikrafons, un lai neuzvedās skaļi, jo uzreiz iedod pa ausīm, jo tā legit bij, par to, ka nepaskatijos, es spēlēju tur kādu stundu jau, un tas fujaks arī, neviens nesūdzās, es arī spēlēju pret viņu, un kad nomirstu arī paskatos kas ko kā, nelikās pat suspicious, tad kad tu pateici, ka viņam walli, nepaklausiju tevi, un negāju specos, jo tu tikko ienācis uzreiz pasaki, ka viņam walli, un es jau lēnām sāku domāt, ka tu vienkārši neesi pietiekami labs spēlē, tāpēc tev šķiet, ka tik daudzi cheato, jo vakardien arī, jūs 2 čaļi raudat, ka viņš cheato utt, es gāju, paskatijos specos viņu pāris roundus, pilnībā nekā nebija, vnk preaimo random vietas, to daram mēs visi lielākoties, tas, ka viņam veicas un reizēm viņš preaimo tieši tur kur ir enemy, nenozīmē, ka uzreiz viņš cheato, uz aizdomām arī nebanoju. Par to, ka es draudu par kko, tu laikam pilnībā nesajēdz kas ir brīdināšana, es pasaku nedari tā, vai piemēram sh0ck nosauca mani par bomzi, es pateicu nerunā tā, kādus draudus tu tur saskati? brīdinājums un draudēšana ir divas dažādas lietas, draudi būtu "es tevi nogalināšu" or "es tev sha banu iedošu" 

 

Kripz

New member
Jan 1, 2020
20
5
"Un vel tagad nesen serveri vins parmeti dusmigi virsu vienam speletaja ka vinam mic carkst laigan ta nemaz nebija . Nav nekadas laipnibas tikai negatvisms , staiga pa serveriem ka Ebinīzers Skrūdžs." uzraksti to, tā lai es saprotu ko tu tur domāji, kādam skrienu virsū arēnā, jo viņam ir slikts mikrafons? wait whut. :DDD Es skystrikeam esmu teicis, ka viņam ir slikts mikrafons, un lai neuzvedās skaļi, jo uzreiz iedod pa ausīm, jo tā legit bij, par to, ka nepaskatijos, es spēlēju tur kādu stundu jau, un tas fujaks arī, neviens nesūdzās, es arī spēlēju pret viņu, un kad nomirstu arī paskatos kas ko kā, nelikās pat suspicious, tad kad tu pateici, ka viņam walli, nepaklausiju tevi, un negāju specos, jo tu tikko ienācis uzreiz pasaki, ka viņam walli, un es jau lēnām sāku domāt, ka tu vienkārši neesi pietiekami labs spēlē, tāpēc tev šķiet, ka tik daudzi cheato, jo vakardien arī, jūs 2 čaļi raudat, ka viņš cheato utt, es gāju, paskatijos specos viņu pāris roundus, pilnībā nekā nebija, vnk preaimo random vietas, to daram mēs visi lielākoties, tas, ka viņam veicas un reizēm viņš preaimo tieši tur kur ir enemy, nenozīmē, ka uzreiz viņš cheato, uz aizdomām arī nebanoju. Par to, ka es draudu par kko, tu laikam pilnībā nesajēdz kas ir brīdināšana, es pasaku nedari tā, vai piemēram sh0ck nosauca mani par bomzi, es pateicu nerunā tā, kādus draudus tu tur saskati? brīdinājums un draudēšana ir divas dažādas lietas, draudi būtu "es tevi nogalināšu" or "es tev sha banu iedošu" 
es vakar neko neteicu par natri . un sodien paprasi skystrike tas fujaks par ko teicu kad noignoreji vins citoja skystrike var apliecinat .

Nu vinkarsi so rakstiju jo manuprat tev japiedoma ka runa ar citiem !

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
es vakar neko neteicu par natri . un sodien paprasi skystrike tas fujaks par ko teicu kad noignoreji vins citoja skystrike var apliecinat .

Nu vinkarsi so rakstiju jo manuprat tev japiedoma ka runa ar citiem !
tieši kas man ir jāpiedomā? kopš kura laika admins nevar pateikt lai fujaks nelamājās tik daudz? :D Kas ir skystrike, ka viņš visu var apliecināt, ka viņš cheato utt. 

 
Status
Not open for further replies.
Top